Strona 3 z 25 PierwszyPierwszy 123456713 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 372

Wątek: Konto developerskie - zakładanie, problemy, pomoc

Telefon
    windows-phone.pl
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Nie działa, ale tu jest rozwiązanie

Rozwiązanie tutaj

Zainstalowałem sobie najnowszą wersję Windows 8 Release Preview, dostępną na MSDN, po czym chciałem doinstalować Windows Phone Developer Tools. Po co? Żeby móc instalować paczki .XAP. Okazało się, że system Windows 8 nie pozwala na zainstalowanie Windows Phone SDK. Większość forów jako rozwiązanie podaje: odinstaluj Hyper-V, ale nie po to przeszedłem na Windows 8, żeby znów tracić możliwość wirtualizacji. Próbowałem tricku opisanego przeze mnie we wpisie Instalacja Windows Phone 7 Developer Tools na Windows Server 2008 R2, ale na Windows 8 nie zadziałał. Ściągnąłem Windows Phone SDK 7.1 (żeby mieć pewność, że mam najświeższą wersję instalatora) – nadal nic. Przy próbie instalacji pojawiał się błąd, że system nie jest wspierany.

Po chwili poszukiwania w logach (%temp%\vslogs.cab), okazało się, że SDK wysypuje się przy próbie instalacji XNA Game Studio. Nie jestem pewien, z jakiego powodu, ale… nie potrafi zainstalować tego modułu.

Obejście problemu

Problem z narzędziami da się obejść, instalując… klienta “Games for Windows Marketplace” – prawdopodobnie instalator dodaje jakąś/jakieś DLL-ki, wymagane przez XNA Game Studio.

Notka od Moderatora

Nie podajemy linków zewnętrznych
    Ostatnio edytowane przez CODER_BEST ; 29-08-2012 o 11:37

Telefon
    Htc 7 Trophy
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    ja nie mogę klikać dalej tylko muszę podać VAT ID ? co dalej robić? bo chcą weryfikacji konta

Telefon
    6060
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Ja mam prośbę do kolegów WP-owców . Czy może mi ktoś zrobić takie konto ? Poprostu nie znam sie na tym . Mało mogę od siebie dać ale czy 2 linki z wszystkimi grami z xbox live i kilkoma płatnymi app. mogą być ? Będę cholernie wdzięczny ! Mam L710 od 2 dni i jeszcze łapię co i jak . Gdyby ktoś miał trochę czasu i chęci to proszę tutaj napisać lub na 29askaniusz92@gmail.com . Proszę .

Telefon
    nie dotyczy
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    1
    A nie możesz sam sobie zrobić?
    Masz przecież poradnik krok-po-kroku, jak gdzieś się zatrzymasz i nie będziesz wiedział, co zrobić, to możesz zawsze napisać na forum - ktoś Ci pomoże.

Telefon
    6060
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Udało się założyć konta . Co ciekawe nie przysyłają potwierdzenia . Spróbowałem się zalogować i się udało. Mam natomiast problem z SDK . Mam WinXP i to już pokonałem ale nie chce mi się instalować .NET 4.0, error wyskakuje i instalacja się kończy . Szkoda była by żeby się nie udało .PC mam za słabe na Win7 (P4, 1 gb ram, grafika zintegrowana, chyba bez directx)
    Ostatnio edytowane przez Askaniusz92 ; 30-08-2012 o 14:27

Telefon
    nokia 710
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Mam problem, po dojściu do ostatniej strony "join now" na dev center, gdzie wystarczy wybrać i'am student, gdy biorę next wyskakuje mi takie coś "We weren’t able to find a DreamSpark account associated with your Microsoft account. You can get a new DreamSpark account for free or update your existing account on this DreamSpark page.", gdy zaś próbuję rzeczywiście ponownie spróbować przypisać maila .edu do dreamspark pojawia mi sie komunikat, że mój mail został przypisany.

Telefon
    Lumia 820
    Piwa (Postawione)
    33
    Piwa (Otrzymane)
    111
    Klikamy na „Map your Accounts” aby połączyć konto DreamSpark z naszym Live ID. Dostaniemy komunikat: Your DreamSpark account has been successfully mapped to your Microsoft Account. Pozostaje klik na Continue.
    Upewnij się, że ten krok został wykonany.

Telefon
    Lumia 710
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Ja już całe 2 dni czekam na aktywację konta .edu, jednak cały czas wyskakuje komunikat o błędnym loginie lub haśle...

Zastanawiam się, czy dobrze zrobiłem podając adres prawdziwej ulicy i jej numeru, pod którym mieści się jakiś bar.

Podając fikcyjne dane też zapewne by przeszło, bo jak to mogą weryfikować?

@Artur

Nadal nic ^^
    Ostatnio edytowane przez siekieer ; 31-08-2012 o 20:58

Telefon
    Lumia 820
    Piwa (Postawione)
    33
    Piwa (Otrzymane)
    111
    Spróbuj dziś wieczorem się zalogować ;-)

Telefon
    6060
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Czy na Win 7 działa wam ok ? instaluje sie ? Na xp odpada .

Telefon
    Lumia 710
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Teraz po aktywacji zastanawiam się, czy w ogóle używać tego konta, bo mi to nie wygląda niestety na drobne naciągnięcie zasad. Przecież z takiego konta Dreamspark można legalnie ściągać multum oprogramowania Microsoftu - posiadam takie konto z czasów studenckich, dlatego przed założeniem tego fikcyjnego pytałem czy nie ma problemu z przypisaniem Polskiej uczelni. Nikt niestety nie odpisał...

Może teraz ktoś da konkretną odpowiedź?

Telefon
    Lumia 820
    Piwa (Postawione)
    33
    Piwa (Otrzymane)
    111

Odp: Konto developerskie - zakładanie, problemy, pomoc

Delikatnie mówiąc nie rozumiem Ciebie.
    Przecież nie namówie jakiegoś developera np. Instagramu żeby zakładał tym sposobem konto. Taki sobie zapłaci i stworzy je przez standardową procedurę.
    Jeśli jednak chcesz instalować płatne aplikacje za darmo to dlaczegoby też nie założyć konta developerskiego za darmo w tym celu. Tutaj cały proces to kombinowanie żeby tylko nie zaplacic.

A dreamspark nie pobiera żadnych aplikacji od microsoftu. Sam szukasz 'piratow'

Telefon
    Lumia 710
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Chodzi o to, że mając studenckie konto dreamspark, mamy dostęp do biblioteki oprogramowania Microsoft w naszym profilu, a tam chociażby systemy operacyjne, które bez problemu się aktywują w sposób legalny, a to już na pewno traktowane jest jest w kategorii kradzieży. Microsoft raczej tak naiwny nie jest, aby takich "cfaniaków" nie ścigać.

Nadal nie otrzymałem odpowiedzi, czy jest szansa na przypisanie konta deweloperskiego do dreamsparka utworzonego wcześniej, będąc studentem polskiej uczelni??
    Ostatnio edytowane przez siekieer ; 03-09-2012 o 18:51

Telefon
    6060
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Nadal nie otrzymałem odpowiedzi, czy jest szansa na przypisanie konta deweloperskiego do dreamsparka utworzonego wcześniej, będąc studentem polskiej uczelni??
    Myślę że można , potrzebne jest tylko konto @ z końcówką .edu . To wszystko , a że zakładanie go w US jest łatwiejsze to robimy przez ich strony . Myślę że jak nic nie ściągniesz od MS, żadnych bibliotek które miały by coś wspólnego z kradzieżą to będziesz czysty, twoje sumienie, oto przecież chodzi, a jak chcesz pograć w Angry Birds czy Final Fantasy i nie masz kasy/karty to, to jedyne sensowne rozwiązanie - bo jak poczytasz to custom ROM'y coś zawodzą... to nie Android . Wszystko zależy od ciebie, a konto jest niby legalne - długa droga weryfikacji czy studiujesz w Arizonie czy też nie
    Swoją drogą ciekaw jestem co się stanie gdy zrobimy update do 7.8, czy zablokują nam aplikacje wgrane przez SDK czy to oleją ?

Telefon
    Lumia 710
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Wszystko jest domniemaniem i dość cienką linią, ale oczywiście właśnie chodzi o to, że nikt nikogo nie zmusza - także nie zrozumcie mnie źle Po prostu jeśli byłaby możliwość z PL, to po co kombinować. Niestety tamtego dreamsparka mam na maila gmailowego, wiec z tego co piszecie odpada. Druga sprawa, czy podawanie jakiegoś prawdziwego adresu jest konieczne - a nóż może się zdażyć, że osoba zamieszkała pod tym adresem pójdzie do tej szkoły i możemy sami sobie narobić kłopotów. Druga opcja - mogą przesłać jakiś list na ten adres z uczelni i znowu się pakujemy w kłopoty. Stąd pytanie - po co podawać realny adres ulicy, skoro marne szanse aby mieli weryfikację wszystkich lokalizacji w US? Miasto, kod pocztowy itp. - rozumiem, ale ulica...?
    Ostatnio edytowane przez siekieer ; 03-09-2012 o 19:56

Strona 3 z 25 PierwszyPierwszy 123456713 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)