Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 18

Wątek: Silikonowe Etui / "kondom" / CC-1043

Awatar Kosiek

Telefon
    Nokia 920
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Silikonowe Etui / "kondom" / CC-1043

Chciałbym założyć temat o silikonowych Etui. Jak wiadomo, w Nokiach 800 i 900 były w zestawie silikonowe kondomy w zestawie, a że w 920 ich nie ma, jesteśmy skazani sami na siebie.
    Ale... zauważyłem, że pojawiły się w oficjalnych akcesoriach Nokii także te dla 920-stki: klik!
    Ma ktoś może już taki? Jak się spisuje? Jakie są Wasze wrażenia w porównaniu z innymi silikonami? I najważniejsze: czy ktoś znalazł biały silikon który jest wart swojej ceny i jest dobrej jakości?

Pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez Artur ; 20-01-2013 o 22:06

Awatar Washburn

Telefon
    Lumia 920
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Prawdę mówiąc - nie widziałem. Poza tym te silikonowe kondomiki są jakieś takie, hmm; sam nie wiem. Lumia 920 to bardzo ładne urządzenie i jakoś trochę mało estetycznie wygląda w prezerwatywce. Sam obecnie zastanawiam się nad jakimś dodatkowym zabezpieczeniem mojej Lumii.

Telefon
    Nokia Lumia 920
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Ja użytkuję już miesiąc bez etui i nie widzę aby tył się niszczył, a szkoda pakować taki ładny telefon w jakieś gumy.

Telefon
    Nokia Lumia 920
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    CO do folii na przodzie, to na amerykańskich forach pojawia się coraz więcej zgłoszeń, że mimo delikatnego traktowania telefonu, z niewiadomych przyczyn pojawiają się ryski i to czasem całkiem głębokie, więc chyba nie ma co ryzykować używania bez folii :/ (chyba, że amerykańska seria Lumii ma gorsze GG2, ale wątpię w to )

Telefon
    Lumia 920
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    0
    ja zakupiłem etui Nikilin czy cośtakiego, idealnie dopasowane, telefon tylko trochę nabrał rozmiarów - dla mnie praktycznie nie odczuwalne więc super.

Telefon
    Lumia 920
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    1
    Ja sobie zamowilem takie niebieskie etui firmy ROCK http://allegro.pl/etui-rock-do-nokia...892709415.html narazie czekam na paczke jak dostane to dam znac jak dokladnie wyglada i sie spisuje

jest jeszcze inna http://allegro.pl/etui-rock-do-nokia...893377081.html ale te kolory mi sie nie podobaja

Telefon
    Nokia Lumia 920
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    ja kupiłem Etui przeźroczyste również silikonowe tylko niby z jakiegoś twardszego silikonu wszytko pięknie ma wszystkie wycięcia. Ale jedna wada i to wielka nie wiem jak w innych etui. Ale jak robie zdjęcia w pomieszczeniach gdzie lampa jest potrzebna to zdjęcia wychodzą beznadziejnie tak jakby za mgłą a gdy zdejme etui to wychodzą normalnie. Proponuje więc kupić Wsuwke i uważać zeby Ci telefon nie spadł jak go użytkujesz

Awatar Korek

Telefon
    Nokia Lumia 920
    ROM
    Najnowszy
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    21
    Pobawię się w archeologa, ale może komuś się to przyda, ja używam oryginalnego kondoma i pod względem dopasowania jest bardzo dobrze, nie rzuca się w oczy, że coś jest na telefonie. Używałem 2 kolorów czarnego i żółtego, po jakimś miesiącu zółty zaczął się brudzić i delikatnie odbarwiać, nie wiem jak ma się to do innych kolorów, to chyba jedyny minus jaki zauważyłem.

Edit. Zdecydowanie żółtego nie polecam, strasznie się brudzi i zielenieje.
    Ostatnio edytowane przez Korek ; 12-09-2013 o 22:02

Telefon
    Lumia 920
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Zgadzam się.Też mam czarne oryginalne i właściwie nie widać na pierwszy rzut oka że na telefon naciągnięty jest jakiś kondom

Telefon
    Nokia Lumia 920
    ROM
    1232.5951.1249.1
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Mam takie, dosłownie przed wczoraj udało mi się trafić w sklepie Nokia Care przy ul. Rajskiej w Krakowie. Cena 40zł kolor niebieski (tylko taki mieli) ładnie pasuje i przynajmniej nie dostaje "zawału" serca kładąc tel. w obawie, że się zarysuje obiektyw. Jak dla mnie prezentuje się bardzo ładnie w mundurku .

Telefon
    Nokia Lumia 730
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Jak dla mnie to etui cc-1043 jest b. ok.

Awatar Hezar

Telefon
    GoldStar Nexus 5
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    2
    Cytat Zamieszczone przez creative1933 Zobacz posta
    CO do folii na przodzie, to na amerykańskich forach pojawia się coraz więcej zgłoszeń, że mimo delikatnego traktowania telefonu, z niewiadomych przyczyn pojawiają się ryski i to czasem całkiem głębokie, więc chyba nie ma co ryzykować używania bez folii :/ (chyba, że amerykańska seria Lumii ma gorsze GG2, ale wątpię w to )
    Z tego, co zdążyłem się zorientować, najlepiej chroni "Małpie Szkło" pierwszej generacji - każda kolejna wersja, nie wiedzieć czemu, nie jest już tak udana.

"Sapientia Uti"

Awatar CODER_BEST

Telefon
    610/710/800/920
    ROM
    WP7.8 / WP8 GDR3
    Piwa (Postawione)
    119
    Piwa (Otrzymane)
    67
    Ja mam to oryginalne etui od samego początku i jest super. Nie widać, że coś jest na telefonie, dobrze dopasowane no i tylna klapka od aparatu ta srebrna się nie porysuje

Telefon
    L920 Black
    ROM
    8.0.10328.78
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Nie mogę nigdzie dostać czarnego:/ Dlatego zastanawiam się nad nillkin. Czytałem gdzieś, że oryginalne, tj. 1043 trzeba by poprawić - przyciąć trochę dookoła lampy błyskowej, żeby nie przeszkadzało w robieniu zdjęć z flashem. Nillkin ma już właśnie takie wycięcie w standardzie. Czy ktoś ma takowe etui? Czy ranty wystają ponad wyświetlacz, że telefon można położyć wyświetlaczem do dołu, bez obawy o porysowanie?

Awatar Arkhan

Telefon
    Brak.
    Piwa (Postawione)
    96
    Piwa (Otrzymane)
    176
    Nillkin.. plastikowe etui za 30 zł, które rysuje telefon, a przy upadku na róg z niego wyskakuje i telefon zostaje zniszczony.. Nie rozumiem kto to kupuje i czym się kieruje?

5 zł i masz etui S-line, jest gumowe nigdy nie spada, nie rysuje telefonu, jak telefon spada to się odbija, bo to guma, wszystkie wycięcia są zawsze idealnie zrobione, ranty wystają ponad ekran, więc można telefon kłaść ekranem do dołu, no i raczej trzyma się w ręku takie etui, w porównaniu do plastiku. I do takiego etui za 5 zł dostajesz folię na ekran.

Cytat Zamieszczone przez Hezar Zobacz posta
    Z tego, co zdążyłem się zorientować, najlepiej chroni "Małpie Szkło" pierwszej generacji - każda kolejna wersja, nie wiedzieć czemu, nie jest już tak udana.
    Najlepiej od pęknięć chroni pierwsza generacja, bo jest najgrubsza, kolejne generacje są z cieńszego szkła które szybciej pęka.
    Ukradnijcie ten zestaw, jeśli musicie, ale jeśli możecie, kupcie go - dodał lider Lemmy Kilmister.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)