Strona 3 z 13 PierwszyPierwszy 1234567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 187

Wątek: Samsung Galaxy S3

jonny
    Wygląd nie powala, ale na pewno nie jest straszny, poza tym napisałeś, że wybrałbyś smartfona z tegrą zamiast tego SGS, a to tylko oznacza, że nie wiesz o czym piszesz. :-D

Wysyłane z mojego Galaxy Nexus za pomocą Tapatalk 2

Telefon
    Lumia 900
    ROM
    nie wiem
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Cytat Zamieszczone przez mcmc Zobacz posta
    PenTile u mnie go przekresla.
    A obecnie co używasz? Przy tej rozdzielczości napewno dojrzysz.

Myślę, że będzie już TW będzie miał zoptymalizowany. Tylko ta wielkość. Kupa ludzi to kupi, ale mnie się dwom rękoma źle obsługuje. Już SGS2, a w Galaxy Nexus musiałem posiłkować się drugą ręką bo nie mogłem ściągnąć paska z góry. Szał jest, ale zdrowa kalkulacja mówi mi że 4,8 za dużo.

Wodnik: jak byś wolał One X byś był zmuszony do tegry.

ciekawy link do opisu S3. Autora chyba poniosło, w momencie wychwalania poprzednika czyli S2. Są nawet odwołania do SGS4 hehe
    http://android.com.pl/artykuly/artyk...-widzenia.html

Sent from my Lumia 800 using Board Express
    Ostatnio edytowane przez rakers ; 04-05-2012 o 07:44

Awatar mcmc

Telefon
    iP4
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    120
    Mam SGS z Pentylem, ogladalem HTC ONE S z Pentylem i temu wymyslowi mowie papa. Nie za taka kase!

Zbanowany
    Telefon
    Nexus 4
    ROM
    4.2.2
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    5
    Cytat Zamieszczone przez jonny Zobacz posta
    napisałeś, że wybrałbyś smartfona z tegrą zamiast tego SGS, a to tylko oznacza, że nie wiesz o czym piszesz. :-D
    Bo głupie benchmarki tak twierdzą? Daj spokój. Wiem, że gimbusy się tylko tym kierują, ale nie ja.

djtonka
    To od razu instalujcie taskkiller.

Awatar mcmc

Telefon
    iP4
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    120
    Po co?
    10 znakow.

Telefon
    mozart
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    A bateria bedzie trzymac w tym sgs3 chocby 4 godziny?

Awatar andrzej

Telefon
    HTC 7 Mozart
    ROM
    8773
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    3
    Niby 2100 mAh, więc źle nie będzie (tak myślę).

I nie hejtujmy tak bardzo. Nowy Samsung jest według mnie świetny, pomimo zainstalowanego w nim systemu. Niby PenTile, ale czy można to dostrzec przy tej rozdzielczości? Nie nazywajmy wszystkich użytkowników Samsungów "gimbusami", bo właśnie takie zachowanie jest "gimbusowe".
    Sprzęcik dość fajny. Czekam tylko na Windowsa Phone z takimi parametrami - to byłaby zawrotna prędkość. Konkurencjo, drżyj!

Zbanowany
    Telefon
    Nexus 4
    ROM
    4.2.2
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    5
    Cytat Zamieszczone przez andrzej Zobacz posta
    Nie nazywajmy wszystkich użytkowników Samsungów "gimbusami", bo właśnie takie zachowanie jest "gimbusowe".
    A kto pisze, że wszyscy? Tylko takie smartfony są dla nich, pograją w lepsze gry. Na nich się najwięcej zarabia. Podobnie jest z PC.
    Cytat Zamieszczone przez andrzej Zobacz posta
    Czekam tylko na Windowsa Phone z takimi parametrami - to byłaby zawrotna prędkość.
    Prędkość czego?

Awatar andrzej

Telefon
    HTC 7 Mozart
    ROM
    8773
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    3
    Wszystkiego: animacji w menu, przeglądarki i masy innych rzeczy. Ogólnie byłaby zawrotna prędkość smartphone'a. To chyba logiczne.

A co do tych gimbusów: po pierwsze, primo - który gimnazjalista ma na koncie około 2800-3000 zł, żeby kupić takie cudo? Po drugie, primo - dlaczego sądzisz, że jak ktoś kupuje smartphone'a z Androidem, i to jeszcze za taką cenę, to tylko po to, aby grać? Tego typu urządzenia są raczej dla biznesmenów, którzy potrzebują dostępu do maila, przeglądarki, nawigacji, a nie gierek i muzyki. Po trzecie, primo ultimo - gry są też np. na Samsungu Galaxy Mini czy HTC Wildfire. Gry są na system Android, a nie na konkretne urządzenie. I jeśli ktoś miałby grać, to raczej na takim shicie, a nie high-endowym telefonie.

Zbanowany
    Telefon
    Nexus 4
    ROM
    4.2.2
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    5
    Wszystkiego: animacji w menu, przeglądarki i masy innych rzeczy. Ogólnie byłaby zawrotna prędkość smartphone'a. To chyba logiczne.
    No nie bardzo. Nie wiesz jaki będzie WP8. Mogą go naszpikować bzdetami jak Androida i nawet WP8 na 4 rdzeniach może działać wolniej niż WP7 na 1 rdzeniu. Lepszy sprzęt nie gwarantuje większej prędkości, bo wszystko można popsuć systemem.
    A co do tych gimbusów: po pierwsze, primo - który gimnazjalista ma na koncie około 2800-3000 zł, żeby kupić takie cudo?
    O to się nie bój. Oni już wiedzą skąd wyciągnąć.
    Po drugie, primo - dlaczego sądzisz, że jak ktoś kupuje smartphone'a z Androidem, i to jeszcze za taką cenę, to tylko po to, aby grać? Tego typu urządzenia są raczej dla biznesmenów, którzy potrzebują dostępu do maila, przeglądarki, nawigacji, a nie gierek i muzyki.
    Żaden rozsądny biznesmen nie kupi Androida. Prędzej weźmie BB z mnóstwem dedykowanych aplikacji. Android jest dla zupełnie innego targetu.
    Po trzecie, primo ultimo - gry są też np. na Samsungu Galaxy Mini czy HTC Wildfire. Gry są na system Android, a nie na konkretne urządzenie. I jeśli ktoś miałby grać, to raczej na takim shicie, a nie high-endowym telefonie.
    Gry mają także swoje wymagania i bardziej zaawansowane nie będą działać na słabszym sprzęcie.

Awatar mcmc

Telefon
    iP4
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    120
    W pelni sie zgadzam.

Awatar antyhaker

Telefon
    Lumia 735
    ROM
    Zawsze Najnowsze
    Piwa (Postawione)
    24
    Piwa (Otrzymane)
    175
    Jak dla mnie @Andrzej nie bardzo wie co mówi, bez urazy ;p

Awatar andrzej

Telefon
    HTC 7 Mozart
    ROM
    8773
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    3
    Sorry, ale jestem androidowym hejterem. Nie cierpię tego systemu, szczególnie jego fanów (których wiedza jest de facto znikoma). Jednak doceniam zaprezentowany wczoraj smartphone. Pomimo badziewnego Robocika, sprawuje się moim zdaniem super. I może skończmy wycieczki osobiste, a zajmijmy się nowym SGSem.

Telefon
    Lumia 900
    ROM
    nie wiem
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    W tym wypadku to hardware napędza sprzedaż i świadomość że masz top. Musisz mieć rurę.
    A poza tym wygląda fajnie. Ładnie prezentuje się ten niebieski. Jak będzie w sprzedaży i zobaczę soft nakładkę TW 5 w działaniu wyrobię sobie zdanie.

Strona 3 z 13 PierwszyPierwszy 1234567 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)