Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 82

Wątek: Problem z mikrofonem, słabo słychać

Telefon
    710
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    w ogole mam na niej jakis dziwny patent po blokadzie telefonu hehe
    np - blokuje telefon przyciskiem gornym i jak przekrecene go szybko na bok albo do gory nogami to pokazuje mi sie tapeta i moge odblokowac hehe - przed serwisem tez tak bylo - czy zyroskop moze miec na to wplyw? bo to on za to odpowiada?? poprawcie mnie jesli myle pojecia prosze...

@PKN no tak ale jesli rozkrece zakleje tasma i np za miesiac oddam do serwisu bo cos tam sie stanie to nei strace gwarncji? nie napisza mi ze telfon byl grzebany itp?

Telefon
    Nokia Lumia 710
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    ja wyciąłem trochę więcej taśmy, tak aby w razie oddania telefonu do serwisu mógł rozkręcić i pęsetą odkleić taśmę z mikrofonu z powrotem. Żadnych plomb telefon nie ma, (chyba że teraz Ci w serwisie nakleili, ale powinna być widoczna) tak więc możesz spokojnie rozkręcić. Jeśli się zastosujesz do poradnika djtionki to nawet nic nie będzie widać, że telefon rozkręcony był. mnie wkurzała strasznie ta jakość rozmów. Musiałem kombinować, żeby telefon trzymać w pionie i palcem zasłaniać otwór drugiego mikrofonu. Teraz mam spokój, dzwonie normalnie i dobrze mnie słychać.
    Dodatkowo mam wyłączona transmisje danych. Włączam ją kiedy potrzebuje.

djtonka
    gips Twój model nie ma żyroskopu ale to temat na inną dyskusję.
    Co do zaklejania to robicie to na własną odpowiedzialność. Nikogo nie zmuszam ale uważajcie aby śrubki nie był zniszczone.

Telefon
    710
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    ok rozumiem,
    po serwisie mam dziwny objaw z bateria , przed serwisem bateria po naladowaniu trzymala poltora dnia a po serwisie pol dnia krocej
    - co moze byc grane?? W tle dziala mi tylko pogoda - co w takim razie zzera mi tak baterie?
    7.10.8107.79 - taka wersje oprogramowania mi wgrali w serwisie
    narazie nie widzi aktualizacji do Tango przez zune'a

djtonka
    Możesz czekać długo. Wrzuć sobie Tango z polskim. Poza tym to nie miejsce na takie dyskusje.

Telefon
    Nokia Lumia 730
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Nokia lumia 710 wróciła wreszcie z serwisu - 4 tygodnie !!! - opis naprawy - wymieniono płytę główną, jeszcze do końca nie ztestowałem.Później dam swoje odczucia głośnikowo-mikrofonowe.

djtonka
    Nie mogli się uprać z tym mikrofonem chyba

Telefon
    Lumia 710
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Moja Lumia właśnie siedzi w serwisie już 11 dzień, też problem z mikrofonem... gdy do nich zadzwoniłem otrzymałem informacje że mają problem z częściami i nie są w stanie określić kiedy je otrzymają wiec pozostaje tylko czekać

Telefon
    Nokia Lumia 730
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Ja czekałem 4 tygodnie(też był problem z częściami) - w końcu wróciła z serwisu z wymienioną płytą główną.Na razie jest OK.

djtonka
    Co miałeś w papierach LIGHT SWAP ?

Telefon
    Lumia 710
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Wczoraj odebrałem telefon. Wymienili mikrofon i chyba czujnik światła niestety problem z migotającym ekranem nie zniknął. Nowy mikrofon sprawuje się świetnie.

djtonka
    To czujnik wymieniali na defekt ekranu?

Telefon
    Lumia 710
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    chodziło o to że cały czas dostosowywał jasność i dawało to efekt migotania.

djtonka
    A masz ten sam soft co przed oddaniem czy nowszy ?

Telefon
    Lumia 710
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    przed oddaniem miałem wgrany 12121 po oddaniu miałem jakiś stary z końcówką 79 chyba i wgrałem znowu 12121. może jak wyjdzie nowy dla pl będzie lepiej.

Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów