Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Problem oglądnie filmików i youtube.

Telefon
    Lumia 710
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

Problem oglądnie filmików i youtube.

Witam mam problem, mianowicie gdy wchodze na adres w mojej lumi 710, m.youtube to laduje mi sie normalna strona youtube stacjonarna, i jak próbuje włączyć filmik to pisze ze nie mam flash playera którego nie moge zainstalować ponieważ pisze mi ze wp nie obsługuje tego typu plików, nastepnym problemem jest to, gdy siedze na portalu np. sadistic, i chce oglądnąć filmik, wyskakuje mi komunikat : Aby obejrzeć ten film musisz mieć program Video Player for YouTube. Zainstalować go z Marketplace?" Daję "tak", telefon przekierowuje mnie na marketplace ale nie moge go zainstalować komunikat "Ta aplikacja nie jest dostepna dla Twojego telefonu. Naciśnij tutaj aby uzyskać wiecej informacji. Więc naciskam i jest napisane " Moze to byc spowodowane koniecznością zaktualizowania oprogramowania telefonu, dostępnością aplikacji wyłącznie dla klientów innego operatora komórkowego lub jej niedostępnością w Twoim regionie".

Telefon niby jest zaktualizowany, wersja systemu operacyjnego : 7.10.8862.144.

Drugą sprawą jest to, ze tzw "muli" telefon gdy np. jestem na google.pl i wpisuje cokolwiek to literki nie trybią szybko tylko zcina je i po woli się wpisują mimo że ja już wpisałem w telefonie adres.

Liczę na pomoc, jestem zielony w tych sprawach bo nie zajmowałem się nigdy takimi sprawami

Pozdrawiam

Awatar KimiSkalski

Telefon
    LG Optimus 7
    ROM
    7.10.8862.144
    Piwa (Postawione)
    7
    Piwa (Otrzymane)
    7

RE: Problem oglądnie filmików i youtube.

Zrób reset telefonu. Ustawienia--->informacje---> zresetuj telefon. Mi to pomaga na wszelkie mulenie.
    Wysłano z LG Optimus 7 [WP7.8] Board Express.
    Gdy Chelsea wygrywa cieszą się jej kibice, zaś gdy przegrywa cieszy się cały świat.

Telefon
    Lumia 720
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    2
    Cytat Zamieszczone przez KimiSkalski Zobacz posta
    Zrób reset telefonu. Ustawienia--->informacje---> zresetuj telefon. Mi to pomaga na wszelkie mulenie.
    Najlepiej tak powiedzieć.

Nic nie resetuj. Ja też mam nową L720 i też czasami przymuli podczas wpisywania literek. Na wczesniejszej L610 miałem to samo wiec to jest normalne. Reset to już jest ostatecznosc ale szkoda niektorych danych więc odradzam. Co do instalacji aplikacji to widocznie niektóre nie obsługują Twojego telefonu. Ten soft co obecnie masz to jest najnowszy. Jeśli chodzi o oglądanie filmików na YT to bezkonkurencyjną aplikacja do tego jest YouTube HD. Nie jest to odnośnik do YouTube tylko odrębna aplikacja.

Awatar KimiSkalski

Telefon
    LG Optimus 7
    ROM
    7.10.8862.144
    Piwa (Postawione)
    7
    Piwa (Otrzymane)
    7

RE: Problem oglądnie filmików i youtube.

Dane możesz ZUNA zgrać na kompa a potem znowu na telefon. Kontakty? Są na koncie wiec w czym problem?
    Gdy Chelsea wygrywa cieszą się jej kibice, zaś gdy przegrywa cieszy się cały świat.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)