Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: WI-FI a 3G

Telefon
    HTC 8s
    ROM
    WP 8.1
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    0

WI-FI a 3G

Mam taki problem. Włączam aplikację Stream TV i gdy próbuję uruchomić jakąkolwiek stację tv wyskakuje komunikat, że nie mam łączności wi-fi, ale mogę skorzystać z 3G licząc się z naliczeniem kosztów za transmisję tylko muszę zezwolić na to w ustawieniach. Niestety, ale nie wiem gdzie są te ustawienia. W zakładce Sieć mam ustawione zezwolenie na transmisję danych. Przez wi-fi aplikacja działa jak marzenie. Korzystam z karty Internet w Play, tak więc nie martwię się o koszty transmisji. Czy ktoś wie co z tym fantem zrobić?

Awatar antyhaker

Telefon
    Lumia 735
    ROM
    Zawsze Najnowsze
    Piwa (Postawione)
    24
    Piwa (Otrzymane)
    175
    To są te ustawienia - coś jest nie tak z tą aplikacją. Próbowałeś przeinstalowywać? Od początku jest taki komunikat, czy od jakiegoś czasu?
    Jeżeli jesteś mężczyzną, wybierz życie bez żalów, dla czegoś co jest najważniejsze dla ciebie, nieważne jak trudne, nieważne jak smutne, musisz próbować i próbować i nawet kiedy ryzykujesz życie, ochraniaj to przy pomocy dwóch rąk.

Zobacz mojego pokemona!

Telefon
    HTC 8s
    ROM
    WP 8.1
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Taka odpowiedź jest od początku. Telefonu nie mam od nowości i nie wiem co było z nim wcześniej. Również aktualizacji OS 8.0 nie chciał zrobić przez transmisję 3G tylko przez wi-fi

Awatar antyhaker

Telefon
    Lumia 735
    ROM
    Zawsze Najnowsze
    Piwa (Postawione)
    24
    Piwa (Otrzymane)
    175
    Aktualizacja to wiem - takie tam bzdurne zabezpieczenie, żeby komuś pakietu całego nie zjadło. Rozumiem, że na innych aplikacjach net działa normlanie? Może z tą apką coś nie tak jest?
    Jeżeli jesteś mężczyzną, wybierz życie bez żalów, dla czegoś co jest najważniejsze dla ciebie, nieważne jak trudne, nieważne jak smutne, musisz próbować i próbować i nawet kiedy ryzykujesz życie, ochraniaj to przy pomocy dwóch rąk.

Zobacz mojego pokemona!

5. Piwa AntonLaFey postawil(li) piwo za ten post

Telefon
    HTC 8s
    ROM
    WP 8.1
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Na innych apkach działa normalnie. Możliwe, że to też jest zabezpieczenie przed wykorzystaniem wszystkich środków na koncie, gdyż nie każdy ma pakiet internetowy, ale również abonament i doładowania na kartę i wtedy koszty są znaczne. Dzięki za pomoc. Będę szukał rozwiązania. Jak coś znajdę wrzucę na forum. Pozdrawiam.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów