Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 50

Wątek: Lumia 920 - dodatki od operatora / branding

Awatar sosen

Telefon
    lumia 920/htc 8s
    Piwa (Postawione)
    2
    Piwa (Otrzymane)
    3
    Mam dwa telefony z WP z Orange. HTC 8S i Lumię 920. W pierwszym zero śladów Orange ale simlock jest. W Lumii jest to co napisane powyżej: czyli znaczek Orange przy uruchamianiu, zakładki w przeglądarce /można usunąć/ i motyw odcień pomarańczowego /zresztą bardzo ładnie komponuje się z białą lumią :-p /

Telefon
    Lumia 920
    ROM
    8.0.10211.204
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    1
    W brandzie plusa w sieć komórkowa -> największa szybkość jest też do wyboru LTE, bynajmniej było w przed ostatniej aktualizacji. W niebrandowanych nie ma, bo LTE jest domyślnie wyłączone i z tego co wiem LTE powinno się uaktywnić po włożeniu SIM operatora który obsługuje LTE. Nie wiem jak to wygląda w praktyce, bo mam Play.

Po debrandzie jakoś przybyło ikonek w menu, ale nie wiem jakich, bo zaraz po pierwszym uruchomieniu wgrałem czysty soft bez zastanowienia i nie wnikałem z brand plusowy, ale simlock nie było, bo raczej by pozostał nawet po wgraniu nowego systemu. Nawet sim nie włożyłem, bo się z zniesmaczyłem jak na pierwszy strzał zobaczyłem logo plusa.

Telefon
    lumia 920
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

pytanie

Witam. Mam pytie odnośnie tego jak poradziłeś sobie ze zrobieniem z karty sim - micro sim. Oprócz przycięcia.

Awatar sosen

Telefon
    lumia 920/htc 8s
    Piwa (Postawione)
    2
    Piwa (Otrzymane)
    3
    Bez przycięcia to niestety niewiele zrobisz.

Telefon
    Lumia 920
    Piwa (Postawione)
    9
    Piwa (Otrzymane)
    20
    Po ostatnich aktualizacjach w Orange Lumia 920 widzi LTE lub ma je w opcjach?

Awatar sosen

Telefon
    lumia 920/htc 8s
    Piwa (Postawione)
    2
    Piwa (Otrzymane)
    3
    Nie widzi. Trzeba wgrać inny soft /z plusa albo oryginalny bez brandu/.

Telefon
    Lumia 920
    Piwa (Postawione)
    9
    Piwa (Otrzymane)
    20
    A podobno Amber miało wszędzie włączać LTE. No nic, pozostaje mieć nadzieję, że jak Orange odpali oficjalnie LTE, które będzie działać w telefonach to i aktualizacja brandowanego softu uruchomi LTE.

Awatar Konio68

Telefon
    Lumia 920
    ROM
    WP 8.0
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Dzisiaj żona odebrała 920 z orange. Oczywiście logo wnerwia . Sima brak . A soft na dzień dobry na niebrandowany bez problemu i po sprawie. Zresztą z każdą tak robię .

Telefon
    Lumia 920
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Cytat Zamieszczone przez Konio68 Zobacz posta
    Dzisiaj żona odebrała 920 z orange. Oczywiście logo wnerwia . Sima brak . A soft na dzień dobry na niebrandowany bez problemu i po sprawie. Zresztą z każdą tak robię .
    Dobrze mieć potwierdzenie braku simlocka w ostatnich 920 z Orange, dam sobie chyba spokój ze sprawdzaniem.

Też chciałem zmieniać soft na czysty w swojej 920, ale brand Orange jest w sumie bardzo nieinwazyjny. Poza tym, płatności NFC (Orange Cash) działają tylko na brandowanym (o ile komuś na tym zależy).

Telefon
    Lumia 920
    Piwa (Postawione)
    9
    Piwa (Otrzymane)
    20
    99vadim, też mam wersję z Orange. W sumie co tam jest brandowane? Logo na starcie, kolor pomarańczowy kafelków do wyboru, działa Orange Cash, brak LTE na razie, zaszyte na stałe ustawienia internetowe i MMS. Coś jeszcze znalazłeś?

Telefon
    Lumia 920
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Nic więcej, wszystko wymieniłeś. A logo na starcie da się jakoś przeboleć.. Ciekawe, ile na LTE przyjdzie nam czekać.

Telefon
    Lumia 920
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Ja również z Orange mam L920, i właśnie wspominając LTE muszę powiedzieć, ze wykorzystałem pakiet 1GB (od Orange, nie LTE) w 2tyg., więc z tym LTE podchodzę teraz z lekkim dystansem, bo szybszy internet szybciej się może wykorzystać

Telefon
    Lumia 920
    Piwa (Postawione)
    9
    Piwa (Otrzymane)
    20
    Logo mi nie przeszkadza bo jest tylko przy uruchamianiu, które robi się baaaaaardzo rzadko.

Co do LTE pisałem do Orange w tej sprawie i dostałem taką odpowiedź:

Witam,

dziękuję za nadesłaną wiadomość.

W odpowiedzi na przesłane zapytanie uprzejmie informuję, że po aktywacji uslugi LTE wszystkie zakupione w Orange telefony będą aktualizowane.

Odpowiednio zostaną zmodyfikowane konfiguracje sieci, tak aby każdy klient był w stanie korzystać z usługi LTE.

Dziękuję i pozdrawiam

T.. W..
    Doradca ds. Obsługi Klienta Indywidualnego

michcior, osobiście korzystam głównie z WiFi, ale faktycznie, szybko dane odlatują.

Jest jednak na to dość tanie rozwiązanie w Orange. Orange Cloud i nie chodzi o dysk sieciowy, ale podpięcie usług do jednego konta abonenckiego. Dokupujesz Orange Free Net bez modemu i podpinasz do jednego konta. Jeśli wykorzystasz pakiet danych w telefonie to prędkość nie spada, a zaczyna zużywać dane z paczki Free Net. Jedno zastrzeżenie to, że w nocy leci transfer z pakietu Free Net, a nie z nocy bez limitu jeśli taka jest na Free Net.
    Można wybrać umowę z rabatem 50% na 2 lata bez modemu i wtedy za 14,95 miesięcznie mamy +3GB. Ewentualnie umowę na 12 miesięcy 2x więcej GB i za 29,90 zł mamy 6 GB.
    Tak czy inaczej jest kilka opcji (z modemami, bez, z obniżką abo z racji Combo, etc.) i coś można sobie w razie czego dobrać. Taniej wyjdzie aniżeli dokupowanie paczek. Sam kombinuję, żeby takie rozwiązanie wprowadzić w życie.

Telefon
    Lumia 920
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Dzięki za wyczerpującą odpowiedź. A ktoś z Was orientuje się w ofercie Polsatu? Bo mam z niego telewizję, i staram się zrozumieć o co chodzi z tym internetem, ale nie umiem

Telefon
    Lumia 920
    Piwa (Postawione)
    9
    Piwa (Otrzymane)
    20
    michcior, o co dokładnie chodzi?

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)