Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 16

Wątek: Uchwyt rowerowy

Telefon
    LG E900
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Uchwyt rowerowy

Witam,
    Sezon wiosenny powoli się zaczyna więc warto rozejrzeć się za uchwytem na rower,aby wygodnie korzystać z programów typu endomondo , sports tracker itp.

Jedyny na jaki natrafiłem znalazłem tutaj:
    http://hqgsm.pl/opis/Uchwyty-Samocho...owy-hr-lg-e900
    Cena dość wysoka ,ale jakość i wygląd na poziomie, zastanawia mnie tylko czy ww. uchwyt pozwala na bezproblemowe podłączenie zestawu słuchawkowego

inną alternatywą jest zakup mniej oryginalnego rozwiązania (w niskiej cenie)
    http://allegro.pl/hit-uniwersalny-uc...105285028.html

najlepszym rozwiązaniem byłby taki model: (cena do jakości)
    http://allegro.pl/uchwyt-rowerowy-do...103891839.html
    niestety przeznaczony jest on do LG ku990

Czy może ktoś polecić jakiś inny model z którego korzysta i jest zadowolony ?

Awatar Tahion

Telefon
    Najlepszy
    Piwa (Postawione)
    26
    Piwa (Otrzymane)
    18
    Ja mam ten http://allegro.pl/profesjonalny-uchw...169701877.html
    Zrobiłem na nim w zeszłym sezonie ponad 1500 km po lasach i drogach i sprawuje się świetnie (oczywiście z innym telefonem). Jest sztywny i nigdy telefon nie "stracił trzymania"
    Nie polecam tych regulowanych bo się rozwalają ja już załatwiłem 2. (ten z 2 linku)
    Sent from my Laptok by Dell using Opera and Internet via Router - Po resztę zbędnych informacji pisać na Priv. (wersja windy, moc zasilacza, wielkość ekranu, odległość od okna itp)

Telefon
    LG E900
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Masz może zdjęcia jak prezentuje się uchwyt na kierownicy roweru?
    Chodzi mi najbardziej o zdjęcie boczne (chce sprawdzić ile cm odstaje od kierownicy) i czy te "rączki" które trzymają telefon go nie rysują. Będe jeździł w terenie i też trochę boję się ,aby telefon się nie porysował i nie wypadł.

Awatar Tahion

Telefon
    Najlepszy
    Piwa (Postawione)
    26
    Piwa (Otrzymane)
    18
    Niestety nie mam. A jeszcze nie rozpocząłem sezonu i rower zimuje . Może jutro zrobię jakąś fotkę.
    Jest dość blisko i tak jak mówię jest sztywny telefon nie drga prawie wcale więc i żadnych rys i uszkodzeń nie zaobserwowałem. Zresztą styka się z gumą. Tylko nie wiem czy do Twojego modelu będzie pasował
    Sent from my Laptok by Dell using Opera and Internet via Router - Po resztę zbędnych informacji pisać na Priv. (wersja windy, moc zasilacza, wielkość ekranu, odległość od okna itp)

Telefon
    LG E900
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Niestety muszę stwierdzić że po zakupie uniwersalnego uchwytu (za ok. 25zł.) i przejechaniu na nim ok. 250 km. głównie po utwardzonych ścieżkach uchwyt się sprawdził, ale wystarczyło 50 km. po lekkich bezdrożach i uchwyt się załamał przy głowicy. Wyjechałem z lasu na utwardzoną ścieżkę rowerową najechałem na małą dziurę no i telefon "poleciał" spadając przy ok 25km/h na betonowe płyty, oczywiście ekranem do dołu
    Szkło gorilla w 2 miejscach porysowane, boki telefonu lekko zdarte. Ogólnie telefon wytrzymał i korzystam z niego na co dzień, ale innym użytkownikom na przyszłość radzę nie inwestować w tanie uchwyty

djtonka
    Wydaje mi się, że ten uchwyt Nokii i ładowarki rowerowej byłby najlepszy.

Telefon
    Nokia Lumia 800
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Kupiłem taki uchwyt: http://allegro.pl/uchwyt-rower-motor...493341254.html
    Zestaw niby dla Lumii 800 ale gdy włożysz bez etui to trochę lata a z etui to lekko za małe jest na szerokość. Na polnych drogach i dziurach nie wypada ale też nie jeżdżę bardzo ekstremalnie. Dobry dostęp do klawisza blokady. Wkurzające jest w WP że gdy wciskasz strzałkę w lewo wywołujesz uruchomione aplikacje i możesz je zamknąć co mi się parę razy zdarzyło z sports trackerem i pół trasy poszło w "piiiii". A dzieje się to najczęściej gdy chce przełączyć na inną aplikacje a klawisze funkcyjne w L800 są dotykowe i telefon na dziurach traktuje przytrzymanie strzałki jako parę naduszeń i potrafi ci wyłączyć aplikacje. Myślałem jeszcze o uniwersalnym etui z folią i zameczkiem - zaletą by była ochrona przed kurzem, małym deszczykiem ale dostęp do klawiszy blokady utrudniony i lumia by się pewnie w środku w ciepły słoneczny dzień ugotowała. Szkoda, że lumia ma 5min maksymalny czas do wygaszenia ekranu.

Telefon
    Lumia 900
    ROM
    nie wiem
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    To tylko do rowerów miejskich i na bulwar się nadaje. Do górskich to jest g... Sam pomysł umieszczenia telefonu jest chory. Są profesionalne rozwiązania dotego dedykowane.

Awatar piotrek1500

Telefon
    Nokia Lumia 710
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Jeśli ktoś jeździ głównie po mieście, np. na rowerze górskim i czasami zdarzy mu się przejechać po jakimś bezdrożu, to też ciężko kupować uchwyt za kilkaset złotych, btw co polecalibyście do kwoty nie przekraczającej 100 zł? Bo poprzednie linki wygasły.

Awatar oskarb35

Telefon
    Nokia
    ROM
    8107
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    1
    Ja kupiłem na eBay uchwyt "Made in China" za 5F, usztywniłem go i nie mam żadnych problemów. Stabilnie trzyma telefon, pasuje mi do każdej Lumii i żadnych problemów a już nie raz szalałem po lesie.

http://www.ebay.co.uk/itm/1707592838...#ht_3048wt_828

Awatar piotrek1500

Telefon
    Nokia Lumia 710
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    A co poleciłbyś np z allegro? Nie bardzo chce mi się czekać 2-3 tygodnie na przesyłkę...

djtonka
    oskarb35 założę się że za 2 miesiące będzie tak rozklekotany że wywalić dom kosza.

Awatar oskarb35

Telefon
    Nokia
    ROM
    8107
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    1
    Heh, dokładnie "zabezpieczyłem" miejsca, które mogą ulec "rozklekotaniu". Ale pewnie będzie tak jak mówisz ;-)
    Pozostanie zamówić nowy :-) Mam tylko nadzieję, że wytrzyma jeden sezon.
    Ten, którego zdjęcie zamieściłeś jest niezły ale nie podoba mi się ta gumka na wyświetlaczu. Nie toleruję tego typu uchwytów.

djtonka
    Minimalizm a dokładnie ten uchwyt to komplet z dynamo i był wprowadzony w myślą o rynkach Indii a tam raczej drogi nie są lepsze niż w Polsce

Telefon
    Lg L9
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Ja też od jakiegoś czasu przymierzam się do zakupienia uchwytu i na razie przeglądam różne oferty. Chcę też kupić rower i znalazłem go w sklepie geobike. Z tego co widzę mają też uchwyty na telefon do roweru
    Z opinii w necie wnioskuję, że to spoko firma.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)