Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 25

Wątek: Jaka folia na ekran

Zbanowany
    Telefon
    Nokia C6
    Piwa (Postawione)
    13
    Piwa (Otrzymane)
    0

Jaka folia na ekran

Witam, zamierzam kupić Lumię 820 i chciałbym wiedzieć jakie folie polecacie, bo po kupieniu jakieś za 5 zł nie chcę być rozczarowany.

Awatar kamiton

Telefon
    930/820/520
    ROM
    10
    Piwa (Postawione)
    50
    Piwa (Otrzymane)
    113
    ja używam jedynie firmy Muvit - kupuje w saturnie(holandia) w opakowaniu 2szt. 10euro

Telefon
    L820
    ROM
    1232.5957.1308.8
    Piwa (Postawione)
    3
    Piwa (Otrzymane)
    14
    Jeśli folie na ekran to tylko i wyłącznie firmy Brando. Kosztują trochę więcej, ale są świetne.

Awatar Dafit

Telefon
    Nokia Lumia 920
    ROM
    WindowsPhone 8.1
    Piwa (Postawione)
    41
    Piwa (Otrzymane)
    39
    Ewentualnie 3MK.

Awatar antyhaker

Telefon
    Lumia 735
    ROM
    Zawsze Najnowsze
    Piwa (Postawione)
    24
    Piwa (Otrzymane)
    175
    O chętnie się podepnę. Moglibyście jeszcze podać ceny tych folijek?;p
    Jeżeli jesteś mężczyzną, wybierz życie bez żalów, dla czegoś co jest najważniejsze dla ciebie, nieważne jak trudne, nieważne jak smutne, musisz próbować i próbować i nawet kiedy ryzykujesz życie, ochraniaj to przy pomocy dwóch rąk.

Zobacz mojego pokemona!

Awatar Dafit

Telefon
    Nokia Lumia 920
    ROM
    WindowsPhone 8.1
    Piwa (Postawione)
    41
    Piwa (Otrzymane)
    39

RE: Jaka folia na ekran

3MK , to ok 20zł z przesyłką.Sprawdź allegro.
    Sent from my Windows Phone 8S by HTC using Board Express

Awatar antyhaker

Telefon
    Lumia 735
    ROM
    Zawsze Najnowsze
    Piwa (Postawione)
    24
    Piwa (Otrzymane)
    175
    I jak się jej "używa"?;p
    Jeżeli jesteś mężczyzną, wybierz życie bez żalów, dla czegoś co jest najważniejsze dla ciebie, nieważne jak trudne, nieważne jak smutne, musisz próbować i próbować i nawet kiedy ryzykujesz życie, ochraniaj to przy pomocy dwóch rąk.

Zobacz mojego pokemona!

Telefon
    Nokia Lumia 820
    Piwa (Postawione)
    6
    Piwa (Otrzymane)
    15
    Ja polecę wyłącznie oryginalną 3MK Shield. 11zł + wysyłka za 2 sztuki. Nakładanie tej folii to czysta przyjemność, jak ma się dobrą rękę to nawet nie zauważysz, że masz folię, tak dobrze jest docięta. na plus należy też zaliczyć specjalne paski pozwalające wyciągnąć kurz z już "przyklejonej" foli. A słowo przyklejonej daję w cudzysłowie, bo jest to folia bezklejowa, czyli jak raz źle założysz to można poprawić

Tu link do aukcji sprzedawcy, gdzie ja kupuję: http://allegro.pl/folia-3mk-shield-n...270778476.html

Awatar antyhaker

Telefon
    Lumia 735
    ROM
    Zawsze Najnowsze
    Piwa (Postawione)
    24
    Piwa (Otrzymane)
    175
    Cytat Zamieszczone przez stpman Zobacz posta
    Ja polecę wyłącznie oryginalną 3MK Shield. 11zł + wysyłka za 2 sztuki. Nakładanie tej folii to czysta przyjemność, jak ma się dobrą rękę to nawet nie zauważysz, że masz folię, tak dobrze jest docięta. na plus należy też zaliczyć specjalne paski pozwalające wyciągnąć kurz z już "przyklejonej" foli. A słowo przyklejonej daję w cudzysłowie, bo jest to folia bezklejowa, czyli jak raz źle założysz to można poprawić

Tu link do aukcji sprzedawcy, gdzie ja kupuję: http://allegro.pl/folia-3mk-shield-n...270778476.html
    Kupujesz w sensie - wymieniasz co jakiś czas, czy na każdy nowy telefon?
    W ogóle to jak ona się trzyma? Ma tendencje by odpaść czy coś?

Zobacz mojego pokemona!

Telefon
    Nokia Lumia 820
    Piwa (Postawione)
    6
    Piwa (Otrzymane)
    15
    Byłem głupi i pierwszą folię (jeszcze na Nokie X2) kupiłem w pierwszym lepszym komisie. Tragedia. Potem kupiłem 3MK Shield ale dostałem 3MK Shine (odklejała się na rogach). Potem ze wzglądu na naklejkę na aparat kupiłem do Lumii 820 jakąś taką folię klejową. Tragedia, nakleić tego równio nie szło, źle przyłożyłeś folia do wyciepu, odklejała się na kantach. Potem kupiłem Nillkina i tam gratis była folia. Tragedia. Miała zły wymiar (ciut za mała), jak się paproch dostał to nie wyciągnąłeś go już. Poszła na wyciep, nie udało mi się jej równo przykleić. No i kupiłem oryginalnego 3MK Shielda, 5min roboty i folia przyklejona. Folia nie ma szans odpaść, chyba że ją zahaczysz paznokciem na rogu (ale to trzeba się starać i nie jest łatwo). Folia generalnie po przyklejeniu "rozpływa" się po wyświetlaczy, nawet jeśli zostanie pęcherzyk powietrza to go łatwo wypchasz. Potem jak ci zostanie paproch to bierzesz "dust-fix" wkładasz pod folię i wyciągasz paprochy i tak do skutku Na każdą sztukę foli masz dwa te paski do wyciągnięcia kurzu.

Folia całkiem mocna, ja nie szanuję w ogóle, nosze w spodniach, przecieram T-shirtem, i są jedynie mikroryski widoczne po światło.
    Dziewczyna szanuje mniej (wiadomo, w torebce jest wszystko i jakieś tam mini ryski są widoczne (ale patrząc na to ile razy jej ten telefon już spadł to i tak nie jest źle).

17zł za dwie sztuki to nie majątek, a z tych folii co miałem to ta moim zdaniem jest najlepsza i nawet wygrała jakiś wielki test folii dostępnych na rynku.
    Brando też chwalą, ale z przesyłką kosztuje około 30zł za jedną sztukę, więc wybaczcie ale za to mam 4sztuki 3MK Shield, więc nawet jeśli ten jest gorszy (w co wątpię, bo technologia naklejania ta sam, obie z poliwęglanu) to i tak wolę częściej zmienić

Awatar antyhaker

Telefon
    Lumia 735
    ROM
    Zawsze Najnowsze
    Piwa (Postawione)
    24
    Piwa (Otrzymane)
    175
    A jak często jest to "częściej"?;p

Zobacz mojego pokemona!

Awatar liver

Telefon
    Lumia 520
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    3
    czym różnią sie droższe folie od tych tańszych?

Telefon
    Nokia Lumia 820
    Piwa (Postawione)
    6
    Piwa (Otrzymane)
    15
    Częściej: raz na kwartał, raz na pól roku? Trudno powiedzieć bo mam od 4 miesięcy tego 3MK Shield i ma się dobrze

Czy się różnią? Głównie sposobem montażu. Są klejowe (kijowe?) i bezklejowe. Te drugie są spoko, te pierwsze do niczego, bo nie da się ich ładnie nałożyć, trudno to opisać, trzeba samemu zbadać
    Bo raczej wszystkie są wykonane z poliwęglanów, nic innego się zbytni nie nadaje (do wyboru jeszcze polistyren i poli(metakrylan metylu)). Zresztą różnice w cenie między 3MK Shield są niewielkie i nie warto wg mnie ryzykować

Awatar liver

Telefon
    Lumia 520
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    3
    ja miałem 2 folie polęgwianowe za 7zł i dało sie je nałożyć równo i bez pęłcherzyków jedyny minus to to ze z nawet nie wiedziałem kiedy a juz ich nie bylo kapnąłem sie dopiero jak zobaczyłem rysy

Awatar kamiton

Telefon
    930/820/520
    ROM
    10
    Piwa (Postawione)
    50
    Piwa (Otrzymane)
    113
    ja nakleiłem tą co podałem wyzej jak kupiłem telefon - jest do tej pory - polecam.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)