Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: HTC titan nie właczą się

Telefon
    htc titan
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

HTC titan nie właczą się

Witam wszystkich którzy to czytają kilka dni temu dostałem telefon HTC titan ale jest on uszkodzony, nie reaguje na przycisk power jednak po podłączeniu pod ładowarkę z mojego drugiego telefonu jakim jest Sony Ericsson x8 włącza się ładowanie bo jest słaba bateria podładowuje się lekko po czym raz wibruje i pojawia się logo htc później wyłącza sie to logo i ładuje od nowa próba resetu przez przycisk głośności + i - i power nic nie daje wtedy telefon wibruje raz włącza się białe tło wyłącza sie i to samo kilka razy, tak samo dzieje sie z kombinacja power i kamera nie wiem co z nim jest co było robione wcześniej mam od niego dokumenty mam licencje na windowsa ale co jest grane może ktoś pomoże próba rekovery nie wychodzi może przez kabel a może przez to ze nie da rady się wprowadzić tej kombinacji, mam ochotę podładować w innym telefonie baterie i zobaczyć co wtedy się będzie działo bo może przez to nie startuje bo bateria jest do 0 rozładowana a w nim samym ładuje się przez chwilę
    da sie go wyratować ?

pozdrawiam i czekam na jakieś pomysły

---------- Post dodano 04-11-2012 o 22:19 ---------- Poprzedni post napisano 03-11-2012 o 22:28 ----------

zadziałała kombinacja power i volume - wyświetliło sie na wyświetlaczu telefon na kablu i komputer nie wiem co to za tryb i co mógł bym teraz z nim zrobić czy to właśnie Bootloader czarne tło, baterie mam naładowana na fulla
    Ostatnio edytowane przez CODER_BEST ; 25-01-2013 o 23:21

Awatar CODER_BEST

Telefon
    610/710/800/920
    ROM
    WP7.8 / WP8 GDR3
    Piwa (Postawione)
    119
    Piwa (Otrzymane)
    67
    @UP

Nie zrozumiałem jednego, kiedy go kupiłeś wiedziałeś że jest zepsuty, czy dostałeś go bo jakoś tak tego nie zrozumiałem.

Moim zdaniem bateria nic nie pomoże bo jeśli jest pod napięciem to powinien się włączyć. Będziesz musiał wgrać soft na deadphone. Dział tutoriale

Telefon
    htc titan
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    dostałem do za free, a co to oznacza ze soft na deadphone muszę wgrywać? co to oznacza może jutro uda mi sie włóczyć go w tryb Bootloadera i spróbuje wgrać rom

---------- Post dodano o 13:45 ---------- Poprzedni post napisano o 00:59 ----------

udało mi sie włóczyć tryb bootloadera podlaczylemgo pod pc ale nie wykrywa mi go jako htc titan a jakieś inne urządzenie mam win 7 64 bitowy i 2 kom 32 bitowy spl 2.5 w telefonie .

co teraz powinienem robić ?

Awatar CODER_BEST

Telefon
    610/710/800/920
    ROM
    WP7.8 / WP8 GDR3
    Piwa (Postawione)
    119
    Piwa (Otrzymane)
    67
    Ostatnio edytowane przez Tahion ; 05-11-2012 o 19:47

Telefon
    htc titan
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    jest udało mi się wgrać ROM przez bootloadera telefonu juz chodzi wielkie dzięki CODER_BEST za pomoc i linki pozdrawiam

Telefon
    HTC x310e
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Mam problem a mianowicie kiedy dzownię do kogoś gaśnie mi ekran i nie wiem co zrobić ?
    DZIWNE JEST TO , ŻE U GÓRY MENU ( TAM GDZIE POKAZUJE SIE ZASIĘG WIFI ITP ) JEST TAKA MAŁA SŁUCHAWECZKA ZE STRZAŁECZKĄ (BIAŁA) O CO CHODZI?.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)