Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 35

Wątek: czy warto kupić L710?

Awatar dyktafon

Telefon
    Nokia e51
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

czy warto kupić L710?

Witam. (Jestem początkującym użytkownikiem tego forum więc jak w złym dziale to proszę o przeniesienie).

Sprawa jest prosta : mam dość symbiana na mojej nokii e51 i ostatnio zainteresował mnie WP . Poszukałem trochę informacji o telefonach do 600 zł i skusila mnie Lumia 710. I oto moje pytania:
    1.czy ten model jest warty swojej ceny ( bebechy na nawet niezłe)
    2. Jak jest z bateria bo będę głównie słuchał muzyki, od czasu do czasu posiedze w internetach i pogram. Czy przy tych czynnościach bateria spokojnie wytrzyma 1 góra 1.5 dnia ?
    3.jaka jest różnica między aplikacjami xbox a tymi ,,zwykłymi" z marketplace ?
    4. Co jest potrzebne żeby pobierać aplikacje ze sklepu ?
    5.i jaka jest wasza opinia o tym telefonie ? Jest godny polecenia dla początkującego użytkownika WP ?
    6.czy macie inne alternatywy ?

Pozdrawiam Wojtek
    Ostatnio edytowane przez stianseba ; 20-01-2013 o 10:48

Awatar CODER_BEST

Telefon
    610/710/800/920
    ROM
    WP7.8 / WP8 GDR3
    Piwa (Postawione)
    119
    Piwa (Otrzymane)
    67
    Cena tego telefonu jaką proponuje Nokia jest wyssana z palca bo na początku kosztował ponad 1000zł... Na allegro są normalne ceny ten telefon jest warty między 600zł a 700zł więcej bym za niego nie dał. Sam mam użytkuje od Maja 2012.

1. Za 600zł nic lepszego nie znajdziesz, na Lumie 610 nie patrz bo to kastrat..
    2. Wiesz z tą baterią to może super nie jest ale jak gram, używam neta po 3G i jeszcze słucham muzyki Online około 1h jak wracam do domu to tak, odpinam od ładowarki o 7:30 wracam do domu 16:00 i mam nie mniej jak 40%.... Ale nie opłaca się coś takiego jak 1,5dnia bo i tak wieczorem podpinasz do ładowarki a telefon ładuje się od 0% do 100% może w trochę ponad godzinę.... Bateria jak to w smartfonie co wieczór papu trzeba dać

3. Xbox są tylko gry chodzi o konto Xbox Live, dzięki tym grom nabijasz punkty zdobywasz jakieś tam plakietki i masz swój profil gdzie możesz sprawdzać swoje osiągnięcia w porównaniu ze znajomymi

4. Konto Microsoft zakładasz je na http://live.com kompletnie za darmo dostajesz wtedy, Pocztę outlook, Skydrive 7GB, synchronizację kontaktów, kalendarz. Wszystko za darmo.. No i możesz wtedy pobierać aplikacje, jak będziesz zakładać konto podaj ( jeśli nie masz ) że masz minimum 18 lat bo jak nie podczas to potem cyrki z pobieraniem aplikacji bo ci rodzice będą musieli zatwierdzać ze swojego konta Xbox live.... Po prostu podaj że masz 18 jeśli nie masz..

5. Za 600zł lepszego telefonu nie znajdziesz ja nie mam mu nic do zarzucenia, zdjęcia robi Ok o ile jest dobre światło, trzba używać lampy ale to jak jest konkretnie ciemno Tak ok... Ja trzymam go jeszcze w silikonowym etui także wygląda jak nowy śmiało możesz brać.

6. Innych alternatyw w tej cenie nie ma... Kolejne telefony z WP godne polecenia to może Lumia 800 ale ona aż tak się nie różni a cena od 800zł.... Kolejne telefony to już wydatek około 1200zł one posiadają wtedy Windows Phone 8... Ale jak za 600zł lepszego nie znajdziesz co wcale nie oznacza że ten telefon jest jakiś zły Jest wręcz super za taką cenę żaden android za tą cenę do niego nie dorówna

Awatar dyktafon

Telefon
    Nokia e51
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    aha czyli telefon ok rozumiem ?
    Ale nie do końca rozumiem tego z xbox em i windows live ... Muszę mieć 2 konta ?
    1 na xbox a 2 na windows live ? A gry działają z tego i z tego ? I czy pobieram z 1 miejsca czy też muszę z xbox store czy coś w tym rodzaju i oddzielnie windows live ?

Awatar CODER_BEST

Telefon
    610/710/800/920
    ROM
    WP7.8 / WP8 GDR3
    Piwa (Postawione)
    119
    Piwa (Otrzymane)
    67
    Jak już założysz Windows Live i pobierzesz jakaś grę to konto zrobi ci się samo Przynajmniej ja nic nie zakładałem a Xbox Live mam

W grach w telefonie jak się machnie w prawo to ma się swój profil

Awatar Arkhan

Telefon
    Brak.
    Piwa (Postawione)
    96
    Piwa (Otrzymane)
    176
    Coder dawno chyba na allegro nie zaglądałeś, l800 można wyrwać za 600-700 zł.

Awatar CODER_BEST

Telefon
    610/710/800/920
    ROM
    WP7.8 / WP8 GDR3
    Piwa (Postawione)
    119
    Piwa (Otrzymane)
    67
    Byłem przed świętami To nowe z pewnych źródeł nie mówię o pseudo okazjach a potem trzeba zgłaszać że nas w jajo zrobili Nie można sugerować się tylko ceną

Awatar Arkhan

Telefon
    Brak.
    Piwa (Postawione)
    96
    Piwa (Otrzymane)
    176
    No nie wiem, ja całe życie jadę na "pseudo okazjach" i kupuję telefony ciągle taniej niż normalnie chodzą a nigdy żadnego nie dawałem do serwisu.

Awatar dyktafon

Telefon
    Nokia e51
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    aha czyli jak się zarejestruje w windows live to mogę pobierać gry z marketplace te normalne i te xbox ?

Awatar CODER_BEST

Telefon
    610/710/800/920
    ROM
    WP7.8 / WP8 GDR3
    Piwa (Postawione)
    119
    Piwa (Otrzymane)
    67
    Nie chodzi o dawanie do serwisu tylko o to że nie będziesz miał czego oddać nawet do tego serwisu bo nic nie przyjdzie Już wiele takich spraw słyszałem, zresztą nawet za pobraniem zostałem oszukany na niby 20zł ale jednak Więc teraz patrzę podejrzliwie Mam jednego faceta sprawdzonego na allegro ma tam nick " nick12" kupowałem od niego już parę Lumie 710 i koledze jakieś Sony Ericsona..

Awatar dyktafon

Telefon
    Nokia e51
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    coder best ?
    Wytłumaczysz mi co trzeba mieć (jakie i w czym założone konta) żeby moc pobierać aplikacje na WP ???

Awatar Arkhan

Telefon
    Brak.
    Piwa (Postawione)
    96
    Piwa (Otrzymane)
    176
    Dyktafonie telefon sam poprosi cię o założenie konta Live.
    https://signup.live.com/signup.aspx?mkt=pl-pl&lic=1

Proszę bardzo, tutaj tworzysz konto, dostajesz od razu za darmo 7 gb na ich serwerach, oraz to konto przypisujesz do telefonu i gotowe. Marketplace działa i gry możesz ściągać.

Coder_Best ja nigdy nie trafiłem na takich.. nie wiem, może ludzie na ślepo kupują, ja wybieram tylko takich którzy mają 100% pozytywnych komentarzy albo blisko 100% poza tym, allegro ubezpiecza wszystko, tutaj nie ma tak jak na tablica.pl że wpłacasz kasę i nagle nie ma kontaktu. Tutaj wszystko jest spoko, więc nikt cię nie zrobi w konia, a nawet jeśli to odsyłasz mu to i kasę ci musi oddać.

Awatar dyktafon

Telefon
    Nokia e51
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    dzięki bardzo

Awatar dyktafon

Telefon
    Nokia e51
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    a takie pytanie z innej beczki : czy lepiej kupić htc titan ? Bo jest w podobnej cenie a sądząc po parametrach jest lepszy ?

Awatar CODER_BEST

Telefon
    610/710/800/920
    ROM
    WP7.8 / WP8 GDR3
    Piwa (Postawione)
    119
    Piwa (Otrzymane)
    67
    @UP

Nie... Bo Lumia ma najlepsze wsparcie, autorskie aplikacje i pewność aktualizacji A ten HTC może i Ok ma tylko duży ekran ale brak aplikacji i jeszcze nie wiadomo czy dostanie WP7.8 bo jakieś zamieszanie tam z tymi HTC jest.

Awatar dyktafon

Telefon
    Nokia e51
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    a dzięki a czy wiecie coś czy może z WP 7.8 będzie aktualizacja do 8 ? Czy to już maximum ?

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)