Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Blogi w domenie .windows-phone.pl

Telefon
    LG E900
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    2

Blogi w domenie .windows-phone.pl

Inspiracja z chip.pl, czyli blogi użytkowników w domenie strony. Myślę ze to byłby dobry sposób na dalszy rozwój portalu. Artykuły i newsy rządzą się swoimi prawami, blogi dałyby swobodę. Te pierwsze w jakis sposob muszą być obiektywne, blogi wręcz przeciwnie. Pytanie zasadnicze jak rozwiązać to technicznie, kto miałby prawo do prowadzenia blogów w domenie? Tylko redaktorzy? Mysle ze nie, newsy w porównaniu z konkurencyjnym ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ i tak kuleja, dodanie blogów nic by nie zmieniło. Mysle ze dobrym rozwiązaniem byłoby udostepnienie każdemu zarejestrowanemu odrobiny miejsca. O hosting obrazków czy wideo każdy juz zatroszczy się sam. Aby blogi w jakiś sposób różniły się od siebie, można dodać coś w stylu covera z facebooka. Do tego modyfikowalny adres z domena serwisu. Co do wyświetlania wpisów na głównej to musiałby ktoś to w jakis sposob moderować, czytać i linkowac jeśli blogujacy dobrze pisze. Innym rozwiązaniem byłyby oceny wpisow. Powiedzmy wpisy ocenione na więcej niż 70% pojawiają się miedzy artami. A może gdzieś na stronie znajdzie się miejsce na mały RSS z blogów? 5-6 dobrych blogów to sporo wyświetleń wiec myślę ze to byłaby dobra inwestycja, ba wśród blogerow może znajda się rodzynki nadające się na redaktorów, które dzisiaj nie aplikują tylko dlatego ze nie maja doświadczenia? Zakładając ze multimedia trzymane byłyby na zewnętrznych serwerach koszta byłyby małe, ruch większy, wpływy z reklam wzrosły by, a strona główna w końcu zapełniła byś czymś więcej niż przedrukami z zagranicznych serwisów.

Ps
    Wszystko podlega dyskusji, późno jest ale mam nadzieje ze w miarę jasno przedstawiłem swój pomysł.
    Sent from my LG Optimus 7 using Board Express

Telefon
    Lumia 820
    Piwa (Postawione)
    33
    Piwa (Otrzymane)
    111
    Sprawa jest do przemyślenie, jednak uważam, że coś takiego nie wypali. Wśród konkurencyjnych portali o windows phone na pewno mamy najwięcej użytkowników, ale to nadal za mało, żeby taka forma dała rade.
    Nie tak dawno miałem zbliżony pomysł, który również miał na celu podnieść zaangażowanie użytkowników. Niestety, chętnych zwyczajnie nie było.

Temat oczywiście zostawiam, zobaczymy co inni o tym myślą.

Telefon
    LG E900
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    2

RE: Blogi w domenie .windows-phone.pl

Możesz podlinkowac temat na forum do swojego pomysłu?

Sent from my LG Optimus 7 using Board Express

Telefon
    Lumia 820
    Piwa (Postawione)
    33
    Piwa (Otrzymane)
    111
    Nie ma już tego. Utworzyłem specjalny dział, w którym użytkownicy mogli publikować swoją "twórczość". Najciekawsze tematy miały być publikowane na stronie głównej portalu. Wisiało to dość długi czas, chętnych nie było.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)