Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Problem z pamiecią

Telefon
    HTC HD7
    Piwa (Postawione)
    3
    Piwa (Otrzymane)
    0

Problem z pamiecią

Witam wszystkich.
    Przez jakiś czas mój HD7 resetowal sie i przywracał ustawienia fabryczne. Od jakiegos czasu włącza się do mometu gdy wywala błąd dysku w jezyku ang. Memory card not working zaraz po napisach czytania windows phone. Po rozbiórce cześciowej fona wyjąłem karte pamieci 16Gb toshiby która jak nic sie rozkruryszła po jej wyjeciu. Stąd pytanie jak myślicie to moze być wina tej karty czy całego wejścia? I czy jak włoże 8 lub 16 Gb jest szansa ze telefon będzie funkcjonował? Przed wyjęciem karty wlączal się również do tego moteu do bledu. Próbowalem z 1Gb kartą ale nic nie poszło dalej to samo. o to co wyskakuje:

Memory card not working

Your memory card has changed,is damaged or is not-compatible.

To fix this,turn your phone off and either remove the memory card or replace it with a new compatible card.Then reset your phone to the original factory settings.

To leanr how to reset your phone,refer to the owner's manual.

I czytałem że to jest jak przy zmianie pamieci np na 32GB ze resetuje sie przez te botowanie itd. Co o tym myślicie?

Telefon
    HTC HD7
    Piwa (Postawione)
    3
    Piwa (Otrzymane)
    0
    ok karta pamieci wymieniona jakby ktoś chciałbo HTC ma ją ukrytą i zamieniłem na GODRAMA 16GB i działa jakby ktoś chcial można wsadzic większa pojemność.Pozdrwiam

Temat do zamknięcia

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów