Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 19

Wątek: 600 zł

Telefon
    Lumia 720/One S
    Piwa (Postawione)
    7
    Piwa (Otrzymane)
    0

600 zł

Witam,

Mam zamiar kupić na najbliższych dniach smartfon do 600 zł. Telefonu głównie będę używał do pisania smsów, jest to naprawdę duża liczba na dzień, więc telefon musi mieć minimum 3,7''. Niżej podam kilka telefonów z moją opinią, a was proszę o własną wypowiedź i doradzenie ; )

HTC 7 Mozart - tylko ze względu, że nowy z polski moge mieć za 400 zł co mnie bardzo cieszy, bo wiadomo, że jeśli mniej zapłacę tym lepiej, zostanie więcej do ipoda nano 6 : ). Wiem, że większość z was napisze, że Windows 7.X jest przestarzały i nie warto w niego inwestować, ale tak jak mówię, telefon głownie do smsów, facebooka oraz dość często przeglądanie sieci. Jeśli macie piasć do tego modelu, że jest do... kitu i lepiej kupić np. Lumie 520 to proszę o wstrzymanie się z komentarzem : ) Głównie chodzi o to, że jest naprawdę ładny, a do tego tani.

HTC One V - Myślę, że za 500/550 zł już jakiś model wyciągnę, mowa oczywiście o nowym, znalazłem dzisiaj nawet za 490, lecz czekam na odpowiedź. + jest taki, że aplikacja facebooka na androidzie moim zdaniem chodzi zdecydowanie lepiej niż na WP 7/7.X/8. Poza tym jest wyposażony w beats audio co się przyda, bo lubię słuchać muzyki, do tego sam design przemawia do mnie jak najbardziej za : )

HTC Desire X - na pewno najdroższy z tej trójki, ale myślę, że za 600 Zł powinienem wyciągnąć. Różnica w procesorze w porównaniu z One V, ale jak dla mnie One V ma wystarczające bebechy : )

Jeśli macie jakieś ciekawe modele do 600 (NOWE) to chętnie przejrzę, a poza tym z miłą chęcia poczytam wasze zdanie! : )

Awatar Bounce

Telefon
    Moto G 2014
    Piwa (Postawione)
    125
    Piwa (Otrzymane)
    118
    Wypowiem się tu tylko co do Mozarta a nie na temat Androida.

Jak nie zależy Ci na nowych grach, aplikacjach, aktualizacjach - aktualnie GDR2 i Lumia Amber, gdzie ta druga wyłącznie dla Noki daje wiele dla telefonu to możesz brać Mozarta. Pamiętaj też, że w tej cenie masz Lumię 520 i 620 z Windows Phone 8.

Jeśli jednak "zostajesz" przy WP7 to zamiast Mozarta lepszym wyborem jest Lumia 710 i 800.

---------- Post dodano o 18:21 ---------- Poprzedni post napisano o 18:19 ----------

Tak poza tym pierwszy punkt regulaminu tego działu:

1. W tytule tematu należy zaznaczyć cenę i cechy pożądane lub podać wybrane modele telefonów, którymi jesteś zainteresowany.

3. Piwa Tahion postawil(li) piwo za ten post
    Awatar Arkhan

Telefon
    Brak.
    Piwa (Postawione)
    96
    Piwa (Otrzymane)
    176
    Kolego, powiem tak. Jeśli serio chcesz głównie pisać smsów, to bierz Windows Phone. Nigdy nie spowalnia, nawet jak piszesz bardzo szybko ( co mi się zdarza) to telefon wszystkie literki na bieżąco bez spowolnienia wyświetla. Do tego najlepsza stockowa klawiatura, a według mnie najlepsza w ogóle klawiatura na telefonach dotykowych. Teraz mam dwurdzeniowego androida to przy pisaniu smsów nie ogarnia i muszę czasem zwolnić albo dać mu sekundę na odetchnięcie, bo gubi literki.. Także polecam coś z WP.

Mozart jest telefonem bardzo chwalonym, bardzo trwałym (obudowa, ekran) oraz bardzo dobrze sprawdzi się w pisaniu smsów.
    Ukradnijcie ten zestaw, jeśli musicie, ale jeśli możecie, kupcie go - dodał lider Lemmy Kilmister.

Awatar Mati91

Telefon
    Nokia Lumia 1320
    ROM
    WindowsPhone 8.1
    Piwa (Postawione)
    62
    Piwa (Otrzymane)
    59
    Jeżeli telefon ma być głównie do smsowania to Nokia 520 - żadnych spowolonień, duży ekran i WP8. Za 600zł nówkę kupisz. Jeżeli interesują Cię Androidy, to rozejrzyj się za Ace2, Xperia J, Advance.

Awatar Bounce

Telefon
    Moto G 2014
    Piwa (Postawione)
    125
    Piwa (Otrzymane)
    118
    Za 600 zł kupiłby nówkę na początku czerwca, teraz spokojnie 450 zł.

Telefon
    Google Nexus <3
    ROM
    4.3
    Piwa (Postawione)
    9
    Piwa (Otrzymane)
    37
    Android do 600 zł? Bad idea.. przygotuj się na modowanie, aby chodził w miarę płynnie. Jeśli chcesz mieć święty spokój i cieszyć się szybkością out-of-the-box, to WP8 wita w swoim gronie.
    Jeśli uprzesz się na androida, to lepszego wyboru jak Lenovo a820 z Chin nie znajdziesz - 4 rdzenie przynajmniej jakoś udźwigną ten system.

Awatar Ziom41

Telefon
    Nokia Lumia 1520
    ROM
    8.1 Update 2
    Piwa (Postawione)
    9
    Piwa (Otrzymane)
    125
    Jak chcesz Beats Audio i szybkość to weź 8S Do tego co napisałeś pamięci nie braknie. A WP7.x to dość nieudany system i wtedy lepiej już kupić One V, najlepszy Android do 600zł

Telefon
    Google Nexus <3
    ROM
    4.3
    Piwa (Postawione)
    9
    Piwa (Otrzymane)
    37
    @UP: Ja wiem, że chcesz pomóc, ale bądź obiektywny zamiast polecać każdemu najgorszego WP8, aka 8S tylko dlatego bo sam go kupiłeś. Ja wiem, że każdy swoje chwali ale bez przesady.
    I One V najlepszym androidem w tej cenie? Hehehehehe, pomijam fakt że ma bebechy jak Neo V za 400 złotych, to piszesz, że jest lepszy od 4 rdzeniowego Lenovo, o którym wspomniałem (a on ma bardzo pochlebne opinie u nas w Polsce od osób, które go sprowadziły).
    A jeśli uprze się na Androida z Polski, to lepszym wyborem byłby Sony Xperia Sola ze względu na dwa rdzenie.

Awatar Dafit

Telefon
    Nokia Lumia 920
    ROM
    WindowsPhone 8.1
    Piwa (Postawione)
    41
    Piwa (Otrzymane)
    39
    Cytat Zamieszczone przez Ziom41 Zobacz posta
    A WP7.x to dość nieudany system i wtedy lepiej już kupić One V, najlepszy Android do 600zł

Możesz uzasadnić swoją wypowiedź?

BTW- one v jest za drogi , patrząc na bebechy.Jako androida do 600zl , polecam ZTE Grand X In ( na Intelu atomie) , bądź V970 ( na tegrze). Miałem 8s , nie polecam .Nawet jak niczego nie instalowałem, to przychodził komunikat o kończącej się pamięci, i wtedy telefon zaczynał swirować. Według mnie , jedynym plusem 8s jest jego wygląd.

Sent from my TITAN X310e using Tapatalk

Awatar Arkhan

Telefon
    Brak.
    Piwa (Postawione)
    96
    Piwa (Otrzymane)
    176
    LG swift 2x którego teraz używam, albo Motorola Atrix. Oba na tegrze która daje sobie radę z androidem. (szału nie ma, ale jakoś to sprawnie chodzi. Bez porównania z WP)

I Ziom41 nikomu nie polecam HTC 8S, bo przez pękającą szybkę tylko ludzie będą sobie pluć w brodę że posłuchali forum, a przez brak pamięci będą go szybko sprzedawać, bo kto chce co chwilę robić hard reset?

I Beats audio.. HTC 8S z beats audio gra gorzej niż lumie z WP8.
    Ukradnijcie ten zestaw, jeśli musicie, ale jeśli możecie, kupcie go - dodał lider Lemmy Kilmister.

Awatar Ziom41

Telefon
    Nokia Lumia 1520
    ROM
    8.1 Update 2
    Piwa (Postawione)
    9
    Piwa (Otrzymane)
    125
    Cytat Zamieszczone przez Dafit Zobacz posta
    Możesz uzasadnić swoją wypowiedź?

BTW- one v jest za drogi , patrząc na bebechy.Jako androida do 600zl , polecam ZTE Grand X In ( na Intelu atomie) , bądź V970 ( na tegrze). Miałem 8s , nie polecam .Nawet jak niczego nie instalowałem, to przychodził komunikat o kończącej się pamięci, i wtedy telefon zaczynał swirować. Według mnie , jedynym plusem 8s jest jego wygląd.

Sent from my TITAN X310e using Tapatalk
    Jest bardzo ograniczony, chociażby nie możesz włożyć karty pamięci. A kto się przejmuje tym komunikatem? Wiem że coś zrobiłem i dopiero jak jest mniej niż 50MB wolne wyskakuje

---------- Post dodano o 12:03 ---------- Poprzedni post napisano o 11:59 ----------

Szyby pękały w pierwszych egzemplarzach. Tylko Lumia gra bardzo cicho w porównaniu do 8S i nie ma basu...

Awatar Arkhan

Telefon
    Brak.
    Piwa (Postawione)
    96
    Piwa (Otrzymane)
    176
    To teraz znajdź mi na allegro dwa egzemplarze HTC 8S, z pierwszej serii i z kolejnych. A tak serio, to nie wiadomo czy nie trafi się koledze pierwsza seria.

Właśnie, nie ma basu. I w tym jest dużo lepsza od 8S. To jest zaleta, a nie wada. A to beats audio to tylko podbicie niskich tonów. Nic więcej.

Awatar Ziom41

Telefon
    Nokia Lumia 1520
    ROM
    8.1 Update 2
    Piwa (Postawione)
    9
    Piwa (Otrzymane)
    125
    U mnie to wada, nie da się słuchać rapu bez basu Te z pierwszych serii mają porozwalane ekrany, albo im zostało mniej niż 20 miesięcy gwarancji W sumie to nawet w nie wszystkich z pierwszych serii pękały szybki, ja mam pierwsza serię i u mnie zamiast popękać szybka coś ostatnio stało się z wyświetlaczem.

Awatar Dafit

Telefon
    Nokia Lumia 920
    ROM
    WindowsPhone 8.1
    Piwa (Postawione)
    41
    Piwa (Otrzymane)
    39
    Cytat Zamieszczone przez Ziom41 Zobacz posta
    Jest bardzo ograniczony, chociażby nie możesz włożyć karty pamięci.
    Co do kart pamięci , mam 16GB wbudowanej pamięci ( jak 8x) .Ja mam wp 7.8 , a 8x wp8.Czyli 8x też jest słąby , bo nie można powiększyć pamięci?

Awatar Ziom41

Telefon
    Nokia Lumia 1520
    ROM
    8.1 Update 2
    Piwa (Postawione)
    9
    Piwa (Otrzymane)
    125
    Ja 8X, L920, L925, L1020 nie kupił. Mam 18GB samej muzyki. Wymieniłem tylko jedną wadę, a ich jest więcej, miedzy innymi mniej apek, nie można ustawic własnego dzwonka, problemy z połączeniem z komputerem(nie działa jako pamięc masowa).

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów