Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Reklamy na laptopach w sklepie.

Awatar CODER_BEST

Telefon
    610/710/800/920
    ROM
    WP7.8 / WP8 GDR3
    Piwa (Postawione)
    119
    Piwa (Otrzymane)
    67

Reklamy na laptopach w sklepie.

Cześć

Zawsze jak oglądam jakiś sprzęt typu laptop i tak dalej w jakimś sklepie to lubię wejść sobie np. w specyfikację komputera, menedżer zadań otworzyć żeby dowiedzieć się czegoś więcej niż tylko tyle ile jest napisane na kartce obok. Lecz ostatnio w jednym z marketów w którym jestem najczęściej, na laptopach odpalane są te durne reklamy, które wyświetlają jakieś info o tym danym laptopie. I teraz wie ktoś może jak to zamknąć, jeśli kliknę przycisk Windows z klawiatury to wysuwa się menu start ale nie zdążę nic wpisać do uruchom i się zamyka, może jakaś kombinacja klawiszy? ALT F4 nie działa :/ Na pewno jest jakiś myk na to, może jakieś hasło albo coś?

Stawiam piwo za dobrą odpowiedź Bo dzisiaj się tam wybieram przy okazji zakupów to od razy bym przetestował

Telefon
    HTC Titan
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    chyba oczywiste jest to że te prezentacje sa tak skonstruowane aby nie bylo mozliwosci wejscia w system, te produkty sa tez przeciez sprzedawane jako produkty z ekspozycji a wiec sklep zabezpiecza sie przed ingerncja osob trzecich w sprzet. zastanawia mnie po co Ci opcja wejscia w menedzer zadan? czego mozna sie tam wiecej dowiedziec? ze jest pelno niepotrzebnych procesow i najlepiej wgrac czystego windowsa? przeciez to jest oczywiste...zrozumialbym wejscie w menedzer urzadzen aby sprawdzic np model matrycy (w tych samych laptopach moga byc zamontowane rozne matryce, w istrukcji dotyczacej laptopa mozna czesto znalezc informacje jakie matryce sa montowane w danym modelu) ale wchodzenei w menedzer zadan dla mnei to kompletny bezsens. Pozatym najwazniejsze, jezeli w cos sie nie da wejsc to z jakiegos powodu tak jest, widac sprzedajacy nie wyraża zgody byś miał dostep do pelnych mozliwosci systemu, tak trudno to uszanowac? moze dostane za to bana albo cos ale musze przyznac ze ludzka glupota nieraz mnei przeraza

Awatar CODER_BEST

Telefon
    610/710/800/920
    ROM
    WP7.8 / WP8 GDR3
    Piwa (Postawione)
    119
    Piwa (Otrzymane)
    67
    Chodziło mi właśnie o to co napisałeś, nie raz z ciekawości coś sprawdzić, skoro jestem potencjalnym klientem to nie będę kupował kota w worku prawda A blokowanie wejścia do systemu po co ? przecież to i tak model pokazowy...... stoi tam właśnie po to żeby można było sprawdzić różne rzeczy w razie jakiś wątpliwości, a gadanie jakiegoś konsultanta co tam stoi mnie jakoś nie przekonuje.

Druga sprawa jedne są z reklamami drugie bez... I nikt ci bana nie będzie dawał za napisanie swojej opinie

Telefon
    HTC Titan
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    to nei sa modele pokazowe tylko modele na sprzedaz, wystarczyc zdjac haslo z biosu, zalogowac sie do systemu i usunac prezentacje, w tym momencie produkt jest gotowy do sprzedazy

Awatar CODER_BEST

Telefon
    610/710/800/920
    ROM
    WP7.8 / WP8 GDR3
    Piwa (Postawione)
    119
    Piwa (Otrzymane)
    67
    Nie wiem czy kupił bym taki z wystawy. A pierwsze co bym zrobił to format jeśli był bym zmuszony taki zakupić.... Zresztą o czym my tu gadamy ja się pytam jak zdjąć ta blokadę a nie dyskusja po co ona tam jest...

Awatar Dafit

Telefon
    Nokia Lumia 920
    ROM
    WindowsPhone 8.1
    Piwa (Postawione)
    41
    Piwa (Otrzymane)
    39

RE: Reklamy na laptopach w sklepie.

Pogadaj ze sprzedawcą,samemu przecież nie można ingerować w te blokady
    Sent from my Lumia 800 using Board Express

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)