Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Aplikacja do odtwarzania muzki (a konkretniej do INDEKSOWANIA)

Telefon
    lumia 535DS
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    0

Aplikacja do odtwarzania muzki (a konkretniej do INDEKSOWANIA)

Witam! Kupiłem sobie dzisiaj Lumie 535DS i generalnie telefon jest kozacki, bardzo mi sie podoba. Działa szybko i w ogóle bajer, jest to mój pierwszy telefon z windowsem.

Mam jednak problem z muzyką. Generalnie od telefonu wymagam tylko zeby szybko dzialal, robil dobre zdjecia, mial nawigacje i odtwarzał muzyke. Wszystko to spełnia, aczkolwiek posiadam jakieś 20gb muzyki (potrafie sluchac calymi dniami majac sluchawki w uszach, zawsze w pracy slucham) i stockowy program jaki posiadam jest kompletnie niewygodny, ponieważ rozsiewa muzyke calkowicie i nie potrafi jej zindexowac (tzn wiekszosc jest ustawiona prawidlowo, wykonawca i jego plyty, ale duzo jest rozsianych, niepasujacych albo brakujacych (wyswiatlaja sie u innego wykonawcy) zawsze na androidzie korzystalem z aplikacji rocket player, byla tam opcja wyswietlania muzyki w folderach (tak jak jest to wrzucone na karte SD) i bylo to super, poniewaz mam tak poukladana muzyke - przykladowo folder "rap" folder "3wymiar" i w tym folderze wszystkie 4 płyty oraz solówki, i tak miałem poukładane te 20gb i bylo super bo zawsze wiedzialem gdzie czego szukac i gdzie co jest. Ale na windowsie nie ma takiej mozliwosci. Czy jest taka aplikacja która by mi to umożliwiła? może byc płatna....

Na prawde zawiodłem sie na tym telefoniku, bo to tak błacha opcja... telefony juz 5 lat temu mialy taka mozliwosc. Jeżeli nie bedzie to mozliwe (albo bede to musial indeksowac na komputerze przez caly dzien) to chyba lumia poleci przez okno....

Awatar antyhaker

Telefon
    Lumia 735
    ROM
    Zawsze Najnowsze
    Piwa (Postawione)
    24
    Piwa (Otrzymane)
    175
    Wpisz w wyszukiwarkę sklepu frazę Folder Play i wybierz co Ci będzie pasuje ^^
    Jeżeli jesteś mężczyzną, wybierz życie bez żalów, dla czegoś co jest najważniejsze dla ciebie, nieważne jak trudne, nieważne jak smutne, musisz próbować i próbować i nawet kiedy ryzykujesz życie, ochraniaj to przy pomocy dwóch rąk.

Zobacz mojego pokemona!

3. Piwa thxxesebb postawil(li) piwo za ten post

Telefon
    lumia 535DS
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Core player działa tak jak bym tego chciał, dziekuje

Awatar antyhaker

Telefon
    Lumia 735
    ROM
    Zawsze Najnowsze
    Piwa (Postawione)
    24
    Piwa (Otrzymane)
    175
    Nie ma problemu ^^
    Jeżeli jesteś mężczyzną, wybierz życie bez żalów, dla czegoś co jest najważniejsze dla ciebie, nieważne jak trudne, nieważne jak smutne, musisz próbować i próbować i nawet kiedy ryzykujesz życie, ochraniaj to przy pomocy dwóch rąk.

Zobacz mojego pokemona!

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)