Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Skype - wywala z pamieci

Telefon
    Lumia 920
    Piwa (Postawione)
    4
    Piwa (Otrzymane)
    1

Skype - wywala z pamieci

Witam,
    Mam problem ze SKype, teoretycznie na WP8 powinien działać w tle.
    Ale niestety nie do konca tak jest. Tzn. jak uruchomie kilka kolejnych programow to chyba usowa sie z pamieci (znika z listy aplikacji uruchomionych) i wtedy nie mozna sie do mnie dodzwonic.
    Tez tak macie?
    Da sie cos z tym zorbic?
    Nie mam sily co 20 minut sprawdzac czy Skype nadal dziala w tle.. :-(

Awatar kamiton

Telefon
    930/820/520
    ROM
    10
    Piwa (Postawione)
    50
    Piwa (Otrzymane)
    113
    ostatnio skype fixuje , u mnie rozłacza nawet jak nie mam nic poza nim uruchomione, wiadomosci docieraja z mocnym opuznieniem, a wszystko to zaczeło sie po updacie kontrola pamięci, niestety nie pomaga reinstal skype

Telefon
    Lumia 620
    Piwa (Postawione)
    5
    Piwa (Otrzymane)
    23
    Też mam coś podobnego - gdy naciskam na Skype wyskakuje 'Wznawianie...' i pokazuje się dopiero po chwili, że jestem dostępny, a tak to czasami można się do mnie dodzwonić - czasami nie, no a w dodatku jak gadam przez pakiet czy coś to co załóżmy 30 sekund albo minutę rozłącza - przez Wi-Fi działa. Nie wiem co z tym jest;o

Telefon
    lumia 800
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Galtom, zarówno na WP7.X i WP8 może być maksymalnie N otworzonych aplikacji (zrzuconych do tła) o ile pamiętam to na Lumii 920 jest ich 7 a na np. 800tce....chyba 6. Działa to tak, że ostatnia aplikacja jest całkiem zamykana i robi miejsce dla nowej. Najłatwiej to sprawdzić otwierając np. 10 aplikacji jedna po drugiej to zobaczysz, że aplikacje otworzone jako pierwsze zostały zupełnie zamknięte.

Telefon
    Lumia 920
    Piwa (Postawione)
    4
    Piwa (Otrzymane)
    1
    To wiem, ale aplikacje takie jak Skype, FB czy tez inne (komunikatory) podobnie np. jak pogoda, powinny miec opcje "za dokowania" na stale. Wolabym miec miejsce na dynamiczna zmiane 5 aplikacji niz 7 ale np. dzieki temu SKype zawsze dzialajacego w tle.
    Tak to co troche musze sprawdzac czy nadal tam jest :-(
    Pozdrawiam,
    Galtom

HideIPVPN.pl - przez ten VPN zmieniam IP na USA i UK - dostęp do Netflixa, HULU i BBC

Telefon
    L820
    ROM
    1232.5957.1308.8
    Piwa (Postawione)
    3
    Piwa (Otrzymane)
    14
    Cytat Zamieszczone przez boberian Zobacz posta
    Galtom, zarówno na WP7.X i WP8 może być maksymalnie N otworzonych aplikacji (zrzuconych do tła) o ile pamiętam to na Lumii 920 jest ich 7 a na np. 800tce....chyba 6. Działa to tak, że ostatnia aplikacja jest całkiem zamykana i robi miejsce dla nowej. Najłatwiej to sprawdzić otwierając np. 10 aplikacji jedna po drugiej to zobaczysz, że aplikacje otworzone jako pierwsze zostały zupełnie zamknięte.
    To nie tak... mylisz aplikacje działające w tle z Windowsowym "multitaskingiem" (ta nazwa jest trochę naciągnięta według mnie). Aplikacje działające w tle pracują ciągle bez względu na to co macie otwarte (ich lista i ewentualna możliwość zablokowania: ustawienia -> aplikacje -> zadania w tle. Skype nie ma możliwości wyłączenia). "Multitasking", czyli aplikacje "zrzucane do pamięci" (wyświetlają się po przytrzymaniu klawisza "powrót") wcale nie działają w tle - są zamrażane.

Jak napisałem wyżej, nie można wyłączyć działania w tle Skype'a, więc problem musi leżeć samej w aplikacji. Aktualnie nie mam go wcale, bo dosłownie pożerał mi baterię, więc nie mogę stwierdzić czy jest coś nie tak z połączeniem (dopóki go miałem nie było tego problemu). Czekam aż Microsoft poprawi jego działanie...

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)