Strona 6 z 11 PierwszyPierwszy ... 2345678910 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 76 do 90 z 156

Wątek: Przesiadka na WP do 400zł

Telefon
    Android
    Piwa (Postawione)
    4
    Piwa (Otrzymane)
    0
    System jest o wiele mniej intuicyjny niż android, wygląd też średni - wszystko niby wygląda na fajne, ale ten tekst i jego czcionka do niczego nie pasują. Jeden tekst większy, drugi mniejszy, nic nie trzyma się kupy. Ja chcę mieć system kompletny - tutaj nawet nie wiem jak podłączyć telefon do komputera, bo go nie wykrywa jako dysk. Strasznie mało opcji konfiguracji, no nic się tutaj nie da zmienić po prostu.
    Nie mówiąc już o czasie ładowania telefonu - łojezu, Xperia x8 w 45 minut jest gotowa do akcji. Ten już się ładuje 2 godziny i ma 80% (z 23%). Tragedia.

Telefon
    Nokia Lumia 820
    Piwa (Postawione)
    6
    Piwa (Otrzymane)
    15
    Faktycznie weź sprzedaj ten szajs z WP i idź na zielone forum...
    Jeśli dla ciebie android jest intuicyjny i spójny stylistycznie to szkoda żebyś się męczył z WP.

Telefon z WP8 podłączamy do komputera kablem USB, a telefon jest widoczny jako dysk zewnętrzny. I nie chce mi się wierzyć, że ci go nie wykrywa.

A czego nie da się niby skonfigurować?

Telefon
    Android
    Piwa (Postawione)
    4
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Nie wykrywa mi system (Windows 7) telefonu. Nie musisz mi wierzyć, nie chcę nikogo przekonywać Jest tak jak mówię.
    Android może nie jest najprostszym system, ale spójny stylistycznie jest. W windowsie spójne masz tylko kafelki w menu. Opcje jak muzyka czy zdjęcia projektował chyba ktoś niespełna rozumu. Totalnie spierniczone to jest.

AAA no i jak można było nie dać opcji menadżera plików? Przecież to jest podstawowe narzędzie w posługiwaniu się telefonem. Nawet dzwonka SMS nie można zmienić. Jaki jest tego powód? To nie ma racjonalnego wytłumaczenia.

Edit:
    Z tego co widzę, wiele osób ma z tym szajsem problem I wiele osób nie może połączyć telefonu z komputerem. Czyli stpman, nie zjadłeś wszystkich rozumów i problem istnieje.
    Szkoda, myślałem, że telefonik mi trochę posłuży
    Ostatnio edytowane przez wilczk ; 29-04-2013 o 19:41

Telefon
    Nokia Lumia 820
    Piwa (Postawione)
    6
    Piwa (Otrzymane)
    15
    Widocznie jest to problem z telefonem od HTC a nie z systemem, bo w Lumiach z WP8 takiego problemu nie ma.
    Zresztą od początku mówiłem, żeby 8S omijać z daleka i raczej poczekać na tańsze Lumie...

Awatar antyhaker

Telefon
    Lumia 735
    ROM
    Zawsze Najnowsze
    Piwa (Postawione)
    24
    Piwa (Otrzymane)
    175
    Ta, problem jest tylko z HTC 8S, więc spokój tam.
    Co do reszty, to właśnie Android nie ma spójnego interface. Każdy tworzy aplikacje jak chce, na WP są wytyczne Modern, niestety lub stety. Poza tym menadżer plików, aż tak Ci on potrzebny? I co z nim byś takiego ciekawego robił?
    Jeżeli jesteś mężczyzną, wybierz życie bez żalów, dla czegoś co jest najważniejsze dla ciebie, nieważne jak trudne, nieważne jak smutne, musisz próbować i próbować i nawet kiedy ryzykujesz życie, ochraniaj to przy pomocy dwóch rąk.

Zobacz mojego pokemona!

Awatar mcmc

Telefon
    iP4
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    120
    Koledze WP nie pasuje i jest to wyłącznie sprawa jego potrzeb/gustu. Apeluję o spokój, bo jihadu nie będę tutaj tolerował!

7. Piwa CODER_BEST postawil(li) piwo za ten post

Telefon
    Android
    Piwa (Postawione)
    4
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Podłączyłem telefon do komputera, trzeba było mu zrobić hard reset.
    Tak czy inaczej - brak profili w telefonie, brak możliwości ustawienia dzwonka sms, brak menadżera plików, brak możliwości organizacji menu (nie kafelek tylko tego drugiego), łączenie się z internetem mimo wyłączenia opcji WiFi i przesyłania danych, MASAKRYCZNIE długi czas ładowania baterii i kilka innych kwestii przeważa nad tym, iż niestety telefonik leci na allegro - a szkoda, bo jest bardzo ładny.

Bardzo dziękuję za wszelkie porady, może jeszcze kiedyś przejdę na WP, jak go dopracują

Awatar Tahion

Telefon
    Najlepszy
    Piwa (Postawione)
    26
    Piwa (Otrzymane)
    18
    A ja kolegę popieram. No może nie do końca.
    Bo moim zdaniem wygląd jest jak "najbardziej spójny i bardzo ciekawy" - jak dla mnie. Jednak bezsensowne ograniczenia WP oraz zmuszanie ludzi do korzystania z ograniczających rozwiązań MS sprawia, że na chwilę obecną telefonu z WP również już miał nie będę. I tu zdanie podzielam.
    Chyba, że MS odpuści z polityką "Nie Wolno". I żeby nie wiem jak telefon był szybki i stabilny nic to dla mnie nie zmienia. Telefon ma być dla mnie a nie MS.

---------- Post dodano o 08:42 ---------- Poprzedni post napisano o 08:42 ----------

PS. Ja tez czekam za dopracowaniem ( w zasadzie dodaniem zaległych funkcji )
    Sent from my Laptok by Dell using Opera and Internet via Router - Po resztę zbędnych informacji pisać na Priv. (wersja windy, moc zasilacza, wielkość ekranu, odległość od okna itp)

10. Piwa wilczk postawil(li) piwo za ten post
    Awatar Arkhan

Telefon
    Brak.
    Piwa (Postawione)
    96
    Piwa (Otrzymane)
    176
    Kolego WP jest chyba najbardziej dopracowanym systemem na rynku (patrząc na problemy z iOSem na nowym iPhonie 5).

[ciach] mcmc

-Porównujesz czas ładowania x8 który ma 1200 mAh do 8S który ma 1700 mAh widzę czysty hejt, bo brak ci punktów zaczepienia.
    -Brakuje ci menadżera plików? Tylko powiedz mi.. po co ci to? Po podłączeniu telefonu do kompa możesz wrzucać muzykę/zdjęcia/filmy/jakieś pliki czy dokumenty. A z poziomu telefonu masz do tego wszystkiego dostęp.
    -Brak możliwości ustawienia dzwonka sms.. to akurat co kto lubi, ja osobiście odkąd pamiętam ustawiam standardowy dzwonek.
    -Brak profili, w Androidzie są profile? o.O Miałem go przez ponad 2 lata i chyba nigdy z nich nie skorzystałem.. co za problem nacisnąć przycisk głośności i dotknąć ikonkę nutki?
    -Nie mów że taki cwaniak który ogarnia androida i go tak chwali nie potrafi wyłączyć jednej opcji w ustawieniach, żeby telefon nie łączył się sam z internetem -.-
    -A powiedz mi, po co ci organizacja menu? Ja tego menu nawet nie używam, bo wszystko co potrzebuję mam na kafelkach, a samo menu jest bardzo przejrzyste dzięki temu że jest w pionowym rzędzie wszystko.

I czepiasz się że "opcje" jak muzyka i zdjęcia projektował ktoś niespełna rozumu.. niestety zmartwię cię, są to najładniejsze aplikacje jakie w życiu widziałem na telefonach komórkowych. Chyba że wolisz Androida gdzie masz kilka opcji na ekranie i to wszystko, bo nawet tła im się nie chciało wstawić.

Telefon
    Android
    Piwa (Postawione)
    4
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Tak się składa, że w menu mam wyłączony dostęp do internetu A jednak się łączy..
    [ciach] mcmc

Ok, jeszcze jedno - czy da się normalnie odebrać połączenie czy za każdym razem muszę najpierw przesuwać "belkę" do góry a potem naciskać "odbierz"? Troszkę to denerwujące

Awatar Arkhan

Telefon
    Brak.
    Piwa (Postawione)
    96
    Piwa (Otrzymane)
    176
    W menu to sobie możesz popatrzeć na ładne ikonki w rzędzie.

W ustawieniach wyłączasz i nic ci się nie łączy. A jak nie potrafisz tego wyłączyć, to androida nie polecam ze względu na jego budowę która jednak jest trochę bardziej skomplikowana.

Telefon
    Android
    Piwa (Postawione)
    4
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Oj wielki znawco. Androidowych telefonów miałem kilka i zawsze jakoś udawało mi się je okiełznać. Jeszcze nawet rootowałem, łamałem bootloadery i wgrywałem custom romy, taki ze mnie spec

W ustawieniach wyłączony jest dostęp do internetu. Powtarzam to po raz trzeci bodajże. Nadal jednak ściąga mi się poczta i aktualizuje facebook. Dziwne

Rozumiem, że połączenia da się odbierać tylko w ten sposób?

Awatar trebol1991

Telefon
    Nokia lumia 710
    ROM
    Rataplan v7
    Piwa (Postawione)
    21
    Piwa (Otrzymane)
    43

RE: Przesiadka na WP do 400zł

ty masz wyłączyć transmisje danych a nie dostępu do Internetu. Dostęp do Internetu to jest ze udustepniasz swój Internetu innym urządzeniom przez Wi-fi wiec nic dziwnego ze Ci z konta leci.
    Sent from my Lumia 710 using Board Express

Awatar Arkhan

Telefon
    Brak.
    Piwa (Postawione)
    96
    Piwa (Otrzymane)
    176
    Połączenia tylko w ten sposób.

Albo HTC 8S miał jakiś błąd, albo ty serio nie potrafisz wyłączyć internetu, bo nie ma opcji żeby po wyłączeniu samo coś się robiło.

Ustawienia->Sieć Komórkowa->Transmisja danych->Wyłączona

I nic ci nie ma prawa z własnej woli się wysłać ani ściągnąć.

I ja na androida tez robiłem takie rzeczy, a teraz mam WP w którym nie muszę nic takiego robić i działa lepiej niż najlepszy android

EDIT
    Teraz doczytałem koment Trebol1991

Wilczak serio wyłączałeś "dostęp do internetu"? Przecież to jest opcja routera wifi Nie próbowałeś jej włączyć na moment? Wtedy by ci się pojawiły ustawienia ale fail

17. Piwa CODER_BEST postawil(li) piwo za ten post

Telefon
    galaxy 551
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    "ale ten tekst i jego czcionka do niczego nie pasują. Jeden tekst większy, drugi mniejszy, nic nie trzyma się kupy" - Dla mnie to wszystko wygląda cudownie, i jest zaletą. No ale są różne gusta.

Strona 6 z 11 PierwszyPierwszy ... 2345678910 ... OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)