Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 20 z 20

Wątek: WP8 i dylemat HTC 8X czy Lumia 820 ?

Telefon
    HTC Wildfire s
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    1
    No tak, dlatego od początku oglądałem się za Nokią ponieważ oprócz tego ekranu jest lepsza chyba pod każdym względem od HTC Myślę że filmów będzie sporo a gier pewnie też, ale jeżeli będę miał mało miejsca to usunę grę która już mnie nie interesuję. Za nokią w WP8 ciągnie się masę zalet i dlatego to właśnie nią dzisiaj zamawiam. Dzięki wszystkim za odpowiedzi, które były ciekawe i szybkie.
    Temat do Zamknięcia.

2. Piwa buber82 postawil(li) piwo za ten post

Telefon
    htc phone 8x
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Htc 8x, to przede wszystkim, duży problem po aktualizacji do gdr2. Podczas słuchania muzyki telefon umiera i nic go nie obudzi. Konieczne jest rozłączenie baterii = utrata gwarancji. Kupiłem córce 8x, bo ekran itd. teraz szczerze odradzam. Moim zdaniem 820 to obecnie najlepszy wybór z wp8, 920 swietna, tyle że jak 8x ma problemy.

Awatar Arkhan

Telefon
    Brak.
    Piwa (Postawione)
    96
    Piwa (Otrzymane)
    176
    rxg czy ty nie przesadzasz? Odradzasz telefon przez jeden błąd w aktualizacji który zostanie poprawiony w przeciągu tygodnia lub dwóch? I w 8X nie da się wyjąć baterii, to po 1. a po 2 wystarczy przytrzymać odpowiednie klawisze przez parę sekund i telefon się resetuje, nie ważne czy zawieszony czy nie.

Polecam HTC 8X z czystym sercem, ale jak już kupiłeś l820 to też nie będziesz zawiedziony.
    Ukradnijcie ten zestaw, jeśli musicie, ale jeśli możecie, kupcie go - dodał lider Lemmy Kilmister.

Telefon
    htc phone 8x
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    niestety kombinacja klawiszy tu nic nie daje, tylko odpięcie baterii (przeleć fora). Telefon ma swoje zalety, ale i wady. Czy to poprawią- może- ale nie szybko. Ja go rozebrałem, bo nie po to go kupiłem, żeby jeździł po serwisach. Wyłączyłem to całe beats audio i jakoś chodzi. Odradzam, bo tyle kłopotu mi to kosztowne gów.. narobiło, co niemiara.

Awatar Ziom41

Telefon
    Nokia Lumia 1520
    ROM
    8.1 Update 2
    Piwa (Postawione)
    9
    Piwa (Otrzymane)
    125
    To normalne że czasami pojawi się bład w sofcie, naprawili to w trybie natychmiastowym więc problemu nie ma.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)