Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: HTC HD2 i windows phone

Telefon
    HTC HD2
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

HTC HD2 i windows phone

Witam, od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem HTC HD2 i mam problem, otóż system jaki jest w nim zainstalowany to android 4, a jestem zwolennikiem systemu windows phone i chciałbym do tego systemu powrócić w sposób legalny, lecz nie wiem czy jest to możliwe
    A moje pytanie jest następujące: czy da radę zainstalować od nowa oryginalny system windows phone i aktywować telefon, aby był to system w 100% legalny, czy nie ma możliwości powrotu do legalnego windowsa?

Awatar Obeebok

Telefon
    HTC Mozart
    Piwa (Postawione)
    8
    Piwa (Otrzymane)
    17
    Jedyny oficjalny Windows na ten model to Windows Mobile 6.5. Android, Windows Phone 7.5 i inne systemy to wydania nieoficjalne. Wgrać możesz sobie, co chcesz wedle uznania.

Telefon
    samsung chat
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    5
    Do legalnego Windows Mobile 6.5 możesz powrócić w każdej chwili. Nie musisz nic aktywować, telefon działa bez problemów.

Windows Phone 7.5 7.8 czy 8 to jest inna wersja Windowsa na telefony. Nie jest ona oryginalnie dostępna na HTC HD2. Można go wgrać, nie jest to problemem. Wejdź na http://forum.android.com.pl/forum.php i poszukaj jak to zrobić. Gdybyś miał jakieś problemy lub pytania to pisz. Poradnik na tamtym forum jest na tyle jasno napisany, że nawet moja dziewczyna sama system zmieniła

Telefon
    HTC HD2
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    A teraz mam mały problem prosiłbym o pomoc, miałem wgranego windows phone 7 i coś mnie podkusiło, aby sformatować kartę pamięci, niestety teraz telefon działa i jest na nim windows, ale komputer mi go nie widzi w żaden sposób. Co mam w tej sytuacji zrobić? bo brak już mi pomysłów....

---------- Post dodano o 23:27 ---------- Poprzedni post napisano o 22:07 ----------

Już sobie poradziłem instalacja od nowa zune nic nie pomogła, gdy podłączałem telefon system znajdował go jako windows phone lecz nie mógł się z nim połączyć w telefonie w opcjach systemy zresetowałem do ustawień domyślnych i udało się system widzi mojego htc

Telefon
    HTC MOZART
    ROM
    7.10.8773.98
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Mam takie pytanie:
    wgrałem na HD2 wp7.8 próbuje wejść do marketu aby zainstalować sobie jakieś programy i:
    wywala mi okienko logowania do windowslive wprowadzam dane a telefon mi komunikuje ->Wystąpił problem podczas konfigurowania identyfikatora WL ID w telefonie do zakończenia konfiguracji potrzebny jest kod aktywacji skontaktuj się z BOKiem w celu uzyskania kodu ... jakiś pomysł aby to obejść?

Telefon
    samsung chat
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    5
    Da się to "obejść". Żeby wejść do marketu musisz posiadać telefon z WP. Z uwagi na to, że HD2 oryginalnie takowego nie posiada, bez kodu aktywacji się nie obejdzie. Na forum masz instrukcję jak takowy kod uzyskać. A jak jesteś leniwy, na allegro kupisz taki za 5 zł.

Telefon
    HTC HD2
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Z tego co się orientuję oficjalnie nie wyszedł android na HD2, a jeżeli tak to proszę linka chętnie skorzystam. Wiem, że oficjalnie był tylko Windows Mobile 6.5

Awatar mulej

Telefon
    Samsung Ativ S
    Piwa (Postawione)
    3
    Piwa (Otrzymane)
    14
    Wpisz w google "hd2 android" i wszystko będzie jak na dłoni.

Awatar Obeebok

Telefon
    HTC Mozart
    Piwa (Postawione)
    8
    Piwa (Otrzymane)
    17
    Apropo WP8 na HTC HD2 to projekt zdechł śmiercią naturalną. Nie doczekamy się portu tego systemu na starsze modele.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)