Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 45

Wątek: Lenovo czy Asus

Zbanowany
    Telefon
    Nokia lumia 800
    ROM
    WP 7.8
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    1
    a opłaca się brać sprzęt od 1500-2000zł obu firm? Bo nic droższego [tańszego] nie wezmę...Polska

Telefon
    Nokia Lumia 920
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

RE: Lenovo czy Asus

Wszystko zależy od tego jaki chcesz kupić laptop, obie te firmy są dobre, jedna - Lenovo - ma wiecej ofert w segmencie konsumenckim, natomiast Dell ma wiecej ofert z segmentu biznes. Zauważ ze pewne modele Dell'a mają gwarancję NBD co oznacza ze na naprawę będziesz czekam jeden dzień a nie kilkanaście, to jedyna marka która bez dopłaty daje taką opcje gwarancji. Moze to ułatwi wybór.
    Wysłano z Lumi 920

Awatar celius

Telefon
    LUMIA 625
    ROM
    najnowsze :)
    Piwa (Postawione)
    6
    Piwa (Otrzymane)
    33
    mikekrk, ale tutaj porównujemy Lenovo i Asus, a nie Dell-a. Dell to już inna półka cenowa i jakościowa.
    Brzydzę się tzw. warszawką, ich arogancją, chamstwem i pseudo wysokim ego

Awatar splitz070

Telefon
    Lumia 800
    ROM
    7.8
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    2
    Cytat Zamieszczone przez nokiaboy Zobacz posta
    a opłaca się brać sprzęt od 1500-2000zł obu firm? Bo nic droższego [tańszego] nie wezmę...Polska
    Jasne że się opłaca. Na pewno do przeglądania internetu, multimediów wystarczy spokojnie A i starsze tytuły gier też powinny na grafie pociągnąć.
    http://allegro.pl/laptop-lenovo-g580...066845063.html
    http://allegro.pl/lenovo-z580-i3-2x2...058503715.html
    http://allegro.pl/asus-k55vd-i3-2x2-...055012783.html
    http://allegro.pl/asus-r500vj-i3-2x2...066640588.html
    Kilka propozycji W ostatniej jest dobra grafika a i procesor powinien wydolić w wymagających grach

Awatar antyhaker

Telefon
    Lumia 735
    ROM
    Zawsze Najnowsze
    Piwa (Postawione)
    24
    Piwa (Otrzymane)
    175
    A ja od siebie polecam Lenovo G500S ^^ Sam niedawno go nabyłem i jest bardzo dobry - cena za jaką JA go wyhaczyłem to 1599zł. Ofc ten model występuje w bardzo wielu konfiguracjach - moja to i3-3120, 4GB RAM, GeForce GT720M i dysk 500GB + 8GB FLASH.
    Jeżeli jesteś mężczyzną, wybierz życie bez żalów, dla czegoś co jest najważniejsze dla ciebie, nieważne jak trudne, nieważne jak smutne, musisz próbować i próbować i nawet kiedy ryzykujesz życie, ochraniaj to przy pomocy dwóch rąk.

Zobacz mojego pokemona!

Awatar Arkhan

Telefon
    Brak.
    Piwa (Postawione)
    96
    Piwa (Otrzymane)
    176
    Lenovo czy lepsze od asusów to nie wiem, ale lenovo ma bardzo tanie laptopy. Mój ojciec też ma lenovo i na nic kompletnie nie narzeka.
    Mój Xnote za prawie 6 tysięcy skrzypi w rogu i ekran jest źle zamocowany i jak poruszam klapą to w rogach widać nacisk na matrycę, a u ojca w lapku za 1600 zł nic.
    Ukradnijcie ten zestaw, jeśli musicie, ale jeśli możecie, kupcie go - dodał lider Lemmy Kilmister.

Telefon
    Lumia 520
    Piwa (Postawione)
    10
    Piwa (Otrzymane)
    25
    Nie mam dużego doświadczenia z laptopami ale po 4 miesiącach użytkowania Lenovo Y580 jestem bardzo zadowolony. Za niecałe 2,9 tys. mam laptopa z aluminiową obudową, dosyć dobrą dedykowaną grafiką, wydajnym i5 i podświetlaną klawiaturą. Czego chcieć wiecej?

Cytat Zamieszczone przez CODER_BEST Zobacz posta
    Prawda jest taka że wszystkie te laptopy składają te same chińczyki tylko z fabryki z innym napisem na obudowie wyjeżdżają.
    Prawda jest zupełnie inna bo Lenovo produkuje w swoich fabrykach (tych samych z których wyjeżdżały laptopy IBM) a ASUS w swoich.

Zbanowany
    Telefon
    samsung
    Piwa (Postawione)
    51
    Piwa (Otrzymane)
    24
    i naprawdę sadzisz, że lenovo jakoś inaczej składa te laptopy? Coder ma dużo racji. Teraz wszystkie laptopy są składane przez chińczyków, żeby ciąć koszt produkcji.

Telefon
    Lumia 520
    Piwa (Postawione)
    10
    Piwa (Otrzymane)
    25
    A ty sądzisz że jeśli coś jest składane przez chińczyków to zawsze jest gównianej jakości? 90% dóbr konsumpcyjnych trwałego użytku które posiadasz wyjechało z azjatyckich fabryk ale to nie znaczy że wszystko jest kiepskiej jakości bo jakość zależy od założeń producenta. Poza tym każdy producent ma swoje technologie produkcji. W przypadku Lenovo przejęte wraz z wykupieniem działu produkcji laptopów od IBM dla którego wcześniej produkowali a chyba mi nie wmówisz że IBM robił gówniane laptopy?

10. Piwa Dafit postawil(li) piwo za ten post
    Zbanowany
    Telefon
    samsung
    Piwa (Postawione)
    51
    Piwa (Otrzymane)
    24
    prV dzieki Twojej wypowiedzi juz wiem, ze mam do czynienia z gimbusem, ktory jeszcze nie zaczal przerabiac czytanki na lekcjach
    Czytanie ze zrozumieniem sie klania -.-

Ja, ani nawet Coder nie napisalismy, ze laptopy azjatyckiej produkcji to gowno. Nie wiem moze jakis Twoj zmyslony przyjaciel prV to Ci powiedzial
    Nastepna razom nie siedz na forum bez mamy, ktora bedzie Ci objasniac co kto napisal bo potem wychodza takie kwiatki jak teraz -.-

Awatar mcmc

Telefon
    iP4
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    120
    Każda kolejna wycieczka osobista będzie nagrodzona odpoczynkiem od forum!

Awatar danon1973

Telefon
    HTC 8X
    Piwa (Postawione)
    10
    Piwa (Otrzymane)
    16
    Na obecną chwilę stawiałbym bardziej na Lenovo. Kiedyś Asus był porządną marką. Na przełomie lat 2002-2004 miałem laptopa Asusa i był bezawaryjny, świetnie działał i porządnie wykonany był (od A do Z).

Obecnie nie używam laptopów ze względu na swoją pracę, ale żona ma właśnie Asusa. Znajomi odradzali nam Asusy i radzili między innymi Lenovo, zwłaszcza znajomy, który sprzedawał sprzęt komputerowy i RTV polecał tą markę. Mając jednak dobre wspomnienia z firmą Asus, wybraliśmy Asusa i niestety był to błąd. Sprzęt lądował już w serwisie i ciągle są z nim problemy. Drugi raz już tej firmy lapka nie kupię. No chyba, że do tego czasu coś się zmieni.

Telefon
    Lumia 520
    Piwa (Postawione)
    10
    Piwa (Otrzymane)
    25
    Zależy jaki model. Mam Y580 który górę korpusu i pokrywę matrycy ma aluminiową. Największy minus obudowy to błyszcząca ramka wokół matrycy a tak to nie mam się do czego przyczepić.

Telefon
    LG
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Ja jestem po stronie Lenovo, z jednym wszakże zastrzeżeniem - na naprawdę dobrą jakość można liczyć przede wszystkim w ich seriach biznesowych, przede wszystkim ThinkPad. A te potrafią być dość drogie, takie T440p potrafi kosztować 7-8 tysięcy i więcej http://www.kuzniewski.pl/k1492,lenov...pad-t440p.html, ale znajdą się też dużo tańsze modele, np. seria L czy seria E. Nawet z budżetem ok 2-2,5 tysięcy da się coś fajnego ustrzelić.

Awatar Ziom41

Telefon
    Nokia Lumia 1520
    ROM
    8.1 Update 2
    Piwa (Postawione)
    9
    Piwa (Otrzymane)
    125
    Z budzetowek mogę polecić Fujitsu, siostrze wynalazłem takiego i wykonanie jest genialna, obudowa z poliweglanu, jednak nie mają zbyt dużo lapsow w ofercie. Co prawda są dość mocarne, ale jakość w tej cenie świetna.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)