Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456
Pokaż wyniki od 76 do 82 z 82

Wątek: Problem z mikrofonem, słabo słychać

Awatar h8u.

Telefon
    Lumia 800
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    wymienic ta lumie na cos innego,
    moja dziewczyna tez ma 710 i ten sam problem, byla oddawana na gwarancje i zaktualizowali tylko oprogramowanie bo podobno to bylo problemem który i tak nie znikł

Telefon
    Nokia Lumia 730
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Dzisiaj zaniosłem moją lumię 710 do salonu a oni wyślą do serwisu Regeneris(po raz czwarty - problem z mikrofonem).Została wysłana bez gwarancji (na rękojmę, niezgodność towaru z umową)za poradą pana z salonu.Zobaczymy co będzie dalej...

Telefon
    Nokia Lumia 730
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    W końcu serwis wydał ekspertyzę o mojej nokii lumii 710: wymiana na nowy telefon.Dzisiaj odebrałem nowiuteńką lumię 800

---------- Post dodano o 23:30 ---------- Poprzedni post napisano o 23:29 ----------

W końcu serwis wydał ekspertyzę o mojej nokii lumii 710: wymiana na nowy telefon.Dzisiaj odebrałem nowiuteńką lumię 800
    Przechodzę do forum lumii 800.

Telefon
    lumia 710
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Cytat Zamieszczone przez stlag Zobacz posta

---------- Post dodano o 23:30 ---------- Poprzedni post napisano o 23:29 ----------

Przechodzę do forum lumii 800.
    Ale jak to zamienili 710 na 800 zdradź szczegóły też tak chcę.

Telefon
    Lumia 520
    Piwa (Postawione)
    10
    Piwa (Otrzymane)
    25
    To ja też bym prosił ;p

Telefon
    Nokia Lumia 730
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Tą zamianę na 800-kę zaproponowano mi w salonie firmowym przez który wysyłałem 710-kę na naprawy serwisowe.Najpierw była propozycja wymiany na 610-kę, następnie była propozycja nowej 710-ki , aż w końcu pan w salonie sprawdził głębiej w systemie i okazało się, że można wymienić na nowiutką 800-kę .I na tym zostało.
    Dodam tylko, że złożyłem wcześniej reklamację do T-mobile i do centrali Nokii - możliwe, że to również coś pomogło.
    Starą 710-kę musiałem oddać łącznie z wszystkimi akcesoriami i pudełkiem.To tyle.Trzeba być upartym do końca i dochodzić swoich racji.
    Ostatnio edytowane przez stlag ; 20-10-2012 o 09:59

Telefon
    Lumia 920
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Witam,
    Miałem omawiany problem z rozmowami telefonicznymi w L920. Rozwiązanie okazało się tak banalne, że aż zaskakujące, że prawie nigdzie nie można znaleźć o tym informacji. Otóż otwory, za którymi znajdują się mikrofony są bardzo małe i mają tendencję do zapychania się. Po przepchaniu przy pomocy igły tych otworków jakość rozmów polepszyła się drastycznie. Wcześniej rozmówcy praktycznie mnie nie słyszeli, podczas gdy ja słyszałem ich bardzo dobrze. Kombinowałem różnie, aż znalazłem informację na forum anglojęzycznym tutaj: http://forum.xda-developers.com/show....php?t=2443883.
    Tylko trzeba uważać, żeby nie za głęboko wepchnąć igłę, żeby nie uszkodzić mikrofonu, ktory jest po drugiej stronie obudowy. Pewnie najlepiej byłoby rozebrać telefon i dokładnie przepchać lub nawet poszerzyć te otworki, żeby się tak nie zapychały, ale ja tego nie robiłem. Zwykłe przepchanie z zewnątrz igłą wystarczyło. Problem rozwiązany w 100%!

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów