Pokaż wyniki od 1 do 15 z 15

Wątek: Konto windows-phone.pl na YouTube

Awatar andrzej

Telefon
    HTC 7 Mozart
    ROM
    8773
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    3

Konto windows-phone.pl na YouTube

Cześć. Piszę w sprawie jakże bogatego w filmy konta na YT, które można codziennie odwiedzać w poszukiwaniu nowych treści. Sytuacja jest po prostu straszna. Na naszym kanale znajduje się jeden klip, który pokazuje szybkość działania IE na Lumii 800 (przerwa czyli? ) Porażka! Czy nikt dotychczas nie zauważył, że można by coś tam wrzucić? A na forum pojawia tyle banalnych pytań: "Jak wgrać muzykę?", "Jak zainstalować aplikację spoza Marketplace?" Za każdym razem piszemy "Zobacz ten wątek". A w rzeczywistości wiele osób nie wie, o co chodzi i daje sobie spokój. Czy nie dałoby się wrzucić na YT kilka podstawowych wideoprezentacji? Chociażby po to, aby nie widniała wstydliwa liczba jeden (przy licznie filmików). Już ja mam ich więcej na swoim kanale (http://www.youtube.com/user/McAndrzej/videos)
    Czy nie głupio wam (właściwie nam), że jako główny polski serwis o Windowsie Phone nie mamy choć trochę rozwiniętego konta w jednej z największych społeczności w Internecie?
    Można by jeszcze robić w filmach recenzje telefonów z WP7 (tak jak np. Paweł Warzecha i IS.TV). Redaktorzy mają tyle smartphone'ów: Nokie Lumie (710, 800, w planach 900 i 610), HTC-ki różnego rodzaju. Raz na jakiś czas można by coś nakręcić.

Awatar andrzej

Telefon
    HTC 7 Mozart
    ROM
    8773
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    3
    Chodzi mi o to, aby na już istniejącym kanale windows-phone.pl pojawiały się nowe filmiki. Uważam, że redaktorzy powinni mieć dostęp do kanału na YT. A tak wszyscy wrzucają filmy na swoje konta, a przy windows-phone.pl nadal widnieje ogromne i niesamowite jeden.

djtonka
    A w rzeczywistości wiele osób nie wie, o co chodzi i daje sobie spokój
    Nie róbmy z ludzi półgłówków. To forum jak żadne inne o podobnej tematyce oferuje pełne i przyswajalne opisy. Gdy nagrasz kamerą procedurę wsadzania kabla do portu USB to się ośmieszysz. Forum jest od pomocy w takich nawet błahych przypadkach i każdy może mieć inna przyczynę. Ja traktuję film jako dodatek bo sprawia mi to przyjemność gdy robię jakiś tutorial. Ten kanał powinien być wykasowany a każdy inny film opatrzony logo lub adnotacją do naszego forum jak ma to miejsce w moich produkcjach. Ludzie nie wpisują na YT nazwy naszego forum tylko jak odblokować Lumię.
    Wspólny kanał mógłby istnieć ale tylko dla redaktorów i recenzji.
    U mnie na kanale mam 231tyś odwiedziń i sam filmik o NCS ma ponad 8tyś. Jest tam adnotacja Windows-Phone.pl

Awatar Pewek

Telefon
    Lumia 820
    Piwa (Postawione)
    6
    Piwa (Otrzymane)
    12
    Andrzej - masz rację, ale jak Bones powiedział: redaktorzy nie mają po prostu dostępu do tego konta, jak i do pozostałych (Twitter, G+ itd).

Awatar Pewek

Telefon
    Lumia 820
    Piwa (Postawione)
    6
    Piwa (Otrzymane)
    12
    No faktycznie, jeszcze FB się zajmuję, a i od jakiegoś czasu czekam na dane do Twittera

Awatar andrzej

Telefon
    HTC 7 Mozart
    ROM
    8773
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    3
    @djtonka synchronizowanie muzyki to tylko przykład (a podałem taki, gdyż wielu użytkowników forum tworzyło wideoporadniki na temat obsługi Zune). Nie mówię, że mielibyśmy umieszczać tak banalne filmy. Ale tutoriale związane m.in. z wgrywaniem i tworzeniem custom ROMów nie byłyby od rzeczy. A moim zdaniem kasowanie konta na YT to największa głupota, jaką można by zrobić. Jeśli coś nie działa, to się to naprawia, a nie wyrzuca. Zaglądałoby tam więcej osób, gdybyśmy dodawali cokolwiek. Czemu nie spróbujemy rozwinąć działalności na YT? Czy coś ryzykujemy? Czy coś możemy stracić? Nie. A możemy zyskać nowych użytkowników, którzy dostaliby się na windows-phone.pl właśnie przez YT.

djtonka
    To miało by sens gdyby z automatu filmiki z forum trafiały na forumowe konto YT. Mowa o osobie odpowiedzialnej za to od początku.

Awatar andrzej

Telefon
    HTC 7 Mozart
    ROM
    8773
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    3
    No to wybierzmy kogoś takiego (tylko nie mnie - wystarczy, że się ortografii czepiam )

djtonka
    Jakie dane?

Zbanowany
    Telefon
    Nexus 4
    ROM
    4.2.2
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    5
    Ale przecież wiadomo, że się tych danych nie doczekamy

djtonka
    To korzystajcie z mojego

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)