Strona 1 z 9 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 132

Wątek: [Przywitalnia] Jeśli jesteś nowy, przywitaj się tutaj! :)

Awatar pawelooss

Telefon
    Nokia E52
    ROM
    081.003 Hacked
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    1

[Przywitalnia] Jeśli jesteś nowy, przywitaj się tutaj! :)

Witam!

Nazywam się Paweł. Mieszkam w Rudzie Śląskiej. Jestem pełnoprawnie niepodległym Polakiem, gdyż urodziłem się dokładnie w dniu wycofania się z Polski ostatniej stacjonującej jednostki wojsk radzieckich.

Ogólnie interesuję się komputerami i nowoczesnymi technologiami. Ze szkolnych przedmiotów od zawsze lubiłem chemię i matematykę, co znalazło odbicie w postaci osiągnięć w różnych konkursach. Słucham dużo rocka, głównie polskiego, a zwłaszcza takich zespołów jak: Wilki, Lady Pank, happysad i chociażby pop-rockowe Video. Nie pogardzę jednak nawet zwykłym popem, niezwykłym techno, czy też dobrym rapem. Sam pogrywam też nieco na gitarce akustycznej.

Obecnie uczę się w technikum na kierunku technik informatyk, jednak jak widać moją pasją są telefony komórkowe. Interesowałem się nimi już od dziecka, lecz prawdziwa przygoda rozpoczęła się ponad 3,5 roku temu, kiedy kupiłem "sławną" Nokię 3110 classic, w której obok odtwarzacza MP3 firma Nokia bonusowo umieściła też bombę zegarową.

Dzięki temu (a raczej przez to) odnalazłem forum Nokia3110c.net, naprawiłem swój telefon w domu, a z biegiem czasu zacząłem wgrywać, czy nawet tworzyć modyfikacje. W tym miejscu chciałbym podziękować głównie użytkownikowi o nicku NDT, dzięki któremu pojawiła się w ogóle możliwość konstruowania patchy graficznych (nowelizacje programów NokiX i TriX/PPModd) oraz użytkonikowi logos2000, który pomógł rozpracować edycję ciągów językowych w PPM-ach.

Tak oto zrodziła się idea założenia forum NokiaHacking.pl zrzeszającego głównie sympatyków modyfikacji S40-tek, które okazało się wielkim sukcesem. Efekt synergii patcherów różnych modeli podziałał bardzo mobilizująco, co pozwoliło stworzyć polską scenę moddingową dla stereotypowo niehackowalnego Nokia OS. Przed nami byli wyłącznie Rosjanie, ale dopiero po nas tuningiem S40 zainteresowali mieszkańcy innych krajów na świecie (zaobserwowaliśmy nawet wizyty z Chin i Indii).

W moim telefonicznych dorobku przewinęła się Nokia E51, zmieniona później przez Nokię E52, która jak na razie całkowicie mi wystarcza. Nie mam koncepcji na następcę, ale czekam na efekty szumnej współpracy Nokii z Microsoftem. Być może wtedy skusi mnie jakiś dotykowiec.

Pozdrawiam,
    pawelooss
    Ostatnio edytowane przez pawelooss ; 05-04-2012 o 12:00

Telefon
    Lg Swift
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Odp: [Przywitalnia] Jeśli jesteś nowy, przywitaj się tutaj! :)

Witam!

Z tej strony Marek. Mieszkaniec praktycznie Poznania. Zainteresowania oscylują wokół sprzętu audio, komputerów i ogólnie gadżetów oraz wszelkich nowinek technicznych.
    Nie jestem fanboyem żadnego systemu, lecz aktualnie posiadam telefon z Androidem, a wcześniej z Symbianem.

Więcej informacji o mnie nie potrzebujecie
    Ostatnio edytowane przez IuDeX ; 19-08-2011 o 13:08

Awatar Tahion

Telefon
    Najlepszy
    Piwa (Postawione)
    26
    Piwa (Otrzymane)
    18

Witam jestem Artur co niektórzy mogą mnie znać z nokia-e52.pl.
    Aktualnie tłukę E52 i tak jak pisał pawelooss chwilowo przy min zostaję. Android do mnie nie przemawia więc pewnie następnym telefonem będzie coś z Win Phone. Właśnie rozglądam się za czymś do podmiany.

Interesuję się wszystkim co nowe i dające się modyfikować.
    Ostatnio edytowane przez pawelooss ; 22-08-2011 o 17:21

Telefon
    5130XM
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Jestem Adam, i wszyscy mnie znają.
    Ekipie z NH nie muszę się przedstawiać.

Dla tych co mnie nie znają.

Mam 20lat, jestem fanbojem Nokii i systemu Symbian.
    Obecnie używam 5800XM i w najbliższym czasie nie mam zamiaru się przesiadać na coś nowego.

Tu będę wrzucał pliki, spamować i pilnował porządku - to już jest przesądzone.

Telefon
    Nokia E51
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Jako że spodobała mi się prezentacja paweloossa, to spróbuję podobnie

Nazywam się Michał, mam 26 lat, jestem z Bytomia. To co mnie interesuje to głównie sport - gram w piłkę nożną, gram w siatkówkę, obecnie zacząłem treningi we frisbee (świetna gra, polecam). Kręgle też lubię. I pokera, gramy sobie ze znajomymi regularnie od roku. Oprócz tego jestem fanem gier miejskich, czyli takich bardziej zaawansowanych podchodów Jeśli chodzi o muzykę to dominuje u mnie głównie hip hop i reggae, ale jeśli wpadnie coś innego w ucho to nie cierpię z tego powodu.

Jeśli chodzi o telefony to jakieś większe zainteresowanie pojawiło się przy Nokii 6300, od tego modelu zacząłem też udzielać się na forum. I od tego czasu uważam, że fora internetowe to jest dość spora siła Obecnie używam Nokii E51 i jestem tak zadowolony, że jakoś nie widzę następcy

A jeśli chodzi o to forum to jestem bardzo ciekawy jak się rozwinie, czy w ogóle Większość ekipy znam, więc myślę, że nie będzie źle. A i może jakoś się przyczynię do rozwoju i historia oceni mnie pozytywnie

Telefon
    Nokia N9
    ROM
    30.2012.07-1
    Piwa (Postawione)
    5
    Piwa (Otrzymane)
    2

Witam
    Mam na imię Michał, mam 19 lat. Można mnie spotkać na nokia-e52.pl oraz symbianforum.pl (mobileo.eu). Interesuję się telekomunikacją, informatyką i wszystkim co jest związane z technologiami mobilnymi. Obecnie studiuję na Politechnice Warszawskiej
    Telefonu z WP7 jeszcze nie posiadam, ale w ciągu najbliższych 2 miesięcy na pewno coś kupię
    Pozdrawiam ekipę winphone.com.pl

Telefon
    Xperia X8 | 1209
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Witam,

Nazywam się Tomek, mam 15 lat, mieszkam w samym centrum Katowic, interesuje mnie tematyka audio, komputerów, modyfikacji telefonów i wszystkim innym co związane z nowinkami technicznymi. Jestem fanbojem Androida i iOS, wcześniej miałem też kilka Symbianów, WP7 może kiedyś tam jak będzie tani i popularny.

Awatar born2die

Telefon
    GALAXY ACE
    ROM
    stock 2.2.1, ale pewnie niedlugo Fla.sh 2.3.3
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Siemka, nazywam się Jędrzej, NH mnie zna , mieszkam w łodzi, interesuję się fonami, szczególnie andkiem i nokią, no i samochody grają ważna role w moich zainteresowaniach.

Telefon
    5800 @ C6
    ROM
    Phoenix Legacy (C6 Port)
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Witam. Na imię mam Marcin, lat 19 i przybywam z NH (tak, wasz najwredniejszy moderator ) na nową misję! Mieszkam w Grucznie, interesuję się telefonią komórkową, motoryzacją i paralotniarstwem.

Awatar Error

Telefon
    Nokia 5800@C6
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Witam wszystkich ! Jestem Michał, trafiłem tu z wpisu IuDeX'a na FB.. (tak czy tak, kiedyś bym tu wpadł ). Kiedyś robiłem patche do s40, teraz się obijam, może kiedyś ugotuje coś na 5800. Mieszkam pod Bielskiem, chodzę do tech. informatycznego. To chyba tyle. WP7 może kiedyś...

Telefon
    X3-00
    ROM
    fał11
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Witam. Ja też być Michał. Mam 16 lat, mieszkam w Oświęcimiu. Niektórzy będą mnie kojarzyć z NH. Używam X3-00, która mnie co raz bardziej denerwuje. Interesuję się telefonią, grafiką komputerową, modelarstwem i rowerami Od września będę uczniem technikum cyfrowych procesów graficznych. Słucham polskiego Hip-hopu i trochę mniej Reggae. Nie trawię Popu

Awatar Papa_Smerf

Telefon
    Nokia E52
    ROM
    WTF?!
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Witam serdecznie. Nazywam się Tomek, mam 28 lat i jestem adwokatem, biznesmenem, tłumaczem, lecz w największym stopniu - mechanikiem. Lubię dobrą muzykę (rock, trochę popu, hiphop - jedynie Paktofonika), motoryzację - grzebaninę etc, sprzęt audio, prawo. Prowadzę trzy średniej wielkości firmy, momentami jestem pracoholikiem, stale lubię się bogacić - ta, można powiedzieć, że jestem psycholem Mam indywidualne podejście do świata itd. Jak ktoś będzie chciał mnie poznać to pisać - może się umówimy na jakieś piwo. Używam E52 i narazie nie zamierzam jej zmieniać. Wiem swoje i nienawidzę, jeśli ktoś próbuje mi wmówić, że coś jest lepsze od tego etc. Co innego w drugą stronę Ekipa FN oraz bywalcy mnie znają. Ogólnie - siema

Awatar samogon

Telefon
    Nokia 6730c
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Witam forumowiczów Mam na imię Mateusz i jestem studentem mechaniki ze Szczecina. Oczywiście moimi głównymi zainteresowaniami jest mechanika, nowoczesna technologia, sport (zwłaszcza piłka nożna) oraz muzyka. Jeżeli chodzi o to ostatnie to preferuję coś z łupnięciem tj dubstep, ale nadal pozostaję wierny electro-housowi oraz trancowi. Nie omieszkam też posłuchać polskiej muzyki (tej już bardziej ambitnej ).
    Jestem szczęśliwym posiadaczem telefonu z Symbianem (6730c) i oczywiście jak miałbym wymieniać na coś nowego to będzie Nokia - niewykluczone, że z WP7, dlatego to forum bardzo mnie zaciekawiło. Miło tu zobaczyć kilka znajomych twarzy z FN
    Pozdrawiam i do usłyszenia

Awatar adrian219

Telefon
    Nokia Lumia 710
    ROM
    WP 7.8
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

To ja, Wielki Adrian I - Wasz VIP. Magia tkwi w tajemnicy, a kto zdradzi sekret, wtedy czar pryśnie.

Awatar maciek

Telefon
    Lumia 800
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Siemandero! ;*

Z tej strony Maciek, wasza zmora na NH . Mieszkam w Wielbarku, taka mała dziura na mazurach, lecz z racji iż uczę się w Olsztynie, (który jest kilkadziesiąt kilometrów odległy od mojej wsi) mieszkam w internacie co czyni mnie mieszkańcem Olsztyna. Zainteresowania? Wszystko związane z elektroniką, elektryką i podobnymi, dlatego uczę się w Technikum Mechatronicznym. Kiedyś wielki fanboy tunigowania SE, potem Nokii, obecnie wszystkiego raczej, lecz skromnie z umiarem. Obecnie posiadam Nokię C1-00, lecz wcześniej posiadałem niezliczone ilości telefonów opartych na różnych platformach. Sporty jakie uprawiam to piłka nożna oraz zawodowe picie alkoholu (piwa w szczególności ), lecz inne sporty także uprawiam - w mniejszym lub większym stopniu. Muzyka, jakiej słucham to każdy gatunek po trochu, lecz głównie wszelkie odmiany house'u oraz trance'u.

Aloha!

Strona 1 z 9 12345 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów