Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1234
Pokaż wyniki od 46 do 58 z 58

Wątek: Czemu wszyscy nienawidzą Windowsa 8?

Zbanowany
    Telefon
    samsung
    Piwa (Postawione)
    51
    Piwa (Otrzymane)
    24
    Tak obsluga kafelkow myszka. No extra sprawa ;__;

Awatar antyhaker

Telefon
    Lumia 735
    ROM
    Zawsze Najnowsze
    Piwa (Postawione)
    24
    Piwa (Otrzymane)
    175
    I co w tym niby jakiegoś trudnego? Złej baletnicy przeszkadza i rąbek spódnicy... Narzekać bez podania argumentów to każdy umie.
    Jeżeli jesteś mężczyzną, wybierz życie bez żalów, dla czegoś co jest najważniejsze dla ciebie, nieważne jak trudne, nieważne jak smutne, musisz próbować i próbować i nawet kiedy ryzykujesz życie, ochraniaj to przy pomocy dwóch rąk.

Zobacz mojego pokemona!

3. Piwa ziom41 blowjob za free postawil(li) piwo za ten post
    Awatar tajson

Telefon
    Nokia Lumia 820
    ROM
    8.1
    Piwa (Postawione)
    40
    Piwa (Otrzymane)
    41
    Korzystam z W8 na kilkuletnim komputerze. Nie przeszkadza mi w żaden sposób obsługiwanie kafelków myszką :o Dlaczego akurat W8? Podoba mi się synchronizacja danych z telefonem i możliwość instalowania apek ze sklepu. Mega ciekawym doświadczeniem było granie w Hill Climb Racing i inne gry tego typu na PC-cie Komputer teraz to mój drugi, nieco większy "smartfon".

Telefon
    Dell Venue 8 PRO
    ROM
    Windows 8.1
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    1
    Tytuł tematu jest zwyczajnie niemądry bo nieprawdziwy. Więc skoro temat się rozwija to rozumiem, że chodzi o niezobowiązujące pitolenie ;-)
    Dopóki był tylko Windows to się go po prostu brało "jakim jest". Jakieś tam podrobne OS-y szczypały go trochę po łydkach i tak się toczyło do czasu... aż Linux w rękach Google urósł do realnego konkurenta dla zastosowań domowych i rozrywkowych przede wszystkim.
    Kiedyś mówiło się, że Widows/okienka przechylił szale na swoja stronę eliminując konkurencję przyjaznym i intuicyjnym interfejsem.

To było niestety już kiedyś :-/ Kto popróbował Androida późnej dwójki i już od jakiegoś czasu czwórki ten mógł i najczęściej zmienił zdanie na temat intuicyjnego i przyjaznego interfejsu. Google poszło w tę stronę a MS w stronę paranoidalnych wręcz udziwnień i uwarunkowań.
    Jeszcze WM6... no jeszcze od biedy WP7, ale już jednak z tym ostatnim wytrzymałem zaledwie miesiąc.
    Kolega, ktoremu odsprzedałem Nokię, a który niewiele korzysta z komputera a pierwszym smartfonem była własnie ta odkupiona ode mnie (za bezcen zresztą) Nokia WP7 - to on jest tym smartfonem, a poprzez to i samym systemem zachwycony - fakt!?
    A ja z kolei jestem zadowolony z Androida na Nexusie.
    Natomiast od wczoraj próbuję oswoić się z W8 na Dellu. To z czym mam do czynienia to... łagodnie określając "ciężka sprawa".
    Ja bynajmniej nie zaopatrzyłem się w to urządzenie dla zabawy ani też z próżności, czy nie dla narzekania (wiedząc że to wrrrr...).
    Po prostu potrzebny mi jest miniaturowy komputer, czyli tablet do saszetki, do kilku biurowych aplikacji PC-towych.
    I tak to traktuję ten OS, co go zwą W8, że ma mi uruchomić i wyświetlić, przeliczyć i zapisać dane w programach A, B i C a resztę tego wszystkiego co patrzyłem na zorganizowanie systemu, to niech nad tym zapadnie dyskretnie wstydliwa zasłona zasłona milczenia.

Jasne, że można się tego wszystkiego nauczyć i przyzwyczaić, tylko po co mam rozdrapywać syfa, skoro mam maślana bułeczkę z miodzikiem, a ostatnio czekoladowy batonik Androida, na który patrzę dotykam gdzie myślę i mam to co oczekuję. Czyli przyjazny, intuicyjny interfejs.
    Ja posługuję oraz bawię komputerem już kilkanaście lat. Kto dostał Office'a już z wstążką a Windowsa z kafelkami - ten w dobrej wierze bierze to za dobrą monetę. Przy czym umówmy się, że to nie o "kafelki" chodzi. Kafelki to jest tutaj tylko takie słowo-wytrych, generalne uogólnienie całego galimatiasu w rozmieszczeniu elementów sterowania oraz zastosowanego nazewnictwa i objaśnień.
    Ja nie analizuję i nie ewidencjonuję niepraktycznych, mylnych, ukrytych czy irytujących działań systemu W8, bo ja z tego nie mam chleba ani przyjemności.
    Ja po prostu z racji kilkunastoletniego posługiwania się komputerem stwierdzam - z tym mi się pracuje dobrze, szybko, fajnie i skutecznie (W7, Android) a z tym (W8) zupełnie niefajnie i wręcz odstręczająco. Tylko włączam, klikam mój program PC, wpisuję dane, przetwarzam, zapisuję i drukuję, zamykam, usypiam tablet. Ułatwia mi to czynności zawodowe a wiem już żeby nie grzebać się w syfie, który jest ukryty pod moimi ślicznymi tapetami pulpitu W8.
    Natomiast co do samego urządzenia pod nazwaniem Dell to śmiało i zupełnie szczerze stawiam mu mocną piątkę, bo raz że jest śliczny w swojej surowości, płynnie działa i oczywiście dał swoją nakładkową aplikację narzędziową pozwalającą dokonywać najważniejszych ustawień.

Telefon
    Nokia Lumia 920
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    1
    Gustów jest milion, więc postrzeganie systemu po wyglądzie obramowań dla mnie sensu nie ma. Jeśli Windows 8 miałby byc podzielony na dwie wersje te byłoby to bez sensu. Wtedy na tablety tylko Windows Phone. Dla mnie rozwiązania w Windows 8 jest ciekawe i dzięki niemu możemy spodziewać się jeszcze więcej ciekawych urządzeń.

Ostatnio edytowane przez benon86 ; 27-02-2015 o 13:13

7. Piwa kaszell to pedał postawil(li) piwo za ten post
    Awatar raptowny13

Telefon
    Sony Xperia Z
    Piwa (Postawione)
    6
    Piwa (Otrzymane)
    108
    Miałem 7 od 4-5 lat. Nie przypuszczałem że przejde na 8. Był to dla mnie strasznie dziwny system. Kupiłem Nokie Lumie z WP przyzwyczaiłem sie do tych kafelków i spróbowałem jak to jest mieć kafelki na laptopie. Ludzie to jest cudne Nawet laptop sie nie przegrzewa na tych samych grach. Na W7 często sie przegrzewał co było związane z jego wyłączeniem...

Masz problem z odblokowaniem developerskim,albo ze zwiększeniem ilości XAPów? Napisz do mnie

Telefon
    Dell Venue 8 PRO
    ROM
    Windows 8.1
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    1
    Jeżeli ktoś mówi "zdecydowane NIE" dla Windows 8, to wcale nie znaczy, że musi ósemki nienawidzić. Może po prostu lubić/być przyzwyczajony do Windows 7/Windows XP, w związku z tym mówi ósemce NIE. I jest to zwyczajne NIE a nie nienawidzenie bez względu na poziom ekspresji osoby wypowiadającej się.

Począwszy od dnia, kiedy IE zostało włączone bezwarunkowo do systemu - Microsoft wiele swoich pomysłów wciska użytkownikom nachalnie, zwyczajnie po chamsku, albo równie perfidnie coś fajnego, sprawdzonego i dobrego odbiera. Żeby nie być gołosłownym dla pedancików, to z wciskanych np. Live, a z odbieranych np. Outlook Express. Nie wszyscy mogą nawet wiedzieć co to było, szczególnie najmłodsi propagatorzy W8.
    Ja to odbieram bardzo racjonalnie, bo wiem, że życie nie znosi pustki i jak nie zaraz, to niedługo pojawi się coś dobrego w zamian od niezależnych producentów.
    Ja z zadowoleniem korzystam z W8 na tablecie 8", ale już na Ultrabooku "studiem ceramiki" nie będę sobie psuł wrażeń estetycznych i wygody oraz przyjemności pracy.

Symptomatyczne jest to, że wybierając wczoraj w Carrefourze na promocyjnej sprzedaży komputerów między HP Win8 i HP Slate 21 (Android) wybrałem Android i po uruchomieniu, zabawie oraz popracowaniu wiem, że dokonałem lepszego wyboru.
    Nie ma we mnie tytułowej nienawiści do Win8. Mam to i to, a wybieram do konkretnego zastosowania to, co jest lepsze/praktyczniejsze/wygodniejsze.
    Dobrze, że Microsoft przez swoją nachalność do zmieniania po swojemu przyzwyczajeń i wygody użytkowników - na niedorzeczne i niejednokrotnie gorsze, a już na pewno bardziej zawiłe rozwiązania - oddaje pola innym, np. właśnie Androidowi.
    Mając przed sobą na biurku 21" komputer na Androidzie, który wcale nie ma takich "wystrzelonych" parametrów, widzę i doceniam jaka to już jest potęga i jaki jeszcze potencjał drzemie w Androidzie.

Microsoft się arogancko szarpie z użytkownikami o głupi pulpit i Start... chyba już minęły 2 lata od debiutu Win8 i dopiero kolejna kompleksowa poprawka (chyba już czwarta?) otwiera ten system przyjaźnie do klientów. A Google przez ten czas zrobiły postęp i zdobywają kolejny segment rynku.

Jak tu niedawno ktoś napisał:
    Cytat Zamieszczone przez benon86 Zobacz posta
    Dla mnie rozwiązania w Windows 8 jest ciekawe i dzięki niemu możemy spodziewać się jeszcze więcej ciekawych urządzeń.
    Z Androidem ja nie muszę się "spodziewać" ciekawych urządzeń, one już po prostu SĄ :-) i to nie w portalu tech-nowinek, ale np. od wczoraj, już nawet u mnie na biurku :-)
    Ostatnio edytowane przez Mietek ; 01-06-2014 o 13:43 Powód: poprawki literówek

Telefon
    Nokia Lumia 1020
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Przez wiele lat używałem Win XP, dopiero przy zakupie nowego komputera przesiadłem się na Win 7 i do tej pory go używam. Win 8 widziałem u kolegi i jakoś nie zrobił na mnie wielkiego wrażenia, poza tym skoro na 7ce dobrze mi się pracuje to po co zmieniać, prawda?

Pozdro.

Awatar Mati91

Telefon
    Nokia Lumia 1320
    ROM
    WindowsPhone 8.1
    Piwa (Postawione)
    62
    Piwa (Otrzymane)
    59
    A ja tam lubię Windows 8 na PC Świetnie to wygląda System jest już stabilny

Zbanowany
    Telefon
    samsung
    Piwa (Postawione)
    51
    Piwa (Otrzymane)
    24
    Windows 7 tez jest stabilny

13. Piwa ziom41 ciągnie fiuty, Łukasz Żak postawil(li) piwo za ten post
    Awatar kaszell

Telefon
    HTC ONE m7
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    78
    O ile na kompie windows 8.1 tak na telefonie nie jest to najlepsze rozwiązanie.

15. Piwa ziom41 ciągnie fiuty, kaszell to pedał postawil(li) piwo za ten post
    Awatar kaszell

Telefon
    HTC ONE m7
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    78
    Proponuję zgłosić w odpowiednie miejsce tego delikwenta zgodnie z Art. 190a kk pzdr

Telefon
    samsung
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Dla mnie po prostu był mniej wydajny i kompatybilny niż windows 7

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1234

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 2 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 2 gości)