Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 25

Wątek: Obudowa Nokia Lumia 710

Awatar unimorek

Telefon
    Lumia 710
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Obudowa Nokia Lumia 710

Witam.

Pytanie do posiadaczy Lumii 710. Czy to tylko w mojej Lumii skrzypi obudowa i wydaje różne inne dźwięki? Wygląda jakby była źle spasowana od lewej strony tam gdzie można podważyć tylną klapkę.

Update: Problem jak dla mnie na dzień dzisiejszy został rozwiązany, zakupiłem i założyłem taki silikon
    Org. silikon Nokia CC-1046. Obudowa nabrała sztywności.
    Ostatnio edytowane przez unimorek ; 25-02-2012 o 12:03

djtonka
    Gdybyś przejrzał posty w dziale ogólne to przeczytałbyś o skrzypiącej obudowie w standardzie. Poza tym przyglądając się bliżej widać, że ten plastyk nie jest jakiś specjalny.

Awatar unimorek

Telefon
    Lumia 710
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Szanowny Panie moderatorze. Otóż przejrzałem wcześniejsze posty (poczytałem recenzje), chciałem tylko znać opinie innych użytkowników tego telefonu. Może jest tak, że to pewna partia telefonów z taką "wadą" czyż nie?

p.s. nie wiem od tylu lat siedzę na różnych forach, ale stanowisko jaki zajmują moderatorzy na tym forum jest co najmniej dziwne. Jeden się czepia, że nie koduje linków, inny mówi że od 10000 postów nie trzeba kodować, inny wylatuje na mnie, zakładając z góry, że nie użyłem opcji szukaj. Panowie wyluzujcie. Proszę wybaczyć off-topic.

djtonka
    Po pierwsze zły dział, po drugie źle sformułowany temat nie oddający problemu z jakim się borykasz. Po trzecie regulamin jasno mówi o kodowaniu linków i nie mówi o zniesieniu tego pod jakimkolwiek powodem. Po czwarte szukając rozwiązania swojego problemu na tym forum musisz brać pod uwagę profesjonalizm osób z ekipy, którzy dzięki swojemu doświadczeniu nie muszą posiadać wszystkich telefonów a mimo to mogą wypowiadać biorąc pod uwagę liczne źródła i podobne przypadki.

Awatar unimorek

Telefon
    Lumia 710
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Proszę o zamknięcie tematu i wrzucenie do kosza.

Temat może zostać może komuś się jeszcze przyda
    Ostatnio edytowane przez Tahion ; 24-02-2012 o 11:14 Powód: Info

djtonka
    W egzemplarzu który posiadam nie zauważyłem nadmiernego skrzypienia. Nowi właściciele powinni uważać z trakcie otwieraniu klapki bo można pourywać zaczepy.

grezur
    Ja mam pytanie do innych użytkowników Lumii 710. Czy u Was też zatrzaski na rogach (te wypustki) od strony przycisków są większe a od strony gdzie się otwiera są mniejsze? U mnie wyglądają tak, jakby były nie do końca odlane, albo jakby ktoś je pourywał (na pewno nie ja). Telefon był brany z salonu Plusa, być może był to egzemplarz pokazowy? Przez to obudowa kiepsko się trzyma na rogach (trzymają praktycznie tylko te 2 centralne zatrzaski). Nie wiem czy iść z tym do serwisu, bo tam pewnie powiedzą że to moja wina - chociaż wiem, że nie bo obchodziłem się z nią wyjątkowo delikatnie i otwierałem może kilka razy. Szkoda że dopiero teraz to zauważyłem ale wcześniej jakoś tak strasznie nie skrzypiała. Czy serwis może ją wymienić, bo w tej chwili zachowuje się jakby była niedopasowana. Dorzucam fotki:

Od strony przycisków:

Od strony otwierania:

Czy inni mogą potwierdzić, że te drugie są mniejsze/krótsze?

Awatar Pewek

Telefon
    Lumia 820
    Piwa (Postawione)
    6
    Piwa (Otrzymane)
    12
    U góry są krótsze, ale jeżeli chodzi lewo, prawo to są identyczne.

djtonka
    Zanieś do serwisu póki masz gwarancję u mnie trzyma się idealnie.

grezur
    A więc odwiedziłem serwis przed chwilką (myślałem że dzisiaj nie pracują ale zadzwoniłem i jednak mieli czynne). Po 5 minutach serwisant stwierdził, że klapka jest do wymiany ale mają tylko białe, więc mam ich odwiedzić w przyszłym tygodniu jak dostaną czarne Dzięki za zainteresowanie

djtonka
    Nie miałeś dwóch w zestawie? Ja miałem czarną i niebieską w UK.

grezur
    Nie. Była tylko czarna.

Awatar Pewek

Telefon
    Lumia 820
    Piwa (Postawione)
    6
    Piwa (Otrzymane)
    12
    W Polsce najwyraźniej dają tylko jeden zestaw kolorystyczny. A djtonka, co masz napisane na pudełku przy wersji kolorystycznej?

djtonka
    Black + Cyan

Awatar Pewek

Telefon
    Lumia 820
    Piwa (Postawione)
    6
    Piwa (Otrzymane)
    12
    Czyli tak musi być - w Polsce pojedynczo sprzedają, u mnie jest tylko Czarno-różowa.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)