Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Telefon nie ładuję baterii.

Telefon
    Samsung GT-S7530
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Telefon nie ładuję baterii.

Witam
    Kupiłam nieoryginalną baterię do telefonu Samsung GT-S7530,poprzednia się zepsuła (wybrzuszyła na środku) i wyłączała telefon, nowa bateria wydaję się być sprawna jednak nie chce się ładować na pewno nie jest to problem ładowarki (testowałam kilka) ani telefonu (wkładałam baterię z innego samsunga która jednak nie jest wymiarowa) i telefon ładował się normalnie. Na ikonce baterii pojawia się znak zapytania???? a telefon wykrywa ,że kabel ładowania jest podłączony.Podkreślam ,że jest to pierwsze ładowanie baterii od momentu zakupu i nieudane. Czy to problem baterii czy może oprogramowania telefonu? Miał ktoś już taki problem?
    Dziękuje za pomoc i pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Mati91 ; 21-12-2013 o 14:53

Awatar tajson

Telefon
    Nokia Lumia 820
    ROM
    8.1
    Piwa (Postawione)
    40
    Piwa (Otrzymane)
    41
    Na 99% to wina baterii, po prostu radziłbym Ci nie kupować nieoryginalnych części

Telefon
    Samsung GT-S7530
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Wiem ale samsung moją oryginalną baterię sprowadza już 1,5 miesiąca....

Awatar Hezar

Telefon
    GoldStar Nexus 5
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    2
    A na Alledrogo, albo jakimś sklepie internetowym, nie ma szans na zakup? Przecież taka bateria może Ci nawet uszkodzić telefon...

"Sapientia Uti"

Telefon
    Samsung omnia m
    ROM
    7.10.8862.144
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Mam to samo.Bateria oryginalna też się wybrzuszyła i nie trzymała napięcia.Kupiłem nieoryginalną i nie ładuje jej.Myślę że jest to wina oprogramowania telefonu.Specjalnie zrobili tak na Windows phone aby kupować tylko oryginalne baterie.Ja dałem za swoją 35 zł o pojemności 1900mah i dlatego dłużej wytrzymuje niż oryginalna która ma 1500mah.Akurat pasują styki tej baterii do galaxy S3 który ma mój syn i tam się bateria ładuje na systemie Android.Czyli bateria jest ok.Problem tylko z tym że przekładając baterie do telefonu syna mój telefon jest w tym momencie wyłączony i gdyby ktoś dzwonił w ważnej sprawie to się nie dodzwoni.Posiadam telefon ponad 2 lata i jakbym wcześniej przed końcem gwarancji zareagował gdy bateria już zaczynała szwankować to bym reklamował i nie musiałbym kupować nowej.Oryginalna bateria kosztuje na allegro ok 70zł plus jakaś przesyłka to wyjdzie ok.100 zł.Czy warto? Telefon jakbym chciał sprzedać to max dostanę 200zł za niego.Niedługo kończy mi się abonament więc wezmę jakiś nowy telefon i wtedy sprubuję zrobić Roota na tej Omni czyli odblokuję go z zabezpieczeń.Ciekawe czy będzie ładować wtedy na tej baterii.?Dam znać jak to zrobię..

---------- Post dodano o 13:08 ---------- Poprzedni post napisano o 12:59 ----------

Cytat Zamieszczone przez Hezar Zobacz posta
    A na Alledrogo, albo jakimś sklepie internetowym, nie ma szans na zakup? Przecież taka bateria może Ci nawet uszkodzić telefon...
    Jak bateria której styki i napięcie pasują do telefonu mogą go popsuć? Na allegro jest jedna sztuka za ok.70zł i nie wiadomo czy nowa...

Awatar alwi34d

Telefon
    Alcatel OT-6030D
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Pierwszy raz czytam aż takie bzdury...
    Jakim cudem to może być wina softu? Nie ma takiej możliwości!

Kup sobie jakąkolwiek dobrą (w sensie nową) baterię, która będzie miała zgodną z Twoim telefonem moc napięcia i natężenia prądu i nie powinno być żadnego kłopotu.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)