Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 18

Wątek: Dev Center - Członkostwo

Telefon
    Sony Xperia S
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Dev Center - Członkostwo

Witam,
    Jestem zainteresowany dołączeniem do AppHub(Windows Phone Dev Center), i z tego co widzę co roku trzeba płacić 99$, więc mam kilka pytań.
    1.Co się dzieje z kontem po upływie roku i nie płacenia dalej za konto(czasowa blokada, usunięcie konta) ?
    2.Co się dzieje z aplikacjami które bym dodał, i z pieniędzmi jeśli chodzi o aplikację płatne ?
    Ostatnio edytowane przez Artur ; 27-09-2012 o 21:20

Telefon
    Lumia 820
    Piwa (Postawione)
    33
    Piwa (Otrzymane)
    111
    Wystarczyło chwilę poszukać ;-)

http://msdn.microsoft.com/en-us/libr...v=vs.105).aspx

In most cases, your Dev Center account will be auto-renewed after the one-year subscription period expires.
    If we aren’t able to auto-renew your account, you’ll receive an email as well as an alert on the Account Summary page with instructions to renew your subscription. We recommend that you renew your account within 30 days of the expiration date. Otherwise your account will be cancelled and all your apps will be unpublished from the Windows Phone Marketplace. You can find the expiration date on the Dev Center Account Summary page.
    Czyli zazwyczaj sami automatycznie odnawiają (zapewne obciążają kartę). Jeśli jednak nie są w stanie obciążyć karty zostaniesz o tym poinformowany. Jeśli nie przedłużysz konta, Twoje aplikacje są "odpublikowane".

A myślałeś o koncie developerskim dla studentów (bezpłatne). Andrew takie posiada i myślę, że jak zajrzy na forum to może powiedzieć, czy są problemy z publikacją aplikacji z wykorzystaniem takiego konta.

Awatar Andrew

Telefon
    Nokia Lumia 820
    Piwa (Postawione)
    5
    Piwa (Otrzymane)
    21
    Na koncie studenckim można sprzedawać aplikacje lub umieszczać za friko. Użycie Visual Studio w dowolnej wersji nie łamie licencji. Skąd to wiem? Bo jakiś czas temu dzwonił do mnie pracownik z PL oddziału MS i namawiał na założenie tego darmowego konta żebym umiescil w nim swoje dotychczasowe aplikacje (za czasow WM6) i pytałem się co w przypadku Visual studio Ultimate które mam w ramach MSDNAA i w tym jednym przypadku komercyjne użycie nie łamie licencji
    GOOgle With aNdrOID SUX

Telefon
    Sony Xperia S
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Bardzo dziękuje za udzielone odpowiedzi.

Telefon
    Lumia 820, i9000
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Przepraszam, że odgrzebuje ale jestem nowy w świecie WP8. Czy aby móc samemu na własne potrzeby napisać apkę też muszę wykupić płatne członkostwo (nie jestem studentem). Nie jestem zainteresowany pisaniem dla innych (narazie), ale chciałbym n napisac jakąś prostą aplikacje której mógłbym sam używać.

Telefon
    xperia xs
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    a w czym piszesz?

Ostatnio edytowane przez Prodigs ; 27-09-2013 o 14:30

Awatar Andrew

Telefon
    Nokia Lumia 820
    Piwa (Postawione)
    5
    Piwa (Otrzymane)
    21
    Cytat Zamieszczone przez adamsky Zobacz posta
    Przepraszam, że odgrzebuje ale jestem nowy w świecie WP8. Czy aby móc samemu na własne potrzeby napisać apkę też muszę wykupić płatne członkostwo (nie jestem studentem). Nie jestem zainteresowany pisaniem dla innych (narazie), ale chciałbym n napisac jakąś prostą aplikacje której mógłbym sam używać.
    Nie, możesz pisać bez członkowstwa. Jednak wada jest taka, że możesz apkę testować tylko na emulatorze. Żeby wrzucić ją na swoje urządzenie musisz je developersko odblokować. Na forum było kiedyś opisane jak na sępa zapisać się do jakiejś szkoły i zdobyć studenckie konto, które wystarczy. Nie wiem czy to jeszcze działa
    GOOgle With aNdrOID SUX

Telefon
    Nokia lumia 920
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Witam,

może wiecie, czy posiadając jednoosobową działalność gospodarczą i chcąc w jej ramach publikować aplikacje dla Windows Phone muszę założyć konto firmowe w Dev Center czy wystarczy indywidualne?

Awatar Andrew

Telefon
    Nokia Lumia 820
    Piwa (Postawione)
    5
    Piwa (Otrzymane)
    21
    Jeśli zamierzasz sprzedawać aplikacje to musisz podać NIP (nawet chyba trzeba mieć ten europejski z tego co kojarzę) więc tak czy siak złodziejska instytucja się o tym dowie a potem już można się domyślać co będzie ;-)
    GOOgle With aNdrOID SUX

Telefon
    Nokia lumia 920
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Mam NIP ponieważ prowadzę zarejestrowaną, jednoosobową działalność gospodarczą zwiazaną z oprogramowaniem. Chciałbym zacząć zarabiać na aplikacjach dla Windows Phone i w związku z tym zastanawiam się czy muszę zarejestrować się w Dev Center za pomocą konta firmowego, czy jako, że jestem jednoosobową firmą to czy mogę korzystać z konta indywidualnego?

Awatar Leszek75

Telefon
    Samsung Galaxy 2
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Cytat Zamieszczone przez barto Zobacz posta
    Mam NIP ponieważ prowadzę zarejestrowaną, jednoosobową działalność gospodarczą zwiazaną z oprogramowaniem. Chciałbym zacząć zarabiać na aplikacjach dla Windows Phone i w związku z tym zastanawiam się czy muszę zarejestrować się w Dev Center za pomocą konta firmowego, czy jako, że jestem jednoosobową firmą to czy mogę korzystać z konta indywidualnego?

W czym piszesz?
    Może razem spróbujemy swoich sił?

Telefon
    Lumia 520
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    @Andrew
    Mógłbyś w kilku krokach wytłumaczyć jak mogę założyć konto będą studentem? Bo do końca nie wiem co muszę zrobić aby takie konto otrzymać zadarmo.

Pozdrawiam

Awatar Andrew

Telefon
    Nokia Lumia 820
    Piwa (Postawione)
    5
    Piwa (Otrzymane)
    21
    Musisz się tylko zalogować do devcenter używając konta, które jest w programie dreamspark. najpierw zaloguj się na dreamspark i tam potwierdź status studenta. później w moim przypadku w devcenter miałem do wyboru typ konta i dałem studenckie
    GOOgle With aNdrOID SUX

Telefon
    Nokia Lumia 820
    Piwa (Postawione)
    7
    Piwa (Otrzymane)
    1
    Pytanie trochę z innego gatunku. Jak jest ta oficjalna app'ka ze statystykami aplikacji (ba, nawet oficjalna strona) to orientuje się ktoś co ile jest ona odświeżana? Gra od rana jest w markecie, kilku moich znajomych ją pobrało i oceniło, a ja wciąż mam zero pobrań i zero ocen...

Awatar Bounce

Telefon
    Moto G 2014
    Piwa (Postawione)
    125
    Piwa (Otrzymane)
    118
    Slaviś, przeważnie tak po 12h wyskakują oceny i komentarze, może nawet na drugi dzień - nigdy od razu, więc spokojnie.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)