Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Lumia 920 problem z aparatem

Telefon
    Lumia 920
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Lumia 920 problem z aparatem

Witam kupiłem Lumie 920. Wszystko działało ok prze 2 dni. Kolejnego dnia zauważyłem że nie działa aparat. W zasadzie nie działa wbudowana aplikacja pt Aparat ponieważ nie uruchamia się ona ani z ekranu dotykowego ani guzikiem na obudowie. sam aparat działa i robi zdjęcia z innych aplikacji np Nokia Cam. Nie jest tokwestia wyboru w opcjach co guzik ma uruchamiać bo już to sprawdzałem. Nie wiem kiedy przestał działać czy po aktualizacji Amber czy po wgraniu jakiś innych aplikacji m in nokia cam.
    Czy ktoś się z tym spotkał i co z tym zrobić?

Awatar CODER_BEST

Telefon
    610/710/800/920
    ROM
    WP7.8 / WP8 GDR3
    Piwa (Postawione)
    119
    Piwa (Otrzymane)
    67
    Nie spotkałem się z takim czymś. Za czasów WP7 był podobny problem ale z IE... Pomagał niestety tylko hardreset więc chyba będziesz musiał go zrobić.

Telefon
    Lumia 920
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Trzeba było wgrać od nowa całego windowsa. (Nie chodziło o przywrócenie fabrycznych ustawień - to nie pomogło)

Telefon
    Nokia Lumia 820
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    hej, widzę że wiele osób ma problemy tego typu. sama ostatnio kupiłam lumie 820 (telefon w tej chwili ma 2 tyg..) oczywiście miał wgrane oprogramowanie amber. więc po kolei.. najpierw tel działał normalnie, po 3 dniach aparat wysiadł. myślałam że rzuce tym tel o ściane. próbowałam wszystkiego. Resety, ustawienia fabryczne, wyciąganie baterii.. nic nie dało rady go naprawić.
    wpadłam wkoncu dziś na jeden pomysł. o dziwo- DZIAŁA. nie wiem jak długo, bo dopiero dziś te czynności wykonałam, ale myśle ze powinno już być okej.

rozwiązaniem okazało się być wgranie innej aktualizacji. jest to aktualizacja niedostepna w sklepie. ale logując się na strone WP8 jest takie okienko "preview for development" trzeba to zainstalować z telefonu, cala instrukcja jest na stronie. po odpaleniu się tel od nowa, z tą aktualizacją nie mam ŻADNEGO problemu z aparatem. mam nadzieje że już tak pozostanie ;-) (poki co nie wgrywam amber, zostaje na tym co działa ;-p)
    także cieszę się bo ominął mnie serwis ;-)

pozdrawiam ;-)

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)