Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 62

Wątek: Moja recenzja smartfonu Lumia 920

Awatar Arkhan

Telefon
    Brak.
    Piwa (Postawione)
    96
    Piwa (Otrzymane)
    176
    To jest błąd. Tak nie może być. I jak to co mi to przeszkadza? Żeby ruszyć ekran w poziomie trzeba przesunąć o ponad jedne mały kafelek, czyli o 1/4 ekranu! Jak dla ciebie w 2013 roku gdzie dotyk reaguje w czasie 72 ms czyli w praktycznie bez opóźnienia, przesuwanie o 1/4 ekranu żeby załapał dotyk jest normalne, to nie wypowiadaj się w tym temacie.

smartwp8 kolejny.. nie wiem jak można być takim ignorantem żeby pisać o przesuwaniu w pionie, jak my nawaliliśmy kilka stron o przesuwaniu tylko w poziomie -.-

Ostatni już raz w stosunku do Ciebie apeluję o spokój. Jeśli się nie zastosujesz, to dostaniesz trochę czasu na ochłonięcie. mcmc

Jak by przeciwko tobie i przeciwko prawdzie i faktom stanęło pół forum i mówiło że problem nie istnieje to też byś się zdenerwował
    Ostatnio edytowane przez Arkhan ; 28-11-2013 o 12:23
    Ukradnijcie ten zestaw, jeśli musicie, ale jeśli możecie, kupcie go - dodał lider Lemmy Kilmister.

2. Piwa wojteki, Bounce postawil(li) piwo za ten post
    Awatar Dafit

Telefon
    Nokia Lumia 920
    ROM
    WindowsPhone 8.1
    Piwa (Postawione)
    41
    Piwa (Otrzymane)
    39
    Może tak ma działać po to , aby nie weszło w kafelek , tylko w listę aplikacji.NIKT tu nie ma żadnego problemu oprócz Ciebie , a ja nie zadowalam się byle syfem.

4. Piwa CODER_BEST postawil(li) piwo za ten post
    Awatar antyhaker

Telefon
    Lumia 735
    ROM
    Zawsze Najnowsze
    Piwa (Postawione)
    24
    Piwa (Otrzymane)
    175
    Cytat Zamieszczone przez Arkhan Zobacz posta
    To jest błąd. Tak nie może być. I jak to co mi to przeszkadza? Żeby ruszyć ekran w poziomie trzeba przesunąć o ponad jedne mały kafelek, czyli o 1/4 ekranu! Jak dla ciebie w 2013 roku gdzie dotyk reaguje w czasie 72 ms czyli w praktycznie bez opóźnienia, przesuwanie o 1/4 ekranu żeby załapał dotyk jest normalne, to nie wypowiadaj się w tym temacie.

smartwp8 kolejny.. nie wiem jak można być takim ignorantem żeby pisać o przesuwaniu w pionie, jak my nawaliliśmy kilka stron o przesuwaniu tylko w poziomie -.-

Ostatni już raz w stosunku do Ciebie apeluję o spokój. Jeśli się nie zastosujesz, to dostaniesz trochę czasu na ochłonięcie. mcmc

Jak by przeciwko tobie i przeciwko prawdzie i faktom stanęło pół forum i mówiło że problem nie istnieje to też byś się zdenerwował
    Kiedy ty zajarzysz że tak ma być i nie ma to nic wspólnego z jakością dotyku?... Po prostu przez animacje jest taki efekt i już ...
    Jeżeli jesteś mężczyzną, wybierz życie bez żalów, dla czegoś co jest najważniejsze dla ciebie, nieważne jak trudne, nieważne jak smutne, musisz próbować i próbować i nawet kiedy ryzykujesz życie, ochraniaj to przy pomocy dwóch rąk.

Zobacz mojego pokemona!

Awatar kamiton

Telefon
    930/820/520
    ROM
    10
    Piwa (Postawione)
    50
    Piwa (Otrzymane)
    113
    @Arkhan troche przesadzasz z tym 1/4 ekranu,nic takiego nie ma że aż tyle trzeba ciskać,na ajfonie jest tak samo,a kumplowi który cie wkręcił postaw browara a potem poproś niech da ci potrzymać i sam sie przekonasz.

Awatar CODER_BEST

Telefon
    610/710/800/920
    ROM
    WP7.8 / WP8 GDR3
    Piwa (Postawione)
    119
    Piwa (Otrzymane)
    67
    Cytat Zamieszczone przez Dafit Zobacz posta
    Może tak ma działać po to , aby nie weszło w kafelek , tylko w listę aplikacji.NIKT tu nie ma żadnego problemu oprócz Ciebie , a ja nie zadowalam się byle syfem.
    I twoja teoria wydaje mi się najbardziej trafna. I mamy wytłumaczenie tego dlaczego w pionie reaguje normalnie a tylko w poziomie z tym opóźnieniem. I chyba dyskusja powinna być zakończony czy jednak ktoś (Arkhan) ma dalej jakieś ALE

Telefon
    Lumia 920
    Piwa (Postawione)
    9
    Piwa (Otrzymane)
    20
    Spowolnienie jest celowe. W innym wypadku wszystko by uciekało i trzeba by było "łapać" ekran.
    Bawiłem się SGS4 dziś w salonie. Ehm... drętwo to chodzi. Sztucznie. W 920 to "zmiękczanie" przesuwania robi dużo lepsze wrażenie.

Awatar Damian

Telefon
    L920
    ROM
    Najnowszy
    Piwa (Postawione)
    12
    Piwa (Otrzymane)
    24
    Reakcja na dotyk jest dobra, ale oczywiście nie wzorowa.

Mnie i tak zachwyca to jak miękko i gładko palec przesuwa się po szkle. Ekran pociągnięto jakąś warstwą, nie pamiętam jej nazwy. Ale połóżcie ten telefon na brzuchu (oczywiście ubranym brzuchu) ekranem w dół - nie ma opcji, zsunie się
    Najważniejsze to być szczęśliwym bez względu na to co powie psychiatra

Awatar mcmc

Telefon
    iP4
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    120
    Na co dzień używam iP4 (lub iP5), czasami L920 (z wyjątkiem 3 tygodni testów). I co? I nic. Dla mnie nie ma różnicy.

11. Piwa CODER_BEST postawil(li) piwo za ten post
    Awatar smartwp8

Telefon
    lumia 920
    Piwa (Postawione)
    20
    Piwa (Otrzymane)
    4
    dotyk w l920 jest według mnie wzorowy, działa jak należy, i nie można się przyczepić
    chcesz wiedzieć więcej?
    Zapraszam na stronę - https://www.facebook.com/smartwp8

Awatar Arkhan

Telefon
    Brak.
    Piwa (Postawione)
    96
    Piwa (Otrzymane)
    176
    Cytat Zamieszczone przez kamiton Zobacz posta
    @Arkhan troche przesadzasz z tym 1/4 ekranu,nic takiego nie ma że aż tyle trzeba ciskać,na ajfonie jest tak samo,a kumplowi który cie wkręcił postaw browara a potem poproś niech da ci potrzymać i sam sie przekonasz.
    Ty, czytaj od początku ten temat. Potem się wypowiadaj. Ja miałem iPhone, a kolega mi nic nie wkręca, tylko sam porafię wziąć jego telefon do ręki i zobaczyć. I pokaż mi iPhone 4S w którym jest opóźnienie w dotyku, bo takowy nie istnieje, pomijając podróbki. Ty sam sobie zobacz najpierw jak działa dotyk w iPhone a potem porównuj cokolwiek.

U.nas na forum używamy nicków,temat czytałem od początku,jak bym nie wiedział jak działa dotyk to bym sie nie wypowiadał - oczywiste.

MCMC jak nie widzisz różnicy to błogosław swój stan i swoje opóźnienie reakcji lub przesyłu sygnału z oczu do mózgu.

Ostro przesadziłeś

Reszta hejterów i fanbojów mam was dosyć, nie potraficie wytknąć jednego poważnego błędu, a MCMC jeszcze twierdzi że jest tak jak w iPhone HAHA.. no płakać mi się chce z tego jakie z was fanboje. Porażka.. nie powinniście mieć prawa się wypowiadać.

Nie tylko MCMC tak twierdzi,ja też i to nie jest żadne fanbojstwo
    Ostatnio edytowane przez kamiton ; 29-11-2013 o 18:51
    Ukradnijcie ten zestaw, jeśli musicie, ale jeśli możecie, kupcie go - dodał lider Lemmy Kilmister.

Awatar mcmc

Telefon
    iP4
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    120
    No i takimi wycieczkami osobistymi wreszcie się doczekałeś. Na początek proponuję miesiąc urlopu.

15. Piwa antyhaker, kamiton, wojteki, smartwp8 postawil(li) piwo za ten post
    Awatar smartwp8

Telefon
    lumia 920
    Piwa (Postawione)
    20
    Piwa (Otrzymane)
    4
    no i wkońcu porządek, dzięki mcmc
    chcesz wiedzieć więcej?
    Zapraszam na stronę - https://www.facebook.com/smartwp8

Awatar Bounce

Telefon
    Moto G 2014
    Piwa (Postawione)
    125
    Piwa (Otrzymane)
    118
    Smutne, że dajecie bana osobie która dobrze mówi... Opóźnienie w dotyku w WP jest a jak wszyscy się zrzuciliście na niego to co się dziwić, że się zdenerwował?

Notatka od moderatora:
    kamiton:

Rozmawianie na temat dotyku w L920 w temacie o recenzji L920 jest nie na temat?

Ode mnie jeszcze kilka słów wyjaśnienia. Użytkownik dostał bana nie za swoje poglądy, ale za sposób ich wyrażania. Wcześniej był już 3 razy karany ostrzeżeniem za prowokowanie do kłótni. Ostatnim razem przesłanie było wyraźne - dostaje ostatnią szansę. Nie skorzystał, więc nagroda była taka a nie inna. Tyle ode mnie. mcmc
    Ostatnio edytowane przez Bounce ; 29-11-2013 o 21:57

Awatar antyhaker

Telefon
    Lumia 735
    ROM
    Zawsze Najnowsze
    Piwa (Postawione)
    24
    Piwa (Otrzymane)
    175
    [QUOTE=Bounce;87572]Smutne, że dajecie bana osobie która dobrze mówi... Opóźnienie w dotyku w WP jest a jak wszyscy się zrzuciliście na niego to co się dziwić, że się zdenerwował?[QUOTE]

Napisz mi, jak to jest że to opóźnienie występuje, a nikt go nie widzi? Chyba że ty dalej piszesz o tych animacjach, które są wrzucone do WP - jednakże to nie to samo co opóźnienie reakcji dotyku.
    Jeżeli jesteś mężczyzną, wybierz życie bez żalów, dla czegoś co jest najważniejsze dla ciebie, nieważne jak trudne, nieważne jak smutne, musisz próbować i próbować i nawet kiedy ryzykujesz życie, ochraniaj to przy pomocy dwóch rąk.

Zobacz mojego pokemona!

Awatar Bounce

Telefon
    Moto G 2014
    Piwa (Postawione)
    125
    Piwa (Otrzymane)
    118
    Wejdź na ekran główny, tam gdzie masz kafelki, połóż palec na ekranie i przesuwaj w lewo aby przejść do listy aplikacji. Jak położysz palec i będziesz przesuwał w lewo to zobaczysz, że po ok. 1 cm przesunięciu dopiero ekran się ruszy. Na filmiku Codera to nawet lekko widać ale za szybko przesuwał, zróbcie to powolutku a zobaczycie. W każdym modelu z WP to występuje. Mi to nie przeszkadza ale Arkhan nie pisał głupot.

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)