Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 22 z 22

Wątek: Uchwyt samochodowy

Telefon
    Lumia 720
    Piwa (Postawione)
    2
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Dzięki leci piwko.
    Mam kupiony kiedyś uchwyt - mocowany do szyby na pałąku ale niestety nie nadaje się bo lata jak szalony na boki podczas jazdy.
    Do tej pory nie mogłem znaleźć czegoś, co trzymałoby się deski w Grande ale tobie się udało i jestem wdzięczny.

Telefon
    Lumia 720
    Piwa (Postawione)
    2
    Piwa (Otrzymane)
    2
    Wszystkie te uchwyty OSO są z takimi przyssawkami. Popatrz sobie tu na stronie:

http://osomount.com/shop/u-grip-mount/ - ja mam ten. 120 PLN, przegub kulowy, mały zgrabny.
    http://osomount.com/shop/360-grip-in-car-mount/ ten też przymierzałem ale był większy i jakiś taki niezgrabny. I był tylko w kolorze białym a całe wnętrze auta mam grafitowe. Poza tym droższy ok. 150-170 PLN
    http://osomount.com/shop/dash-grip/ tego nie polecam - telefon latał w nim, zero stabilnego uchwytu. Plus jest taki, że dosyć szeroko rozkładają się te "łapki" i można złapać duże urządzenia i wtedy może być stabilnie.
    http://osomount.com/shop/zero-car-mount/ telefon trzyma się na zasadzie gekona. Łatwe wkładanie telefonu, trudne zdjęcie - trzeba pociągnąć "języczek" z tyłu uchwytu. Trzyma tylko gładkie telefony bez silikonowych obudów.

Wszystkie przetestowałem na Lumii 720 i LG Swift Black. Najlepiej spisywały się nr 1 i 2.

3. Piwa stefek postawil(li) piwo za ten post

Telefon
    Nokia Lumia 720
    ROM
    8.0.10521.155
    Piwa (Postawione)
    2
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Jako tańsza alternatywa dla produktów Nokii i Oso można wziąć pod uwagę uchwyt Tracer Phone P10 (kupiłem w MM za niecałe 30 zł). W komplecie uchwyt "przyssawka" i rowerowy bardzo dobrze spisuje się zarówno w prywatnym clio jak i w służbowych ducato i scudo. Ergonomia na poziomie dobrym, duży plus za to, że raz przyklejony do szyby trzyma się jej mocno nawet na wertepach, a dzięki niedługiemu ramieniu wstrząsy nie są bardzo widoczne. Telefon trzymany jest przez ramionka blokowane "języczkiem", którego minusem jest jego mały rozmiar i zawsze go szukam Oczywiście można obrócić poziomo, ładowanie bezproblemowe. Kupiłem go jeszcze w momencie posiadania galaxy ace i tamten telefon również trzymał się bardzo dobrze.

Telefon
    Lumia 720
    Piwa (Postawione)
    2
    Piwa (Otrzymane)
    2
    W Grande nie zdałby rezultatu bo szyba daleko i nie można by było z niego korzystać w trakcie jazdy.

Telefon
    Nokia Lumia 720
    ROM
    8.0.10521.155
    Piwa (Postawione)
    2
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Cytat Zamieszczone przez mgregor Zobacz posta
    W Grande nie zdałby rezultatu bo szyba daleko i nie można by było z niego korzystać w trakcie jazdy.
    tak, wiem... mama ma punto evo i tam jest identyczny problem, zresztą w służbowym scudo też musiałem chwilę pokombinować, żeby znaleźć odpowiednie miejsce - jedynie lewa dolna część szyby czołowej jest do tego celu odpowiednia - identycznie wygląda sprawa z nawigacją.

Telefon
    Lumia 720
    Piwa (Postawione)
    2
    Piwa (Otrzymane)
    2
    Cytat Zamieszczone przez darczan Zobacz posta
    identycznie wygląda sprawa z nawigacją.
    5 calowa nawigacja ojca mieści się w ten uchwyt idealnie. Większa już by się nie zmieściła.

Telefon
    Lumia 720
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    9
    A ja mam CR-200, zainwestowałem też w "plecy" do ładowania indukcyjnego. I napisze TAK : JAK mogłem bez tego zyć, Panie Premierze? Że tak sparafrazuję klasyka.
    Było drogo - ale wygoda straszana, zero kabli, zero podłączania, kładę telefon na "poduszkę" (Fatboy) i się ładuje, jak muszę rozmawiać to biorę, rozmawiam i odkładam. SUPER.

Samochód - CR-200 jest bardzo dobry, świetnie trzyma, doskonale się do dostosowuje do szyby - ma bardzo duzy zakres regulacji. Czas ładowania - włączyłem nawigację jadac w trasę 350 km, typowa Polska rzeczywistość czyli zero Autostrad, Ekspresówek czy obwodnic - non-stop sprzet gadał. Ja zaczynałem miałem jakieś 48% "mocy" - po 3 godzinach jak sprawdziełm miałem 100% - a nawigacja czały czas chodzila.
    Tak więc jesli tylko możecie kupic to POLECAM - ładowanie indukcyjne naprawdę się sprawdza i jest cholernie wygodne.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)