Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Dziwne odbicie na wyświetlaczu, które zniknęło...

Telefon
    Lumia 630 DUAL
    ROM
    Cyan
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    1

Dziwne odbicie na wyświetlaczu, które zniknęło...

Witam,

Mam pewien jakby problem ze swoją Lumią 820, a mianowicie... Telefon ma jakieś 7-8 miesięcy i wczoraj wieczorem zaobserwowałem jakby odbity dolny pasek IE na ekranie, najbardziej widoczny był gdy ustawiłem niebieskie tło na cały ekran (tak jakby cień tego paska), na białym też te odbicie było widoczne, lecz nieco mniej. Restart telefonu nic nie pomógł. Dziś rano sprawdziłem czy nadal występuje ten problem i ku mojemu zdziwieniu wszystko jest w porządku, żadnego odbicia, ani nic z tych rzeczy. Ekran nadal jak nowy.

Moje pytanie jest następujące: Czy to nie są pierwsze objawy tzw. wypalenia ekranu? Czy po prostu AMOLED płata czasami takie dziwne figle? Może to tylko usterka w software? Przyznam, że trochę mnie to zmartwiło i boję się, że te odbicia mogą za jakiś czas powrócić.

Pozdrawiam.
    Lumia 520 => Lumia 820 = > Lumia 630 DUAL

Telefon
    Moto G
    ROM
    4.4.4
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    32
    Niby pierwsza oznaka wypalenia ekranu, ale skoro zniknęło to dziwne.
    Nie wiem czy dla WP8 są programy do sprawdzania wyświetlaczy, ale jeśli jest to zainstaluj i uruchom opcję wyświetlającą różne kolory i patrz czy coś zostaje.. jeśli tak, to wszystko jasne.

Telefon
    Lumia 630 DUAL
    ROM
    Cyan
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    1
    Niestety dziś znowu te odbicie wróciło, jest to cień dolnego paska IE, który jest widoczny najczęściej przy wyświetlaniu jednolitych kolorów (najczęściej granatowego lub innych ciemniejszych barw). Niby nie jest jakoś mocno to widoczne, trzeba się dobrze przyjrzeć, ale trochę mnie to niepokoi czy ta wada się nie powiększy i czy wkrótce nie uświadczę w tym miejscu jeszcze wyraźniejszego odbicia... Spróbuję potestować.
    Lumia 520 => Lumia 820 = > Lumia 630 DUAL

Telefon
    Samsung I8750
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Witam wszystkich serdecznie, ponieważ jest to mój pierwszy post na forum.

Żeby nie zakładać nowego tematu podepnę się pod ten ponieważ mam podobny problem. U mnie jest odbicie tak samo jak u kolegi wyżej, tylko że komunikatu o błędzie karty sim, widoczny jest w zasadzie jedynie gdy na ekranie są wyświetlane jasne kolory, np podczas ładowania strony w przeglądarce, telefon kupiłem dwa dni temu więc mam wrażenie, że zostałem oszukany przez pewną sieć sklepów i sprzedali mi telefon co najmniej powystawowy. W związku z tym mam pytanie, czy jest jakaś szansa to zlikwidować, "usunąc" domowymi sposobami czy najlepiej będzie po prostu iść oddać telefon do tego sklepu?

Telefon
    Moto G
    ROM
    4.4.4
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    32
    @UP: Skoro dopiero co go kupowałeś to nie pie****ol się i odnoś z racji niezgodności towaru z umową.
    Nowy sprzęt ma działać idealnie po wyjęciu z pudełka - koniec, kropka.

@pawels1: Więc wyświetlacz się wypalił, jeśli masz jeszcze gwarancję to radzę szybko wysyłać i niech wymieniają ekran - przez 2 lata musi działać jak należy.

6. Piwa tajson postawil(li) piwo za ten post

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)