Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Spolszczenie

Telefon
    HTC 7 PRO soon:)
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Spolszczenie

Witam.

Na dniach będę posiadaczem HTC 7 PRO WM 7.5 ENG i mam takie pytanie czy jest możliwa aktualizacja (to pewnie tak, bo widzę tego sporo) i spolszczenie tego OS? Jeżeli tak to prosiłbym o linki, bo nie orientuję się na tym forum jeszcze i krótki opis jak się to robi.

Z góry dzięki za pomoc
    Robert.

Awatar Arkhan

Telefon
    Brak.
    Piwa (Postawione)
    96
    Piwa (Otrzymane)
    176
    Nie WM tylko WP. Nie myl dwóch różnych systemów..

Jest aktualizacja do WP 7.8
    A jesteś pewny że nie ma języka polskiego? Jak telefon z europy to prawdopodobnie jest j. polski, trzeba tylko ustawić

Telefon
    HTC 7 PRO soon:)
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Dzięki za odpowiedź.

Nie ma języka polskiego, telefon jest ze Szwajcarii. Jak mogę zaktualizować mój system do 7.8? Z tego co czytam to nie jest to takie łatwe. Dodatkowo mam klawiaturę QWERTZ i czy jest możliwość, żeby system odczytywał Z jako Y?
    Robert.

Awatar Arkhan

Telefon
    Brak.
    Piwa (Postawione)
    96
    Piwa (Otrzymane)
    176
    Nie wiem co jest trudnego w wejściu w ustawienia->aktualizacje i kliknąć wyszukaj a potem akceptuj..
    Albo inna opcja, podłączyć telefon do ZUNE i telefon sam poprosi o aktualizację.

W ustawieniach znajdziesz ustawienia klawiatury, tam zmień na angielski (jeśli nie ma polskiego) wtedy będziesz miał "z" na miejscu "y".

Telefon
    L820
    ROM
    1232.5957.1308.8
    Piwa (Postawione)
    3
    Piwa (Otrzymane)
    14
    On nie ma języka polskiego tak jak każdy smartfon "pierwszej fali" WP7 (wyjątkiem są niektóre sprzedawane w polskich salonach po wydaniu aktualizacji MANGO). Musiałbyś wgrać custom roma. W mojej Omnii 7 działał również sposób polegający na edycji rejestru przed zaktualizowaniem systemu do MANGO (trzeba wgrać roma pre-Nodo, odblokować system, zedytować rejestr i zaktualizować) wtedy miałem oficjalne oprogramowanie z jezykiem polskim. Wydaje mi się, że na HTC7 Pro ten sposób również zadziała. Jeżeli chcesz się podjąć takiej zabawy a nie wiesz jak to zrobić to napiszę Ci dokładniejszy poradnik.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)