Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 20 z 20

Wątek: Jakie słuchawki do L720

Telefon
    Lumia 520
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Witam. Czy te słuchawki Panasonic HJE120 są w miarę dobre? Szukam niedrogich ale jednocześnie przyzwoitych słuchawek. Nie chcę kupować nic drogiego bo muzyki na telefonie słucham tylko podczas podróży, kiedy muszę spędzić kilka godzin w pociągu czy autokarze (czyli co 2 tygodnie). Ostatnio kupiłem słuchawki WH-208 Nokii ale są tragiczne. Wiem że za niską cenę nie można dostać nic rewelacyjnego, ale mam chińczyki kupione kiedyś w jakimś kiosku za kilka złotych dosłownie i one lepiej już grają. Dźwięk z tych słuchawek nokii jest jakiś strasznie płaski i przytłumiony, a bas fatalny. W miarę dobry bas jest dla mnie ważny. Szukam słuchawek w cenie do 50 zł, a te słuchawki Panasonic HJE120 można dostać na allegro już za 25 zł. Czy warto je kupować? Jak mówiłem, nie mam super wymagań, ale chciałbym by dźwięk nie był przytłumiony i bas nieco lepszy. Te od Nokii poszły do kosza zaraz po przetestowaniu. Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Telefon
    Lumia 820
    Piwa (Postawione)
    2
    Piwa (Otrzymane)
    2
    Mam WH-208 bo dostałem do L820 i szczerze wydają mi się całkiem OK. Nie wiem co Ci w nich nie odpowiada ale dla mnie są lepsze niż chińczyki, której przestają działać po kilku dniach. Mam też sennheiser hd 201, ale to już inna bajka, są lepsze ale też to inny typ słuchawek.

Telefon
    Lumia 520
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Hmm... U mnie dźwięk na nich jest przytłumiony, taki tępy, jakby dochodził zza czegoś właśnie i z basem kiepsko. Tak jak mówię, nie chcę jakichś super słuchawek, ale chociaż żeby dźwięk nie był taki przytłumiony.

Telefon
    Lumia 720
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    2
    Ja mam oryginalne i nawet nie da się ich dopasować idealnie equalizerem bo i tak dźwięk jest przytłumiony. Osobiscie polecam Maxell Retro DJ chociaż z moim telefonem również się nie spisują tak jak trzeba

Awatar Arkhan

Telefon
    Brak.
    Piwa (Postawione)
    96
    Piwa (Otrzymane)
    176
    A ja proponuję te zestawowe zostawić w pudełku.
    Za 60 zł są dobre słuchawki, które już mi ponad rok służą. Creative EP-660 dokanałowe. Dość ładnie grają, jak na tą cenę to wydaje mi się że bardzo dobrze.
    Ukradnijcie ten zestaw, jeśli musicie, ale jeśli możecie, kupcie go - dodał lider Lemmy Kilmister.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)