Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 20

Wątek: Lumie i glance screen

Telefon
    Titan, Lumia 920
    ROM
    WP8
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    0

Lumie i glance screen

Witam wszystkich bardzo serdecznie... Na starcie chciałbym powiedzieć że nie wiem gdzie mam poprawnie zamieścić temat gdyż mój problem o którym zaraz powiem podlega pod L920 ale z tego co mi wiadomo dostępny jest również na innych modelach nokii więc pomyślałem że mogę go napisać tu ( jeśli popełniłem błąd proszę o przeniesienie tematu do innej kategorii)
    A więc... Zapewne wielu z was czekało i chce zobaczyć Nokia glance screen ... Powiem szczerze że mnie bardzo to interesuje lecz...
    Zrobiłem update do Nokia Amber przez care suite jak pewnie wszyscy z was ( czy tylko mi przytrafił się hard reset?) ale pomijając ten fakt... Zrobiłem aktualizację systemu jak i Wyświetl+dotknij... Wchodzę w opcję i włączam "double tap to wake" jak i glance screen... Jednak blokuję ekran, czekam aż sam się zablokuje, włączam żeby glance screen pokazał się dopiero po zrobieniu gest ręką i nic... double tap to wake działa bez zarzutu lecz glance screen w ogóle nie reaguje czy tylko ja mam ten problem? może coś jeszcze trzeba ustawić? a moża to działa tylko w określonych warunkach?
    Z góry dziękuję za pomoc

Awatar Korek

Telefon
    Nokia Lumia 920
    ROM
    Najnowszy
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    21
    Jedyne co mi do głowy przychodzi to ustawienia czujnika zbliżeniowego, albo zły gest . Rękę trzeba przeciągnąć dosyć nisko nad ekranem i koło napisu nokia gdzie znajduje się czujnik. U mnie działa bez problemu.

Telefon
    Lumia 820
    Piwa (Postawione)
    2
    Piwa (Otrzymane)
    7
    Gdzieś czytałem, że czasami naklejona folia zakłóca działanie czujnika oświetlenia, może również wpływa na zbliżeniowy? Masz naklejoną folię?

Telefon
    Titan, Lumia 920
    ROM
    WP8
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Nie mam folii... Dodam też że próbowałem włączyć na stałe i też nie działa

Telefon
    Lumia 820
    Piwa (Postawione)
    2
    Piwa (Otrzymane)
    7
    A czujnik zbliżeniowy poza glance działa poprawnie?

Awatar Arkhan

Telefon
    Brak.
    Piwa (Postawione)
    96
    Piwa (Otrzymane)
    176
    Mam nadzieję że zrobiłeś hard reset? (poza tym który sam się wywołał) Hard reset to podstawa po aktualizacji.
    Ukradnijcie ten zestaw, jeśli musicie, ale jeśli możecie, kupcie go - dodał lider Lemmy Kilmister.

Awatar antyhaker

Telefon
    Lumia 735
    ROM
    Zawsze Najnowsze
    Piwa (Postawione)
    24
    Piwa (Otrzymane)
    175
    Arkhan nie bredź bo to żadna podstawa. Jak wgrywał soft przez NCS, to nie widzę potrzeby by robić HR, nawet gdyby to była zwykła aktualizacja to nie ma takiej potrzeby.

Tak dla ścisłości - gdy masz glance ustawiony by był cały czas, to też nie działa, tak?
    Jeżeli jesteś mężczyzną, wybierz życie bez żalów, dla czegoś co jest najważniejsze dla ciebie, nieważne jak trudne, nieważne jak smutne, musisz próbować i próbować i nawet kiedy ryzykujesz życie, ochraniaj to przy pomocy dwóch rąk.

Zobacz mojego pokemona!

Telefon
    Titan, Lumia 920
    ROM
    WP8
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Już znam powód... Czujnikowi zbliżeniowemu się znowu pomieszało kupiłem tak telefon z salonu i nie oddawalem go na gwarancję (podczas połączenia ekran się całkowicie wyłącza) po pierwszej aktualizacji wszystko wróciło do normy... lecz po tej znowu mi zwariował

Edit: Zrobiłem downgrade i czujnik zbliżeniowy znowu działa jest ktoś w stanie wytłumaczyć mi i znaleźć rozwiązanie czemu na Amber wariuje?
    Ostatnio edytowane przez kasa458 ; 07-08-2013 o 23:08

Awatar antyhaker

Telefon
    Lumia 735
    ROM
    Zawsze Najnowsze
    Piwa (Postawione)
    24
    Piwa (Otrzymane)
    175
    "(podczas połączenia ekran się całkowicie wyłącza)" że niby gdy przykładasz do ucha to gaśnie, a jak odkładasz to "zapala się"? Ale tak ma być właśnie ;p Może jakiś błąd w sofcie. Spróbuj przeflashować czymś innym.
    Jeżeli jesteś mężczyzną, wybierz życie bez żalów, dla czegoś co jest najważniejsze dla ciebie, nieważne jak trudne, nieważne jak smutne, musisz próbować i próbować i nawet kiedy ryzykujesz życie, ochraniaj to przy pomocy dwóch rąk.

Zobacz mojego pokemona!

Telefon
    Titan, Lumia 920
    ROM
    WP8
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Właśnie nie... Gdy wybieram połączenie to od razu gaśnie... coś na zasadzie przykładasz do ucha bierzesz do ręki a ekran nadal zgaszony... Przeflashować czymś innym? Tzn?

Awatar antyhaker

Telefon
    Lumia 735
    ROM
    Zawsze Najnowsze
    Piwa (Postawione)
    24
    Piwa (Otrzymane)
    175
    Tzn. piszesz że sam wgrałeś aktualizacje - skąd ją pobrałeś? Z innego forum i przez NCS czy przez NSU?

Zobacz mojego pokemona!

Telefon
    Lumia 920
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Witajcie - to mój pierwszy post na forum!
    od piątku jestem posiadaczem Lumii 920 i niestety od początku wszystko nie idzie tak jak powinno... Zaczęło się od tego, że po pierwszym włączeniu telefon sam resetował się i nie można było praktycznie nić z nim zrobić. Po wielu próbach w końcu udało się pobrać aktualizację (z tym też był problem) i teraz telefon jest w pełni stabilny, a przynajmniej tak się zdaje - nie uświadczyłem ani jednego resetu. Zgodnie z tematem chciałem włączyć sobie ekran glance. Wchodzę w ustawienia i wyświetl i dotknij i... nic. Mam tylko suwaki do czułości wyświetlacza, czytelności w świetle słonecznym i jasność i oszczędność baterii. Nie mogę przesuwać w niczego w lewo żeby dojść do menu glance. I tu pytanie: co jest nie tak? Miał ktoś podobny przypadek?
    Dodam, że aktualizacja była przez OTA i zrobiłem po niej hard reset. Za wszelką pomoc będę wdzięczny!

Awatar mulej

Telefon
    Samsung Ativ S
    Piwa (Postawione)
    3
    Piwa (Otrzymane)
    14
    Uaktualnij aplikacje systemowe od Nokii instalując aplikacje App Oem Update lub Sysapp Pusher. W dziale Nokia zainstaluj wszystkie aplikacje z kołem zembatym na niebieskim tle.
    Ostatnio edytowane przez mulej ; 16-09-2013 o 10:32

14. Piwa Bounce postawil(li) piwo za ten post

Telefon
    Lumia 920
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Cytat Zamieszczone przez mulej Zobacz posta
    Uaktualnij aplikacje systemowe od Nokii instalując aplikacje App Oem Update lub Sysapp Pusher. W dziale Nokia zainstaluj wszystkie aplikacje z kołem zembatym na niebieskim tle.
    działa! dzięki wielkie!
    swoją drogą dziwne to trochę, że wszystko nie "zrobiło się" w pełni automatycznie... jestem pewien, że większość użytkowników w takim momencie oddaje po prostu telefon do serwisu co wydawałoby się jest bardzo dla Nokii niekorzystne, ale może mają za dużo kasy

Awatar antyhaker

Telefon
    Lumia 735
    ROM
    Zawsze Najnowsze
    Piwa (Postawione)
    24
    Piwa (Otrzymane)
    175
    Nie zrobią się automatycznie, bo apki od Nokii to dalej apki, wiec aktualizują się niezależnie od systemu.

Zobacz mojego pokemona!

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)