Zamierzam kupić nowy telefon w cenie tak ok.1500zł. Z początku myślałem nad androidami, ponieważ Lumia 930, która mi się spodobała jest zbyt droga. Byłem już prawie zdecydowany na xperie z2, kiedy dzisiaj na stronie euro zobaczyłem nokie lumie 1520 w cenie 1200zł. Teraz mam dylemat, bo strasznie mi się podoba tylko nie wiem czy dam radę się przyzwyczaić do tak dużego wyświetlacza. Moje wymagania to:
-bateria musi trzymać cały dzień przy intensywnym użytkowaniu (gry 3d, internet)
-dobry zasięg sieci 3g/lte
-płynność działania
-z aparatu tak często nie korzystam ale gdy już go używam chce aby zdjęcia były dobre w szczególności po zmroku i żeby aparat był szybki (moja xperia l ma strasznie długi czas naświetlania i zapisu)
-mocny głośnik(mojej xperi w głośnym otoczeniu nie słyszę jak dzwoni w kieszeni)
-co do ekranu to i tak będę miał założone szkło więc ważne tylko by widoczność w słońcu była w miarę dobra
To by było na tyle, najbardziej boję się tego, że będzie za duży. Proszę o opinie osób, które go używają jak się sprawdza taki kolos i czy w miarę wygodnie da się go nosić w zwykłych dżinsach.
@EDIT
Czy ktoś mógłby napisać czym różni się 1520 od 930 oprócz samego rozmiaru?