Strona 22 z 22 PierwszyPierwszy ... 121819202122
Pokaż wyniki od 316 do 326 z 326

Wątek: Wgrywanie firmware przez aplikację Nokia Care Suite 5.0

Telefon
    nie dotyczy
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    1
    Dłuższy czas nikt nie poruszał tutaj kwestii związanej z gwarancją - czy po zmianie z brandowanego oprogramowania na czyste od Nokii (które ściągnięte zostanie za pomocą NaviFirm i wgrane za pomocą NCS) może zostać anulowana gwarancja?
    Spotkał się ktoś z takim przypadkiem?

Telefon
    Lumia 820
    Piwa (Postawione)
    33
    Piwa (Otrzymane)
    111
    kams - gdybyś dokładnie przejrzał wątki (wiem, dużo tego) to dowiedziałbyś się, że nie wpływa to na gwarancje.

Wypowiadały się osoby, które oddawały na gwarancje telefon z softem wgranym przez NCS i gwarancja była bezproblemowo realizowana. Od czasów symbiana w ten sposób bawiłem się w grywanie softów i nigdy nie przeczytałem na żadnym forum, że komuś anulowali gwarancję.

Awatar kuboszkozi

Telefon
    HTC One S (S4)
    ROM
    WP 8
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Robiłem to pierwszy raz i wszystko poszło tak gładko że aż jestem w szoku

Dzięki i polecam poradnik !

Telefon
    L800
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    2
    Witam nie znalazłem jasnej odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie otóż mam L800 z brandem orange i softem 7.10.8107.79 Jeżeli wgram soft niebrandowany tj. RM-801 VARIANT POLAND PL (Black) V4 to czy w przyszłości gdy wyjdzie zapowiadana aktualizacja dla WP 7.8 to będę mógł zaktualizować telefon bez straty smsów itd. przez Zune czy będę musiał znowu użyć NCS?

Telefon
    Nokia Lumia 610
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Witam
    Mam kilka pytan odnosnie zmiany softu:
    1. Czy pomoze mi to z problemem wifi tzn telefon nie wykrywa sieci ad hoc
    2. Czy po zmianie softu bedzie mozliwosc transferu danych przez bluetooth?
    3. bede mogl ustawiac wlasne mp3 na dzwonek??
    4. w trakcje wykonywania recorver nie wyswietla mi sie to aby nacisnac przyciski na tel i nie bardzo wiem dlaczego..
    5. na dzien dzisiejszy dla lumi 610 (059P548 - Variant dla sieci Plus pl (Cyan)) jaki jest obecnie najlepszy soft??
    Ostatnio edytowane przez Redone ; 21-03-2013 o 16:22

Telefon
    Lumia 710
    ROM
    7.10.8773.98
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Jak jest teraz z aktualizacją przez NCS?
    NaviFirm nie widzi już nowych firmware, tak samo jak Data Package Maanger. Skąd teraz ściągać najnowsze?
    Dodatkowo nie da się aktualizować NCS'a bez posiadania loginu i hasła do CareSuite External.

Telefon
    Nokia Lumia 710
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Witam mam problem z Lumią 710 po ładowaniu się Windows Phone pokazuje się "do widzenia" i się wyłącza.
    Próbowałem robić wg. tego poradnika ale niestety ale sterowniki nie działają. Przeżyłem już dwie instalacje W8 x64 oraz W7 x64.
    Z tego co wiem to telefon jest sprawny. Tylko właśnie ma problem ze softem.

Telefon
    lumia 520
    ROM
    windows phone 8
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Moj problem wygląda tak mam Lumie 520 sprzed dosłownie tygodnia z Tmobile. pojawila sie aktualizacja dla systemu wiec zeby nie tracic transferu Sciagnalem i zaczalem instalowac Nokia Software Updater.
    po sciagnieciu i po poczatku instalacji pojawił sie jakis bład i nokia padla.

Reczny reset nic nie daje. Próbowałem Nokia Care Suite wgrywac ale zadnego efektu- utykam na ciąglym "retry"- trzymając volume down i power telefon nie zawsze wibruje czasem dopiero gdy puszcze. Komputer nie widzi telefonu choc powgrywalem wszystkie możliwe sterowniki.
    u mnie nie bylo zebatek ani nie moge zresetowac by pojawil sie nawet wykrzyknik. Jedyna wibracja to po podłączeniu usb do komputera czy ładowania lub gdy potrzymam i puszcze volume down i power.

Awatar Wspaniały

Telefon
    Lumia 610
    ROM
    świeży
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Czy tylko u mnie Navifirm przestał działać po ostatniej aktualizacji (v2.8), tzn. w wersji darmowej,
    kompletnie nic nie wyszukuje, jedynie co, to często wyskakuje okienko "donate" na kwotę €3.

Poza tym, na chwilę obecną, program jest bezużyteczny, same invalid request - że tak powiem...

Telefon
    Lumia 620
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Działa jak najbardziej.Tylko teraz szukasz po product code. Wpisujesz na górze po lewej jakiego PC potrzeba i enter.

Zbanowany
    Telefon
    jaki kupić?
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Witam.
    HW 8500
    3047.0000.1326.2002 Play PL
    Teraz mam pytanko do Was.
    Otóż, mam telefon z Playa, soft Amber , gdr2. Pozostać przy nim, czy lepiej wgrać jakiś inny? Jak wgrać, to jaki polecicie? Kartę mam z orange. Nie wiem czy to ważne, ale napisze. Bo coś słyszałam, że mogą być problemy jeśli telefon z innej sieci (soft) a karta z innej. Co wnosi Play do telefonu dodatkowego czego inne sieci nie mają, np. orange czy jeszcze inne sieci? Jakieś dodatkowe apki? Jakie? A co myślicie może lepiej już gdr3 wgrać? Czy jednak poczekać? Jak gdr3 to jaki? Bardzo proszę o poradę bo zielona jestem w WP8.

p.s Życzę wszystkim użytkownikom WP8 spokojnych, udanych Świąt I zadowolenia ze swoich zabaweczek w postaci telefonów z WP8

Strona 22 z 22 PierwszyPierwszy ... 121819202122

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)