Strona 8 z 13 PierwszyPierwszy ... 456789101112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 106 do 120 z 189

Wątek: Lumia 820

Awatar Maciej

Telefon
    Lumia 820
    ROM
    Amber
    Piwa (Postawione)
    5
    Piwa (Otrzymane)
    17
    No u mnie 3G jest włączone + WiFi, poza tym synchronizacje z FB i Gmail oraz w działanie w tle AccuWeather i Battery. GPS, NFC, BT wyłączone, Normalna czułość wyświetlacza, Wył - "czytelość przy świetle słonecznym" [nie wiem czy to coś bardziej zjada, ale na pewno mi nie potrzebne] ora wyłączone raporty do Microsoftu.

Telefon
    Lumia 820
    Piwa (Postawione)
    33
    Piwa (Otrzymane)
    111
    Czyli zjada Ci tak dużo przez noc przez to, że masz transmisje danych włączoną.

Awatar Maciej

Telefon
    Lumia 820
    ROM
    Amber
    Piwa (Postawione)
    5
    Piwa (Otrzymane)
    17
    Więc to nie jest tak, że transmisja danych jest nieużywana [teoretycznie wyłączona] gdy jest połączenie z WiFi?

Telefon
    Lumia 820
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    1
    Cytat Zamieszczone przez stpman Zobacz posta
    Muszę cię zmartwić, ale ja się spotkałem. Dziewczyna ma czerwoną obudowę i w obu narożnikach po stronie przycisków powstały małe pęknięcia. Śmiem podejrzewać, że to będzie problem nie matowych obudów.
    Ja mam czarną 820 i pęknięć nie mam, ale skrzypi mi, tudzież "pracuje" obudowa pomiędzy guzikiem power i aparatu...

Będziemy to reklamować....

Obawiam się, że to będzie walka z wiatrakami. Za wszelką cenę będą chcieli wmówić, że telefon po upadku, itp... Daj znać jak uda Ci się coś zdziałać.

Telefon
    Lumia 820
    Piwa (Postawione)
    33
    Piwa (Otrzymane)
    111
    Cytat Zamieszczone przez Kaczor Zobacz posta
    Więc to nie jest tak, że transmisja danych jest nieużywana [teoretycznie wyłączona] gdy jest połączenie z WiFi?
    Niby nie powinno, ale w rzeczywistości połączenie jest nawiązane. Jak jestem w zasięgu wifi to transmisje danych wyłączam.
    Cytat Zamieszczone przez stpman Zobacz posta
    Muszę cię zmartwić, ale ja się spotkałem. Dziewczyna ma czerwoną obudowę i w obu narożnikach po stronie przycisków powstały małe pęknięcia. Śmiem podejrzewać, że to będzie problem nie matowych obudów.
    Ja mam czarną 820 i pęknięć nie mam, ale skrzypi mi, tudzież "pracuje" obudowa pomiędzy guzikiem power i aparatu...

Będziemy to reklamować....
    Ufff... czyli nie tylko u mnie. Też mam czerwony egzemplarz i ten sam problem.

Telefon
    Nokia Lumia 620
    ROM
    1030.6407.1308.1
    Piwa (Postawione)
    56
    Piwa (Otrzymane)
    3
    Uuuu... ten wątek z obudowami niestety może być omenem dla potencjalnego nabywcy...

Telefon
    Nokia Lumia 820
    Piwa (Postawione)
    6
    Piwa (Otrzymane)
    15
    Cytat Zamieszczone przez Artur Zobacz posta
    Ufff... czyli nie tylko u mnie. Też mam czerwony egzemplarz i ten sam problem.
    Artur mógłbyś napisać oficjalnie do Nokii w imieniu serwisu i przedstawić im problem z obudowami? Ciekaw jest jak się do tego ustosunkują...

Co do upadku... No to musiałby gdzieś zostać jakieś ślady w postaci otarć i rys, a tego najzwyczajniej nie ma...
    Za tydzień idę do serwisu, zobaczę co powiedzą, ale jedno jest pewne, że tak tego nie zostawię, bo kpiną jest, żeby w nowym telefonie skrzypiała i pękała obudowa...

Telefon
    Lumia 820
    Piwa (Postawione)
    33
    Piwa (Otrzymane)
    111

RE: Lumia 820

U mnie to pęknięcie mogło wyniknąć z małego upadku. To nie zmienia faktu, ze obudowa jest zbyt delikatna.
    Sent from my Windows Phone 8X by HTC using Board Express

Awatar phoenix505

Telefon
    Lumia 820
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    4
    Cytat Zamieszczone przez evo Zobacz posta
    Obawiam się, że to będzie walka z wiatrakami. Za wszelką cenę będą chcieli wmówić, że telefon po upadku, itp... Daj znać jak uda Ci się coś zdziałać.
    Jakbyś znał warunki gwarancji, to byś wiedział że na obudowę przysługuje 6 miesięcy gwarancji. Serwis nie będzie się zasłaniał tutaj usterką mechaniczną z winy klienta, gdyż uszkodzenie pojawiło się w newralgicznych punktach obudowy (tj górne rogi obudowy) które mogły zostać uszkodzone podczas otwierania.

Telefon
    Nokia Lumia 820
    Piwa (Postawione)
    6
    Piwa (Otrzymane)
    15
    Uszkodzenie jest na dolnym i górnym rogu obudowy po stronie przycisków.
    Nokia wymyśliła taki, a nie inny sposób zmiany obudowy i najwyraźniej jest on wadliwy, skoro uszkadza obudowę już po jednym demontażu zgodnym z instrukcją...
    Po za tym dziwnym trafem nie dotyczy to obudów matowych, a najczęściej czerwonych...

Awatar Maciej

Telefon
    Lumia 820
    ROM
    Amber
    Piwa (Postawione)
    5
    Piwa (Otrzymane)
    17
    No moja póki co raz lekko padła na panele z ok. 1 metra [lecz ja mam tą obudowę do ładowania bezprzewodowego, biały mat] i dalej jak nowa.

Btw. otworzyłem ją tylko raz do włożenia karty SIM i SD, i od tamtej pory próbowałem 2 razy otworzyć...za nic. Nie wiem kto zaprojektował otwarcie tej klapki.

Awatar phoenix505

Telefon
    Lumia 820
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    4
    Udaj się do najbliższego NCP w celu wymiany, cała operacja nie zajmie dłużej niż 5 min (jeśli jest na stanie). Sam nie raz wymieniałem Gloss'owe obudowy w 820tce co ciekawsze, obudowy z ładowaniem indykcyjnym (również Gloss'owe) są znacznie wytrzymalsze od wersji standardowych.

13. Piwa jojo87 postawil(li) piwo za ten post

Telefon
    Nokia Lumia 620
    ROM
    1030.6407.1308.1
    Piwa (Postawione)
    56
    Piwa (Otrzymane)
    3
    Cytat Zamieszczone przez phoenix505 Zobacz posta
    Udaj się do najbliższego NCP w celu wymiany, cała operacja nie zajmie dłużej niż 5 min (jeśli jest na stanie).
    Niestety nie wszyscy mają blisko do NCP...

Sam nie raz wymieniałem Gloss'owe obudowy w 820tce co ciekawsze, obudowy z ładowaniem indykcyjnym (również Gloss'owe) są znacznie wytrzymalsze od wersji standardowych.
    Morał jest taki: od razu po zakupie Lumii 820 dokupić do niej obudowę do ładowania indukcyjnego i samą ładowarkę

Awatar Maciej

Telefon
    Lumia 820
    ROM
    Amber
    Piwa (Postawione)
    5
    Piwa (Otrzymane)
    17
    No cóż, plastik z płytką za 100 zł musi mieć jakąś jakość.

Telefon
    Lumia 820
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    1
    Jakbyś znał warunki gwarancji, to byś wiedział że na obudowę przysługuje 6 miesięcy gwarancji. Serwis nie będzie się zasłaniał tutaj usterką mechaniczną z winy klienta, gdyż uszkodzenie pojawiło się w newralgicznych punktach obudowy (tj górne rogi obudowy) które mogły zostać uszkodzone podczas otwierania.
    Niestety, nigdy nie zwracałem uwagi na to, na jakich zasadach działa gwarancja na obudowę... bo też nie było takich powodów. Skoro jest tak jak piszesz udam się przy najbliższej okazji do serwisu, zobaczymy co powiedzą.

Strona 8 z 13 PierwszyPierwszy ... 456789101112 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)