Strona 3 z 11 PierwszyPierwszy 1234567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 156

Wątek: Przesiadka na WP do 400zł

Telefon
    Android
    Piwa (Postawione)
    4
    Piwa (Otrzymane)
    0
    No aż takich wniosków to bym nie wysuwał na stół. Tylko Nokia bo? Ma swoje mapy i kilka innych aplikacji?
    Przecież to chyba nie jest tak jak w Androidzie, że każdy producent "podrasowywuje" system do swojego telefonu, tylko tutaj na każdym jest taki sam. Prawda?
    W takim wypadku jest wiele czynników, które mogłyby przemawiać za innymi producentami. Np wspomniany przeze mnie wcześniej design poszczególnych telefonów.

Telefon
    8S
    Piwa (Postawione)
    2
    Piwa (Otrzymane)
    3

RE: Przesiadka na WP do 400zł

Cytat Zamieszczone przez Obeebok Zobacz posta
    Faktycznie, napisałem tylko o grach. Szkoda gadać...
    człowieku daj dowody na to w czym 8 jest lepsze od poprzednika. Czekam na fakty potwierdzone własnymi doświadczeniami, bo ja uzytkownik wp wyższości 8 nie uświadczyłem. A aktualizacje olewam, bo co, telefon nagle przestanie działać jak numerek wersji się nie zmieni?

Telefon
    Lumia 620
    Piwa (Postawione)
    5
    Piwa (Otrzymane)
    23
    Cytat Zamieszczone przez wilczk Zobacz posta
    Tylko Nokia bo? Ma swoje mapy i kilka innych aplikacji?
    Powiem szczerze, że zastanawiałem się nad HTC chociażby ale jednak i tak zostałem przy Nokii, a dlaczego? Na pewno niezawodność - każda Nokia jaką miałem działała bez zarzutu, do tego na pokładzie z WP to wiem, że telefon będzie mi dłuuuugo służył, a co do dlaczego Nokię poza tym bym wybierał? Właśnie ze względu na to, że widać po tym co robi Nokia, że dba o swoich klientów cały czas wspierając ich telefony, rozwijając i wyciskając maks z nich, czego nie zrobił Microsoft Takie jest moje zdanie prywatne;d

Awatar mcmc

Telefon
    iP4
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    120

Przesiadka na WP do 400zł

Prywatne, ale kontrowersyjne.

Telefon
    Nokia Lumia 820
    Piwa (Postawione)
    6
    Piwa (Otrzymane)
    15
    Ja bym wybrał Lumię 620. Jeszcze z miesiąc i spokojnie stanieje do tych 500zł za nówkę sztukę lub lekko używaną.
    HTC 8S odrzuciłbym ze względu na znikomą ilość wbudowanej pamięci do instalacji aplikacji.
    Co do systemu to osobiście wolałbym kupić telefon z nowszym systemem, który będzie rozwijany niż telefon z systemem, który producent już spisał na straty.

Telefon
    Lumia 620
    Piwa (Postawione)
    5
    Piwa (Otrzymane)
    23
    Cytat Zamieszczone przez mcmc Zobacz posta
    Prywatne, ale kontrowersyjne.
    haha, no tak ale czasami też trzeba

Cytat Zamieszczone przez stpman Zobacz posta
    Co do systemu to osobiście wolałbym kupić telefon z nowszym systemem, który będzie rozwijany niż telefon z systemem, który producent już spisał na straty.
    w sumie powiem szczerze, że też jestem tego zdania po części, bo mimo że telefon będzie na pewno służył długi czas (mówię teraz w nawiązaniu do mojej poprzedniej Lumii 710) no to mimo wszystko, wolę mieć sprzęt, który będzie cały czas obsługiwany (a na pewno przez dłuższy czas niż poprzednik)

Telefon
    Android
    Piwa (Postawione)
    4
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Znikoma ilość to ile? Bo w tym momencie mam kartę 1GB w telefonie i mam użyte może 40%

Telefon
    Nokia Lumia 820
    Piwa (Postawione)
    6
    Piwa (Otrzymane)
    15
    Wbudowane jest 4Gb (czyli defacto jest mniej), z tego 1,92Gb bierze system, coś zabierze Ci folder "Inne" (póki co niewiadomo czy i jak problem zostanie rozwiązany). Więc na aplikacje nie zostaje wiele.

Awatar antyhaker

Telefon
    Lumia 735
    ROM
    Zawsze Najnowsze
    Piwa (Postawione)
    24
    Piwa (Otrzymane)
    175
    Cytat Zamieszczone przez wilczk Zobacz posta
    No aż takich wniosków to bym nie wysuwał na stół. Tylko Nokia bo? Ma swoje mapy i kilka innych aplikacji?
    Przecież to chyba nie jest tak jak w Androidzie, że każdy producent "podrasowywuje" system do swojego telefonu, tylko tutaj na każdym jest taki sam. Prawda?
    W takim wypadku jest wiele czynników, które mogłyby przemawiać za innymi producentami. Np wspomniany przeze mnie wcześniej design poszczególnych telefonów.
    Niekoniecznie, equalizer czy obsługa folderu inne, to ma tylko Nokia
    Jeżeli jesteś mężczyzną, wybierz życie bez żalów, dla czegoś co jest najważniejsze dla ciebie, nieważne jak trudne, nieważne jak smutne, musisz próbować i próbować i nawet kiedy ryzykujesz życie, ochraniaj to przy pomocy dwóch rąk.

Zobacz mojego pokemona!

Telefon
    Lumia 520
    Piwa (Postawione)
    10
    Piwa (Otrzymane)
    25
    Tak samo jak ucinanie ogonków w smsach. (Niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę)

Awatar Obeebok

Telefon
    HTC Mozart
    Piwa (Postawione)
    8
    Piwa (Otrzymane)
    17
    Cytat Zamieszczone przez goldiesr Zobacz posta
    człowieku daj dowody na to w czym 8 jest lepsze od poprzednika. Czekam na fakty potwierdzone własnymi doświadczeniami, bo ja uzytkownik wp wyższości 8 nie uświadczyłem. A aktualizacje olewam, bo co, telefon nagle przestanie działać jak numerek wersji się nie zmieni?
    z (cenzura) rozmawiać nie będę, znajdź sobie na forum porównanie obu systemów, to będziesz wiedział, co ma WP8, w przeciwieństwie do 7ki; tobie może na aktualizacjach nie zależy, ale większości użytkowników tak, więc nie narzucaj swojego "ja" innym
    Ostatnio edytowane przez Tahion ; 09-04-2013 o 09:47

Telefon
    8S
    Piwa (Postawione)
    2
    Piwa (Otrzymane)
    3

RE: Przesiadka na WP do 400zł

(cenzura) to chyba ty jesteś, bo nie potrafisz odpowiedzieć merytorycznie na zadane pytanie, narzucasz "swoje ja" i obrażasz innych, w tym przypadku mnie.
    Ostatnio edytowane przez Tahion ; 09-04-2013 o 09:49

Awatar Dafit

Telefon
    Nokia Lumia 920
    ROM
    WindowsPhone 8.1
    Piwa (Postawione)
    41
    Piwa (Otrzymane)
    39
    Obeebok,goldiesr - dyskusje ze sobą proszę prowadzić na PW , gdyż do niczego nie prowadzą.

14. Piwa Tahion postawil(li) piwo za ten post
    Awatar Arkhan

Telefon
    Brak.
    Piwa (Postawione)
    96
    Piwa (Otrzymane)
    176
    Goldiesr, twierdzisz że WP 8 nie ma wyższości nad WP 7? Yy.. zalet jest tyle że ci ich nie wymienię bo mam grypę i ledwo siedzę, do tego system działa o wiele wiele sprawniej i szybciej. Wszystko jest dużo płynniejsze, a do tego masz bardzo wiele nowych opcji i ustawień których brak w WP 7.
    Do tego WP 7 jest systemem martwym dla deweloperów, którzy robią aplikacje i gry tylko dla WP 8.

I nie olewaj aktualizacji, zainstaluj je, a zobaczysz różnicę.

Telefon
    Lumia 620
    Piwa (Postawione)
    5
    Piwa (Otrzymane)
    23
    Jak dla mnie, nie instalowanie aktualizacji to taki trochę strzał sobie w stopę, bo aktualizacja jak sama nazwa wskazuje ma coś aktualizować, a skoro aktualizować to zazwyczaj chodzi o jakieś usprawnienie i jak najbardziej po każdej kolejnej aktualizacji widać poprawę w pewnych kwestiach (tych, których owa aktualizacja dotyczy oczywiście ). Dla przykładu podam, że mając jakiś czas temu jeszcze Lumię 710, oraz tak jak Moja Dziewczyna mając także Lumię 710, ja robiłem cały czas aktualizacje i bawiłem się ogólnie z telefonem, zaś Ona nie chciała za bardzo, a jak już się zgodziła to dopiero po dłuuugim czasie od aktualizacji i widziałem porównanie dwóch tych samych telefonów, gdzie w dodatku ja miałem bardziej zawaloną pamięć przez zdjęcia, filmy, gry, aplikacje, kontakty, maile i sms-y, zaś Ona o wiele mniej tych rzeczy miała i po aktualizacji mój telefon znacznie ale to znacznie zawsze przyśpieszał, nawet gdy później miałem wszystko na nowo poinstalowane itd. i miałem więcej tych rzeczy to telefon chodził jak brzytwa Także ja przy aktualizacjach zostaję i na pewno będę od razu aktualizował gdy jakakolwiek aktualizacja nowa się pokaże bo sam po sobie, a właściwie po swoim telefonie to widziałem jak wszystko działa
    A co do WP7 a WP8...miałem jedno, teraz mam drugie - widać różnice i to na pierwszy rzut oka + ta prędkość wszystkiego, funkcje dodane itd., no po prostu nie ma opcji, żeby nie widzieć tej różnicy Nawet do tego stopnia, że kafelki w WP8 wydają mi się o wiele bardziej niż w poprzedniku jakieś takie...Windowsowe haha

Strona 3 z 11 PierwszyPierwszy 1234567 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)