Jak wgrac jezyk polski do Samsung Focus.

Opisze jak ja to zrobilem (nie podaje linkow ani lokacji, kazdy sobie znajdzie, tym bardziej ze procedura powtarza sie w innych tutorialach)

Po kolei:

1. Moj telefon mial wgrane angielskie 7.5 mango (7720), czyli trzeba bylo zrobic downgrade do fabrycznego 7004, przy pomocy romu Samsung-i917-Focus-firmware-UCJK2-ATT-USA.

2. Na czystym 7004 uzywamy Chevron7 i go odblokowywujemy.

3. Wgrywamy poprzez Tom Xap installer - RegistryEditor 1.1.0.0 (wersja 1.2.0.0 z jakiegos powodu nie odpala). Edytujemy nim rejestr wprowadzajac polskie wpisy, w odpowiednim miejscu (tak jak na wiekszosci tutoriali do zrobienia PL).

4. Odpalamy Zune i robimy update, nic nie trzeba wiecej, zapomnijcie o jakims liczeniu czasu, klikaniu na linkach po lewej, odpinaniach internetu, cudach wiankach, po prostu nic nie robimy bo Zune normalnie pokaze update, takze zwyczajnie klikamy na guzik update. Czekamy ok 1h, i mamy telefon w jezyku PL. (update wgra po kolei Febuary update (7008), potem 7392, potem 7403, i na koniec duza 7720).

Niech Was nie zwiedzie to ze Zune moze byc po angielsku jak u mnie, oraz ze update, ktore on znajduje maja opis angielski, i angielskie nazwy - w sensie ze nigdzie nie ma sladu po jezyku PL. Gdy ja robilem update wszystko bylo w jezyku angielskim, a mimo to w telefonie pojawil sie jezyk polski po zakonczeniu updatowania.