Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 23

Wątek: Pęknięta szybka bez upadku

Telefon
    windows 8 phone
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Pęknięta szybka bez upadku

Witam,
    mam problem z moim HTC, mianowicie pękła szybka jednakze niestalo sie to w wyniku zadnego upadku. pekla po wyjeciu z telefonu z kieszeni w ręku( ekran zaczal trzeszczec i pekac)
    czy jest jakas szansa, żeby to zareklamować ? ewentualnie co napisac zeby zwiekszyc szanse reklamacji? Czy jest mozliwosc ze obudowa byla źle spasowana ?
    zalaczam link do zdjec telefonu
    http://imageshack.us/g/844/imag0495y.jpg/

Awatar kamiton

Telefon
    930/820/520
    ROM
    10
    Piwa (Postawione)
    50
    Piwa (Otrzymane)
    113
    hmm nigdy sie z czyms takim nie spotkałem by tak w ręku strzeliła , niepodobają mi siee te wykruszenia - wszedzie ich pełno, nie raz tłukłem panele, jednak przy mocnych wygieciach miałem takie wykruszenia,raczej nic takiego nie przyjmą na gware

Telefon
    Lumia 520
    Piwa (Postawione)
    10
    Piwa (Otrzymane)
    25
    Polecam przestudiować ten temat.

http://forum.windows-phone.pl/thread...k-Brak-naprawy

4. Piwa mpati123 postawil(li) piwo za ten post
    Awatar Tahion

Telefon
    Najlepszy
    Piwa (Postawione)
    26
    Piwa (Otrzymane)
    18
    Qrcze to już kolejny przypadek takiego cudu. Poprzedni został załatwiony pozytywnie więc działaj.
    A o wyjaśnienie trzeba pisać do Mcierewicza. Raport powinien być od reki
    Sent from my Laptok by Dell using Opera and Internet via Router - Po resztę zbędnych informacji pisać na Priv. (wersja windy, moc zasilacza, wielkość ekranu, odległość od okna itp)

Telefon
    HTC 8S
    ROM
    8.0.10211.204
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    2
    Śmieszy mnie taka gadanina że "samo z siebie". Nic sie samo z siebie nie dzieje, zwłaszcza tak jak na obrazku. Śmiech na sali.

Telefon
    Lumia 620
    Piwa (Postawione)
    5
    Piwa (Otrzymane)
    23
    Z jednej strony masz rację, ale z drugiej to zdarza się też tak przecież tym bardziej, że zobacz, że nigdzie nie ma żadnego pajączka, żadnego odprysku ani nic jakby akurat w tym miejscu oberwał i od tego miejsca się pęknięcie rozchodziło, tylko cały zaczął się kruszyć i w dodatku nie jakieś miejsce, tylko ewidentnie cały wyświetlacz w ten sam sposób, więc tak też się zdarza jak już mówiłem

8. Piwa CODER_BEST postawil(li) piwo za ten post

Telefon
    HTC 8S
    ROM
    8.0.10211.204
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    2
    Dziwna sprawa szczerze mówiąc. Ja bym obstawiał na jakieś przypadkowe uderzenie przez spodnie w jakiś przedmiot.

Awatar kamiton

Telefon
    930/820/520
    ROM
    10
    Piwa (Postawione)
    50
    Piwa (Otrzymane)
    113

RE: Pęknięta szybka bez upadku

jedynym dowodem bedzie oddac do expertyzy na poprawne wyhartowanie ,czy gdzies to zrobią?nie wiem,jak juz pisalem wczesniej gwarancja nie obejmuje stłuczen,jest to ewidentnie od uderzenia,to widac,byc moze nieswiadome ale jednak
    Sent from my lumia 820 using Board Express
    Ostatnio edytowane przez kamiton ; 02-11-2013 o 18:43

Telefon
    HTC WP 8S
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Cytat Zamieszczone przez Wizard Zobacz posta
    Śmieszy mnie taka gadanina że "samo z siebie". Nic sie samo z siebie nie dzieje, zwłaszcza tak jak na obrazku. Śmiech na sali.
    Tu Cię zaskoczę, bo jednak się dzieje! Byłam mega zadowolona z WP 8S az do niecałych 30 minut temu. Telefon leżał sobie spokojnie obok, na biurku i nagle słyszę jakiś dziwne "trzaski", cichutkie dzwięki pęknięć... I na ekranie mam rewelacyjną pajęczynę!!! Cały ekran popękany, i nie dać się wskazać miejsca gdzie się to zaczeło, bo nie ma śladu uderzenia.... Bo ten telefon w nic nie uderzył! Leżał sobie spokojnie i niewinnie! Mało to wesoła sytuacja, spróbuję z gwarancją, najwyżej zrobię zadymę, ale i tak nie liczę na wiele....

Jeśli ma ktoś wie co można zrobić, jak głośno trzeba się kłócić albo ile mniej więcej kosztuje naprawa, będę wdzięczna za podpowiedź.

Telefon
    HTC 8s
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    2
    A ja faktycznie czytając te posty, zastanawiam się co robią użytkownicy z telefonami. Posiadam 8s od lutego, telefon kilka razy spadł mi z łóżka i z biurka na podłogę. Pracuję codziennie na budowie jak i w polu. Czasem czołgam się z telefonem w przedniej kieszeni kombinezonu i ani razu nic w nim nie pękło. Fakt, że telefon trzymam w etui jak hard shellu ale i tak uważam, że sporo znosi jak na tego typu telefon

Telefon
    HTC 8S
    Piwa (Postawione)
    2
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Mój akurat upadł, ale tak naprawdę niewiele potrzeba, żeby szybka w nim popękała... trzymałam go w silikonie, i też uważałam, że jest bezpieczny, że nawet jeśli w coś uderzy to silikon go trochę zaamortyzuje... okazuje się, że nwet jeśli amortyzacja zadziałała to potrzeba było naprawdę niewielkiej siły, żeby popękał na śliczną pajęczynkę.
    Jeśli ma ktoś wie co można zrobić, jak głośno trzeba się kłócić albo ile mniej więcej kosztuje naprawa, będę wdzięczna za podpowiedź.
    Cóż ja tracę gwarancje, ale kupuję sam digitizer: najwyżej stracę telefon... Powiem jak już wymienimy (może nawet nagram filmik, żeby każdy mógł zobaczyć)... Mnie digitizer kosztował 80 zł, odbieram osobiście, więc nie płacę za przesyłkę, ale nie jestem w stanie przewidzieć efektu (wiem że jednej osobie udało się go wymienić...) Można kupić "bezpieczniejszą wersję" razem z wyświetlaczem LCD za około 220-250 zł, ale tu już chyba bardziej opłaca się skorzystać z opcji wymiany za 299 na allegro, gdzie wysyłasz do krakowa i wymieniają, bo nie będziesz musiała robić tego sama... Ale nadal tracisz gwarancję... Mówię wszystko o cenach na allegro, możesz spróbować gdzieś taniej...

Telefon
    windows phone 8S
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

POMOCY !!!

Cytat Zamieszczone przez smooth_1 Zobacz posta
    Witam,
    mam problem z moim HTC, mianowicie pękła szybka jednakze niestalo sie to w wyniku zadnego upadku. pekla po wyjeciu z telefonu z kieszeni w ręku( ekran zaczal trzeszczec i pekac)
    czy jest jakas szansa, żeby to zareklamować ? ewentualnie co napisac zeby zwiekszyc szanse reklamacji? Czy jest mozliwosc ze obudowa byla źle spasowana ?
    zalaczam link do zdjec telefonu
    http://imageshack.us/g/844/imag0495y.jpg/
    Czesc chcialem sie dowiedziec czy cos dzialales w tej sprawie bo stalo mi sie tak samo jak tobie kurcze , wstaje dzisiaj rano patrze na telefonie ktora godzina wszystko z telefonem ok , odkladam go na miejsce po 30 min gdy w koncu postanowilem wstac wzialem telefon do reki a tu cala szybka popekana normalnie bylem w szoku , telefon caly czas lezal na stoliku i nikt go nie ruszal stalo sie to samoistnie i pisze do tych osob ktore w to nie wierze moj telefon to windows phone 8s htc , pomocy czy ktos mial taka sama sytuacje , wiem ze z reklamacja bedzie ciezko ale moze komus sie cos udalo wskorac skoro to nie pierwszy taki przypadek

Telefon
    HTC 8s
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    U mnie stało się to samo (też HTC Windows Phone 8s), dzwonili z Regnersis, że to nie obejmuje gwarancji i pytali czy zgadzam się na kosztorys (około 500 zł!!!), powiedziałem, że nie (w nieautoryzowanych serwisach taka naprawa to koszt rzędu 150 zł). I tak muszę zapłacić za przewóz i za ekspertyzę (łącznie 80 zł). What?!

Awatar Ziom41

Telefon
    Nokia Lumia 1520
    ROM
    8.1 Update 2
    Piwa (Postawione)
    9
    Piwa (Otrzymane)
    125
    Widocznie nie miałeś wadliwej serii tylko potlukles ta szybkę. Za 150zl nikt ci tego nie zrobi, bo część kosztuje 350zl.

Telefon
    HTC 8s
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    https://www.youtube.com/watch?v=I5hCO-7bcQ0

a) szybka + dotyk kosztuje 80 zł
    b) cały wyświetlacz + szybka + dotyk to właśnie 250 zł.

jak widać na powyższym filmiku wymiana samej szybki JEST możliwa.

I nie - nie stłukłem jej sam. Nie wiem też jak to jest, że Ziom41/Regenersis wie ode mnie lepiej co się stało. Telefon leżał spokojnie na biurku. Nigdy nie mi spadł. Nigdy go nie uderzyłem. Odblokowałem klawiaturę palcem (normalnie swipem) i nagle KRACH. Szybka pękła na milion kawałeczków.

Tak jak inni opisywali. Ekran zaczął trzeszczeć.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)