Witam. Od jakiegoś roku jestem użytkowniczką telefonu HTC HD7. Nigdy nie miałam z nim najmniejszego problemu... do czasu. Od paru dni telefon totalnie świruje.
Zaczęło się od tego, że przycisk power raz działał, a raz nie. Myślałam, że jest to kwestia wymiany, jednak chyba to coś poważniejszego. Telefon zaczął się bardzo zacinać, raz touchpad działał, a za chwilę totalny zawias, aż do do momentu wyciągnięcia i ponownego włożenia baterii. Kiedy chciałam włączyć jakąkolwiek aplikację, ta niby się włączała, lecz za chwilę wyłączała się. W chwili obecnej nie mogę włączyć wifii. A no i najważniejsza rzecz- kiedy ktoś do mnie dzwoni telefon normalnie wibruje, dzwonek dzwoni, natomiast na ekranie nie wychodzi żadna ikonka, że mam połączenie, więc nie wiem kto dzwoni, nie mogę odebrać telefonu, bo tak jak pisałam na wyświetlaczu nic nie ma. Tak samo kiedy ja dzwonie do kogoś - nie mogę się rozłączyć.
Póki co, powróciłam do ustawień fabrycznych - nic nie pomogło. Na dniach wybieram się do serwisu, ale może ktoś z Was miał podobny przypadek i powie mi co się dzieje z moim telefonem. Możliwe jest, że po podłączeniu telefonu do kompa jakieś wirusy przeszły ? i to jest przyczyna problemów ? a może to dlatego, że aktualizacji nie robiłam ? Sama nie wiem...
Pomóżcie...