Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1234
Pokaż wyniki od 46 do 53 z 53

Wątek: Rekrutacja na stanowisko Moderatora

Awatar stianseba

Telefon
    Lumia 640XL
    ROM
    Stock
    Piwa (Postawione)
    3
    Piwa (Otrzymane)
    1
    Jakie warunki musi spełnić kandydat na moderatora lokalnego działu Lumia 800?, jeżeli nie są zbyt wygórowane, pozwolę sobie złożyć swoją kandydaturę na w/w stanowisko, jestem osobą, która poświęca się całym sobą powierzonym obowiązkom. A ponad to jestem:

ambitny, błyskotliwy, czarujący, elegancki, fajowy, gadatliwy, hałaśliwy, inteligentny, lubiany, mądry, nowoczesny, otwarty, rozgarnięty, sprawiedliwy, tajny, uwielbiany, walnięty, jedyny w swoim rodzaju.

Jak coś to dziękuje za nominację i poparcie mojej kandydatury pozdrawiam, Sebastian - dodam że mam 30 lat, wiem wiem dla nie których dinozaur

Gratulacje dla kolegi CODER_BEST.
    Ostatnio edytowane przez stianseba ; 25-08-2012 o 15:06
    Z Windows Phone było: HTC HD2 > Nokia Lumia 610 > Nokia Lumia 710 > Nokia Lumia 800 > Nokia Lumia 900 > hTC 8S > Samsung Ativ S > Nokia Lumia 920 > Nokia Lumia 625
    Celem nie jest bycie lepszym od kogoś innego, lecz bycie lepszym od tego, kim samemu było się wcześniej...

Awatar andrzej

Telefon
    HTC 7 Mozart
    ROM
    8773
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    3
    Ale jednak moderator powinien stosować regulamin (a dokładniej punkt o ortografii) i pisać przymiotniki małą literą

stainseba, powodzenia na nowej drodze forumowego życia
    Sent from my 7 Mozart T8698 using Board Express

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1234

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów