Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 47

Wątek: Aktualizacja Windows Phone 8.1 dla wszystkich!

Awatar Arkhan

Telefon
    Brak.
    Piwa (Postawione)
    96
    Piwa (Otrzymane)
    176
    Adam a po co komu to Cortana? To ma być coś w stylu Siri, niepotrzebny badziew..

To że nowy pulpit bez kafelków itp to było od gościa który nie jest 100% pewnym źródłem.
    Ukradnijcie ten zestaw, jeśli musicie, ale jeśli możecie, kupcie go - dodał lider Lemmy Kilmister.

Awatar antyhaker

Telefon
    Lumia 735
    ROM
    Zawsze Najnowsze
    Piwa (Postawione)
    24
    Piwa (Otrzymane)
    175
    Cytat Zamieszczone przez Adam53 Zobacz posta
    Ponoć nowy pulpit bez kafelków, z ikonkami jak u konkurencji, ale prace nad nim jeszcze na dobre się nie zaczęły.
    Błagam, nie powtarzaj takich plotek bo potem wyjdzie taka sytuacja jak ostatnio, że niby MS obiecywał aktualizację do WP8 ...
    Jeżeli jesteś mężczyzną, wybierz życie bez żalów, dla czegoś co jest najważniejsze dla ciebie, nieważne jak trudne, nieważne jak smutne, musisz próbować i próbować i nawet kiedy ryzykujesz życie, ochraniaj to przy pomocy dwóch rąk.

Zobacz mojego pokemona!

Awatar danon1973

Telefon
    HTC 8X
    Piwa (Postawione)
    10
    Piwa (Otrzymane)
    16
    ja jestem za tym żeby dali użytkownikowi możliwość wyboru. Kto będzie chciał w opcjach sobie sam ustawi czy dźwięki mają być rozdzielone czy wszystko razem. Mi osobiście strasznie się nie podoba ta opcja i już wiele razy przeoczyłem przez to połączenia telefoniczne. Wolałbym mieć osobno dźwięki aplikacji, osobno dźwięki sms i telefonu.

Ciekawe czy MS na prośby Arkhana zareaguje. Wszystko będzie chyba zależało od ilości ludzi, którzy tą opcję będą chcieli mieć pozostawioną. Chociaż różnie być może i czasem jedno ziarnko może wszystko zmienić .

Ja jakiś czas temu napisałem do twórców aplikacji „mlista”, ze po ostatniej aktualizacji znikła z niej podstawowa funkcja „dodaj wiele”, że brakiem tej funkcji zepsuli świetną apkę i że w związku z tym będę musiał zrezygnować z dalszego używania „mlisty”.

W odpowiedzi napisali, żebym wytłumaczył w czym mi ta opcja jest tak potrzebna, bo przecież są inne, lepsze, które świetnie ją zastępują.

Opisałem im swój problem. Na co oni, że rzeczywiście nie wzięli pod uwagę, takiego wykorzystania tego formularza i że przywrócą tą funkcję przy pierwszej aktualizacji.

!!! TERAZ UWAGA !!!

Minął jakiś czas i dostaję od nich maila, że opcja ta już została przywrócona, żebym pobrał najnowszą aktualizację a jeśli ona mi się jeszcze nie wyświetla, żebym zrobił… to i tamto… !!!

No dla mnie BOMBA! To się nazywa dbanie i podejście do klienta! Polecam zarówno dostawcę jak i sam program!

Telefon
    Lumia 1520
    Piwa (Postawione)
    60
    Piwa (Otrzymane)
    12
    Microsoft tak nie działa.

Cytat Zamieszczone przez Arkhan Zobacz posta
    Adam a po co komu to Cortana? To ma być coś w stylu Siri, niepotrzebny badziew..
    Jak dla mnie bardzo by się przydał, na przykład w samochodzie.

Awatar Arkhan

Telefon
    Brak.
    Piwa (Postawione)
    96
    Piwa (Otrzymane)
    176
    Też mi się wydaje że MS tak nie działa, aczkolwiek dodawanie czegoś gorszego bo ludzie nie potrafią się przyzwyczaić do czegoś innego jest bez sensu.. Tak samo jak dodawanie wyłączania aplikacji w tle.. po co to komu? WP nie potrzebuje wyłączania aplikacji w tle.

Mi w samochodzie jedyne co się przydaje to odtwarzacz muzyki, jak podłączam telefon do radia.
    Ukradnijcie ten zestaw, jeśli musicie, ale jeśli możecie, kupcie go - dodał lider Lemmy Kilmister.

Awatar danon1973

Telefon
    HTC 8X
    Piwa (Postawione)
    10
    Piwa (Otrzymane)
    16
    No jasne, że MS tak nie działa... dlatego ciekaw jestem jak pójdzie Arkhanowi

Czy to jest gorsze to już kwestia indywidualna każdego z nas. Dla mnie jest gorzej w obecnej sytuacji... zdecydowanie gorzej.
    Zanim przeszedłem na system MS bawiłem się zmienianiem głośności od czasu do czasu... czasami wręcz zapominałem o tym. Teraz kilka razy dziennie to robię. MASAKRA!!!
    Ale jako osobnik tolerancyjny akceptuję zdanie innych, dlatego uważam, że użytkownik powinien mieć w tej kwestii możliwość wyboru.

Awatar Dafit

Telefon
    Nokia Lumia 920
    ROM
    WindowsPhone 8.1
    Piwa (Postawione)
    41
    Piwa (Otrzymane)
    39
    Ja tam wolę jedną regulację głośności. Co do wyłączania aplikacji w tle - mi się to przydaję i ciągle z tego korzystam

Awatar Arkhan

Telefon
    Brak.
    Piwa (Postawione)
    96
    Piwa (Otrzymane)
    176
    Co jest gorszego w jednym poziomie głośności? Jeden poziom głośności, czyli jak chcesz posluchać muzyki na słuchawkach, to ściszasz i włączasz muzykę, potem po skończeniu podgłaśniasz z powrotem, a jak by były rozdzielone? podpinam słuchawki, ściszam, włączam muzykę tracę słuch i dostaję zawału serca bo głośność od słuchawek mi się nie zmieniła.. nawet jeśli będę o tym pamiętał, to muszę za każdym razem pakować się do ustawień żeby to zmienić, toż to kompletnie bez sensu...

Awatar danon1973

Telefon
    HTC 8X
    Piwa (Postawione)
    10
    Piwa (Otrzymane)
    16
    My to z dwóch przeciwnych biegunów podchodzimy do problemu
    Ale przecież wcale nie musisz w ustawienia wchodzić. Ja mając np. Samsunga Wave chyba tylko na samym początku użytkowania wszedłem w ustawienia, potem może z trzy razy przez 3 lata użytkowania telefonu.
    Przecież jak jesteś w systemie to przyciski z boku (od głośności) regulują głośność dzwonka telefonu.
    Jeśli uruchomisz muzykę czy filmy (albo jakąś aplikację) to wtedy te przyciski regulują jedynie głośność tych mediów... nie ruszają głośności dzwonka. Naprawdę nie trzeba wchodzić w żadne ustawienia.
    To jest rewelacyjna sprawa Dla mnie wygoda niesamowita

10. Piwa Adam53, CODER_BEST postawil(li) piwo za ten post
    Awatar Arkhan

Telefon
    Brak.
    Piwa (Postawione)
    96
    Piwa (Otrzymane)
    176
    Cytat Zamieszczone przez danon1973 Zobacz posta
    Przecież jak jesteś w systemie to przyciski z boku (od głośności) regulują głośność dzwonka telefonu.
    Jeśli uruchomisz muzykę czy filmy (albo jakąś aplikację) to wtedy te przyciski regulują jedynie głośność tych mediów...
    Przecież opisałem ten problem.
    Trzeba wejść w ustawienia żeby sprawdzić na jakim poziomie zostawiło się głośność multimediów po podłączeniu słuchawek, chyba że chce się takiego walnięcia głośnego.. ja podłączam w samochodzie telefon do radia, wtedy podgłaśniam na max, a na słuchawkach nawet nie 50%

jeden poziom głośności to jest wygoda. KOmpletnie różne podejścia do tematu mamy.

Awatar danon1973

Telefon
    HTC 8X
    Piwa (Postawione)
    10
    Piwa (Otrzymane)
    16
    No fakt, jeśli słuchasz muzy głośno to może być problem. Ja nigdy bardzo głośno muzy nie słuchałem, więc nigdy tego problemu nie doświadczyłem.
    No ale zamiast wchodzić w ustawienia, żeby sprawdzić na jakim poziomie ma się muzę ustawioną, to ja bym podłączył słuchawki, włączył muzę i zmniejszył głośność przyciskami z boku... i dopiero założył słuchawki ... chyba tak było by łatwiej i szybciej.

Awatar Arkhan

Telefon
    Brak.
    Piwa (Postawione)
    96
    Piwa (Otrzymane)
    176
    Ale ja słucham muzyki bardzo cicho

To znaczy na słuchawkach bardzo cicho, a w samochodzie to wygodnie jest podkręcić na maksa, tym bardziej jeśli telefon daje radę i nie ma zniekształceń na 100% głośności, a wtedy radiem sobie reguluję resztę.

Teoretycznie tak też można, ale ja najpierw zakładam zawsze słuchawki a potem dopiero włączam.. często się tak nacinam niestety, bo teraz mam Xperię Mini Pro jako zastępczy telefon..

Awatar antyhaker

Telefon
    Lumia 735
    ROM
    Zawsze Najnowsze
    Piwa (Postawione)
    24
    Piwa (Otrzymane)
    175
    Cytat Zamieszczone przez danon1973 Zobacz posta
    No fakt, jeśli słuchasz muzy głośno to może być problem. Ja nigdy bardzo głośno muzy nie słuchałem, więc nigdy tego problemu nie doświadczyłem.
    No ale zamiast wchodzić w ustawienia, żeby sprawdzić na jakim poziomie ma się muzę ustawioną, to ja bym podłączył słuchawki, włączył muzę i zmniejszył głośność przyciskami z boku... i dopiero założył słuchawki ... chyba tak było by łatwiej i szybciej.
    Policzmy kroki.
    Przypadek #1
    1. Podłączenie słuchawek
    2. Uruchomienie muzyki
    3. Zmiana głośności
    4. Założenie słuchawek po ówczesnym upewnieniu się co do poziomu głośności.

Przypadek #2
    1. Podłączenie i założenie słuchawek
    2. Zmiana głośności
    3. Uruchomienie muzyki

Czyli w przypadku #2 jest szybciej, no chyba że rozdzielisz krok 1 na 2 - wtedy wyjdzie na to samo, ale na pewno nie jest w przypadku #1 "szybciej i łatwiej".
    Jeżeli jesteś mężczyzną, wybierz życie bez żalów, dla czegoś co jest najważniejsze dla ciebie, nieważne jak trudne, nieważne jak smutne, musisz próbować i próbować i nawet kiedy ryzykujesz życie, ochraniaj to przy pomocy dwóch rąk.

Zobacz mojego pokemona!

Awatar danon1973

Telefon
    HTC 8X
    Piwa (Postawione)
    10
    Piwa (Otrzymane)
    16
    Cytat Zamieszczone przez antyhaker Zobacz posta
    Policzmy kroki.
    Przypadek #1
    1. Podłączenie słuchawek
    2. Uruchomienie muzyki
    3. Zmiana głośności
    4. Założenie słuchawek po ówczesnym upewnieniu się co do poziomu głośności.

Przypadek #2
    1. Podłączenie i założenie słuchawek
    2. Zmiana głośności
    3. Uruchomienie muzyki

Czyli w przypadku #2 jest szybciej, no chyba że rozdzielisz krok 1 na 2 - wtedy wyjdzie na to samo, ale na pewno nie jest w przypadku #1 "szybciej i łatwiej".
    Tak, trzeba w drugim przypadku rozdzielić krok 1 na 2, żeby było sprawiedliwie

Ale ale... ja nie wiem antyhaker do czego Ty się tutaj odniosłeś?
    Jakbyś przeczytał wcześniejszy post, wiedziałbyś, że mój post był odpowiedzią na...
    ... fragment cytatu: ...to muszę za każdym razem pakować się do ustawień żeby to zmienić...
    Nie powiesz mi, że mój sposób nie jest szybszy od pakowania się za każdym razem do ustawień

Awatar Arkhan

Telefon
    Brak.
    Piwa (Postawione)
    96
    Piwa (Otrzymane)
    176
    Tak czy siak nadal nie potrafię tego ogarnąć i muszę wchodzić w ustawienia..

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)