Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Marketplace

Telefon
    NOKIA 610 NFC
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Marketplace

Witam PT Organizatorów i Gospodarzy tego Przedsięwzięcia,

Gratuluję kreacji tego Miejsca. Panom, jako Twórcom i Moderatorom oraz Użytkownikom wypełniającym to Forum i nie tylko, treścią.

A piszę to, co poniżej, bo właśnie tu, w Dziale Windows Phone brakuje mi podrozdziału o Marketplace.

Nie pod kątem gier i innych dedykowanych "do czegoś" aplikacji, ale w tzw. "czystej formie". Czytam ( w necie na przykład ) coraz więcej o rodzących się pytaniach związanych z tym miejscem. A to o zasadach płatności i ich realizacji w tym sklepie, a to... np. o pojawiających się informacjach o zainteresowaniu służb konsumenckich różnych krajów zasadami sprzedaży i jakości ( przede wszystkim? ) oferowanych tam produktów. Przykład: zainteresowanie, pytania i zapowiedź działań stosownych służb konsumenckich Austrii w tej sprawie - vide art. w WP na ten temat z przedwczoraj. Ach, szkoda, że nie zapisałam linku!
    Dodatkowo, do skreślenia tych kilku słów skłoniła mnie również wczorajsza, osobista refleksja związana z bezpieczeństwem instalowania oferowanych tam aplikacji. I teraz mam takie pytanie: czy moglibyśmy otworzyć tu nowy, dedykowany dział na Forum? Ogólny, dla wszystkich telefonów działających w systemie Windows Phone i bez rozróżnienia na kategorię produktu oferowanego w Marketplace? Sama tego nie umiem ( a może również nie chcę? ) zrobić

Wdzięczna za komentarz, Pozdrawiam,

Ivona
    Ostatnio edytowane przez Ivona ; 09-11-2012 o 09:33

Awatar Darekk

Telefon
    Samsung Omnia M
    ROM
    7.10.8858.136
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    2
    Nie ma już czegoś takiego jak marketplace tylko Windows Phone Store

Co do zakładania specjalnie działu myślę, że troszkę nie ma sensu ponieważ tych treści było by zbyt mało. Wszystkie niezbędne informacje/pytania/problemy zmieściłyby się w jednym (max. 2-3) temacie. Ale zdecydować musi szefostwo

PS bardzo miły i ciekawy wstęp
    .::Trance is my life::.

Telefon
    NOKIA 610 NFC
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Witam,

Miło Mi.

To tylko pomysł rzucony pod ocenę i do ewentualnej decyzji. Sami Panowie wiecie lepiej, jaki kształt powinno mieć to miejsce. Być może jest w tym wiele racji, że temat wyczerpałby się "szybko"? Nie nalegam. Wplotę swoje uwagi na ten temat gdzieś ( mam nadzieję, że "z sensem" wybiorę miejsce? ) w dyskusjach.

Pozdrawiam,

Ivona

Awatar Arkhan

Telefon
    Brak.
    Piwa (Postawione)
    96
    Piwa (Otrzymane)
    176
    Bardzo dobry pomysł z tym działem do marketplace, jestem za tym żeby utworzyć taki dział
    Wtedy ludzie by pisali tam o problemach z pobieraniem aplikacji z marketu, a nie w dziale telefonów..

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów