Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 21 z 21

Wątek: obudowa czy akcesorium?

Telefon
    Google Nexus <3
    ROM
    4.3
    Piwa (Postawione)
    9
    Piwa (Otrzymane)
    37
    S-line.. mówisz o tym szajsie, który rozłazi się po jakimś czasie i wygląda jak zużyty ******?
    @sakurasan: Skoro chcesz ochrony dla wyświetlacza, ponieważ boisz się, że pęknie w kieszeni (co rzeczywiście jest dziwne), to nie żaden s-line ani inne etui na plecy. Możesz założyć jakąś porządną, klejową folię na ekran, ponieważ ona wtedy nieco rozładowuje napięcia po jej powierzchni (upadek to oczywiście inna bajka).
    Innym rozwiązaniem, chociaż dla mnie osobiście bardzo ohydnym i wielkim jest etui z klapką magnetyczną. Nie mówię tutaj o wsuwce, a o etui w stylu Samsungowego S-View - to da Ci największą ochronę ekranu, kosztem nieco większej wielkości.

Awatar Arkhan

Telefon
    Brak.
    Piwa (Postawione)
    96
    Piwa (Otrzymane)
    176
    S-line używałem ponad rok na jednym telefonie. Nie rozlazło się ani nic się nie stało. Wyglądało tak jak nówka, poza rogami gdzie były ślady upadku. Nie wiem, może ty co parę minut zdejmujesz tego s-line a potem płaczesz że ci się rozciągnął, ale ja przez ten rok nie ściągnąłem jej ani razu i była jak nowa.

To etui z klapką może i daje ochronę, ale wygląda okropnie :/
    Ukradnijcie ten zestaw, jeśli musicie, ale jeśli możecie, kupcie go - dodał lider Lemmy Kilmister.

Telefon
    Google Nexus <3
    ROM
    4.3
    Piwa (Postawione)
    9
    Piwa (Otrzymane)
    37
    Po co mam ściągać co 5 minut coś czego w życiu nie miałem? Nie rozumiem jak można kupić telefon za blisko tysiaka i trzymać go w kondomie za 10 zł.. gustu za grosz.

I nie mówię tutaj o etui za 20 zł - te droższe premium nie powiększają aż tak wielkości telefonu, a zapewniają maksymalny poziom zabezpieczenia dla wyświetlacza - po za zamurowaniem w betonie większego zabezpieczenia nie ma.
    W kieszeni pomimo jakiegoś bumpera ekran i tak będzie przylegał do ciała, więc to w niczym nie pomoże.

Awatar Arkhan

Telefon
    Brak.
    Piwa (Postawione)
    96
    Piwa (Otrzymane)
    176
    Gościu, gust to ja mam dobry, S-line jest śliczne. I mam gdzieś że kosztuje 10 zł, skoro za tą cenę mam coś bardzo dobrego to po co płacić więcej? Czy ty w każdym temacie musisz wszystkich denerwować?

I o ile nie trzymasz w kieszeni telefonu ekranem do uda, to w bumperze S-line ekran nie będzie przylegał do niczego. A ja od wielu lat nie trzymam telefonu ekranem do uda.
    Ukradnijcie ten zestaw, jeśli musicie, ale jeśli możecie, kupcie go - dodał lider Lemmy Kilmister.

Telefon
    Google Nexus <3
    ROM
    4.3
    Piwa (Postawione)
    9
    Piwa (Otrzymane)
    37
    @UP: O co już Ci chodzi? Wypowiadam się, bo mam do tego święte prawo.. to, że Ty nosisz tak, a nie inaczej to Twój gust (możliwości telefonu). Mój jest delikatnie wygięty w łuk, więc nie da rady go nosić wyświetlaczem od strony uda.

A jako, iż autor pisał o tym, że pękł mu w kieszeni.. innej opcji jak futerał nie widzę.

PS. Chill dude, chill.

Awatar sakurasan

Telefon
    lumia 820
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    1
    Kłócicie się a ja już jestem po zakupie s-line, przekonały mnie wszechobecne pozytywne opinie.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)