Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456
Pokaż wyniki od 76 do 82 z 82

Wątek: [L920] Aktualizacja i zaniżanie wersji oprogramowania aplikacją Nokia Care Suite

Telefon
    Lumia 920
    Piwa (Postawione)
    4
    Piwa (Otrzymane)
    1
    Jest gdzies Nokia Black dla 920 do pobrania?
    Pozdrawiam,
    Galtom

HideIPVPN.pl - przez ten VPN zmieniam IP na USA i UK - dostęp do Netflixa, HULU i BBC

Telefon
    Lumia 920
    ROM
    Black
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Cytat Zamieszczone przez PathfinderPL Zobacz posta
    Jedna uwaga, jeśli używasz Orange Cash to nie będzie działać na innym oprogramowaniu jak tym dla Orange.
    No i bardzo Ci dziękuję za tą informację. Już miałem szukać niebrandowanego softu ale w takiej sytuacji poczekam na aktualizację od orange. W końcu też uruchamiają LTE wiec może i aktualizacja będzie soon.

Telefon
    Lumia 920
    Piwa (Postawione)
    9
    Piwa (Otrzymane)
    20
    greenlden, napisałem zapytanie do Orange w sprawie aktualizacji. Zobaczymy co napiszą. Gdzieś na blogu rzecznika Orange pracownik Orange napisał, że w taryfach głosowych LTE zostanie udostępnione po nowym roku. Można wnioskować, albo chociaż mieć cień nadziei, że otrzymamy również aktualizację w telefonach.

---------- Post dodano o 16:07 ---------- Poprzedni post napisano o 14:23 ----------

Dobre wiadomości.

Witam,

dziękuję za nadesłaną wiadomość.

W odpowiedzi na przesłane zapytanie uprzejmie informuję, że po aktywacji uslugi LTE wszystkie zakupione w Orange telefony będą aktualizowane.

Odpowiednio zostaną zmodyfikowane konfiguracje sieci, tak aby każdy klient był w stanie korzystać z usługi LTE.

Dziękuję i pozdrawiam

aaa bbb
    Doradca ds. Obsługi Klienta Indywidualnego

Telefon
    Lumia 920 Black
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Mam nokie lumie 920 od operatora orange. Dzis mam bricka takiego, ze przy restarcie kola zembate kreca sie, nie pomaga reset soft czy reset hard. Raz wyskoczyla ikona pioruna z kolem zebatym. Kilka godzin kolka krecily sie i teraz mam wyczerpana baterie.
    Wg Twojego opisu zainstalowalem NC i Navifirm Plus podaje product code i sciaga mi do katalogu FW 059R2C5 + zawartosc.
    W programie zainstalowanym NC w katalogu (mam win7 x64) C:\ProgramData\Nokia\Packages\rm-821\ (zawartosc katalogu 059R2C5)
    Wchodze w program uruchamiam Product Support Tools for Store a nastepnie FILE i open product jest wiele wiec wpisuje w filtr rm-821 znajduje jeden naciskam i wybieram PROGRAMMING - RECOVERY i teraz pokazuje mi sie tabelka CODE / VARIANT NAME / VERSION i nic na niej nie ma, podaje update list nie ma i tez jak dam find online tez nic .... co mam zle ze nie dziala?

ps. kiedy mam podlaczyc nokie? Jak bedzie naladowana czy nie musi? Jak podlacze wylaczona to sie wlaczy sama czy jak?
    W ktorym momencie podlaczyc a jak nie widac co ustawic mam.

Prosze o pomoc.

ad1. Jesli chodzi o ramke to juz znalazlem blad dlaczego nie widzialem w tabelce softu. Nie mialem utworzonego katalogu Products a za nim ma byc rm-821, takze to juz gra, jedynie podlaczenie telefonu musze ale laduje sie bo rozladowany jest.

Mam pytanie bo wiele sie przerabialo, czy moze ktos podac product code badz soft na nie brandowana nokie Lumie 920 (z sieci orange) nie chce loga miec orange przy wlaczeniu. Korzystam z sieci LTE.

ad2. UDALO SIE JUPPI nie mialem polaczenia, ale sprubowalem tak jak w opisie volume down i power i jak bedzie wibracja zrobic retry i zadzialalo od pierwszego kopa.

Mam prosbe o soft do Nokii Lumi 920 nie brandowany najnowszy stabilny z gory dziekuje za opisy,ktore sa umieszczone pomoglo dzieki Waszym opisom.
    Ostatnio edytowane przez maxi77 ; 02-01-2014 o 02:05

Telefon
    Nokia Lumia 920
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Witam Wszystkich. U mnie niestety nie zadziałało. Zainstalowałem programy z podanych linków. Nie mogę znaleźć folderu ProgramData, nie mogę utworzyć takiego folderu, ponieważ wyskakuje informacja, że taki plik już gdzieś istnieje, ale kiedy wpisuję w wyszukiwarce - ta nie może go odnaleźć. NCS odpala się, ale jest bezczynna, bo każda próba uruchomienia którejś zakładki kończy się zawiechą programu i wyskakującym okienkiem Aplikation Error.
    Co robić? Chciałbym wrócić w mojej Lumii 920 do WP 8, ponieważ po aktualizacji do 8.1 przestało działać kilka funkcji: obrót ekranu, czujnik światła, nie mogę odpalić lumia panorama, bo się zaraz wysypuje. Może ktoś coś poradzi?
    Dzięki i pozdrawiam

Awatar kamiton

Telefon
    930/820/520
    ROM
    10
    Piwa (Postawione)
    50
    Piwa (Otrzymane)
    113
    Po pierwsze to masz bałagan w komputerze - dlatego nie działają prawidłowo aplikacje. Nie musisz wracac do 8.0 - wystarczy ze zresetujesz telefon z menu ustawień a dokładnie Ustawienia/Informacje/ i na dole masz "zresetuj telefon'.

Telefon
    Nokia Lumia 920
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Cytat Zamieszczone przez kamiton Zobacz posta
    Po pierwsze to masz bałagan w komputerze - dlatego nie działają prawidłowo aplikacje. Nie musisz wracac do 8.0 - wystarczy ze zresetujesz telefon z menu ustawień a dokładnie Ustawienia/Informacje/ i na dole masz "zresetuj telefon'.
    Być może mam bałagan w komputerze, jednak problem występuje na dwóch laptopach. Reset telefonu nie zmienia nic niestety. Pozdrawiam

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)