Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 63

Wątek: Moja przygoda z Ative S

Telefon
    Ativ S
    Piwa (Postawione)
    3
    Piwa (Otrzymane)
    1
    no ok ok. jutro postaram sie to nagrac. z tym ze nie wiem kiedy wrzuce. bo mam upload 1mb a czwartek i piatek praca. wiec jak jutro nic nie dodam to na sobote powinno byc

Telefon
    alcatel scribe
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Spoko. Chyba ze sie zdecyduje i dotrze do mnie przed sobota to dam znac zebys sie nie meczyl, chociaz filmik i tak sie przyda dla innych.

Telefon
    Ativ S
    Piwa (Postawione)
    3
    Piwa (Otrzymane)
    1
    ja tez sie balem ryzykowac. wziac wp ale nie lumie. bo wsparcie bo bo tamto. ale chcialem miec ogromny wyswietlacz. a w wp to jedyny telefon z tak duzym wyswietlaczem. 920 ma 4.5 ale co z tego skoro jest duza ciezka i moim zdaniem paskudna. nie ma sd. no i jest drozsza. jedyne co zostaje to 820 i 8x. ale zaden mnie nie przekonal. wiec kupilem ativa i nie zalowalem ani przez chwile. niby brak wsparcia. ale ma juz kilka ciekawych apliakcji(ktore sa dosc czesto aktualizowane). mapy od nokii i tak dostajesz. z tym ze only poland. i bez funkcji glosowych. i no jak dla mnie to piekny telefon. gorilla glass 2 spelnia narazie swoje zadanie. no i szanse ze uslyszysz od kogos "tez mam ten telefon" sa znikome

Telefon
    LG E900
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    2
    To ja właśnie miałem simlocka Ale tragedii nie ma, mysle ze jak ktos szykuje tysiaka na telefon to i na zdjecie simlocka za 60zl znajdzie zaskorniaki. Bardziej wkurza mnie to ze mam brandowany system, a jak na razie nie wiedac czystych romow do ativa:/

Pyniu, za 150zl masz pelne Here Maps, ja chyba sie skusze, fakt, strasznie drogo ale z drugiej strony alternatywy wcale nie sa tansze specjalnie o ile w ogole sa, a jakosc map nokii pierwsza klasa A te mapy nokii tylko na polske niestety nie dzialaja na takiej rozdzielczosci, przynajmniej u mnie taki komunikat wyskoczył, ze obsluguja tylko 800x480

A co do telefonu: pieknie jest, polka Lumii 920, Htc 8x a cena crapowatej 820. Wspracie wcale takie slabe nie jest, nie wiem czy na nokii mozna przypinac i tworzyc foldery, na samsungu mozna. A i inne aplikacje od samsunga naprawde daja rade, no i nie wiem jak na innych, ale na ativie da sie wylaczyc wibracje klawiszy dotykowych, zreszta kilka postow wyzej wypisalem wszystkie spostrzezenia.

Telefon
    Ativ S
    Piwa (Postawione)
    3
    Piwa (Otrzymane)
    1
    A ciekawi mnie jak wyglada brandowany system. moglbys mi to nieco rozjasnic?

Telefon
    alcatel scribe
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Zamowilem przed chwila u tego samego sprzedawcy co Ty Pyniu, mam nadzieje ze wysle tak jak pisze jeszcze dzisiaj to jutro bym go mial w domu. A czy uzywacie jakiegos etui folii do swojego? Zastanawiam sie nad tym http://allegro.pl/nillkin-samsung-at...415845643.html chociaz zawsze uzywale typu s-case ale w tym nillkinie wygladal by o wiele lepiej tyle ze nie bedzie juz tak zabezpieczony jak w scase.

Telefon
    Ativ S
    Piwa (Postawione)
    3
    Piwa (Otrzymane)
    1
    ja nie uzywam etui. taki plaski fajnie lezy w dloni a jak spadnie ekranem w dol to etui mu nic nie pomoze. Po prostu bardzo uwazam

---------- Post dodano o 12:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------

i gratuluje zakupu

Telefon
    ATIV S,HTC TITAN
    ROM
    WP8/7.8
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

RE: Moja przygoda z Ative S

Paweł ja używam to etui i jest konkretne. Polecam.
    Sent from my GT-I8750 using Board Express

Telefon
    alcatel scribe
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Cytat Zamieszczone przez Mac Zobacz posta
    Paweł ja używam to etui i jest konkretne. Polecam.
    Dzieki, raczej zdecyduje sie na nie ale ten sprzedawca na razie nie ma go w kolorze czarnym dopiero 18 bedzie. Wiec na razie bede musial uwazac na niego, nie to zebym nie dbal ale roznie bywa.

No z tymi gratulacjami to bym sie wstrzymal do czasu az go dostane bo bedzie to moj pierwszy wp w zyciu i nie wiadomo jak go odbiore.

Telefon
    LG E900
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    2
    A tak wyglada ze mam logo tmobila na starcie, w info mam operatora wpisaneg, a przede wszystkim na aktualizacje sobie poczekam

Telefon
    Nokia 720
    Piwa (Postawione)
    2
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Korci mnie ten Ativ S więc zadzwoniłem do Samsunga z pytaniem o gwarancję. Dowiedziałem się że jeżeli telefon nie jest u nas oficjalnie to nie mamy na niego gwarancji , a jeżeli jest oficjalnie ale został ;sprowadzony; to mogą ewentualnie dokonać 1-nej naprawy. Jak się to ma do oferowanej przez sprzedawców z al... 24miesięcznej gwarancji?

Awatar mcmc

Telefon
    iP4
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    120
    W praktyce pewnie jest tak, że odsyłasz do sprzedawcy i on wysyła do serwisu miejsca zakupu.

Telefon
    alcatel scribe
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Tak czulem ze bedzie lipa z ta gwarancja, dobrze ze niby od wrzesnia ma byc oficjalnie u nas bo za dwie godzinki bede go mial w koncu w domu.

Telefon
    ATIV S,HTC TITAN
    ROM
    WP8/7.8
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0

RE: Moja przygoda z Ative S

W razie problemów z telefonem odsyłasz do sprzedawcy a on dalej do miejsca zakupu za granice i tam gwarancja działa normalnie.

Awatar mcmc

Telefon
    iP4
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    120
    I czekasz tygodniami na sprzęt.

16. Piwa Adam53 postawil(li) piwo za ten post
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)