Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Etui Nillkin.

Telefon
    alcatel scribe
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    0

Etui Nillkin.

W koncu dotarlo do mnie etui Nillkina kupione na Allegro za 35zl z przesylka + folia gratis. Wszystko zapakowane solidnie i elegancko, folia ze sciereczka zapakowana osobno. Samo etui wykonane z bardzo dobrego plastiku idealnie pasuje do telefonu, otwory na przyciski duze wiec nie ma zadnego problemu z ich wciskaniem. Plastik pomimo ze jest chropowaty wydaje sie troche za bardzo sliski nie mam jak w przypadku etui silikonowego s-line tej pewnosci ze telefon nie wypadnie mi z reki. Folia ktora dostalem w zestawie jest jakby nieco przy krotka praktycznie na szerokosc samego ekranu i chroni przod telefonu w ok 93% co chyba na dobra sprawe wystarczy. Ativ S najlepiej podoba mi sie w Nillkinie ale jesli chodzi o zabezpieczenie telefonu nie jest ono zbyt dobre, odslonieta gorna i dolna ramka, przy najmnieszym upadku telefon raczej na pewno wyskoczy z tego plastiku. Ogolnie polecam bo prezentuje sie to bardzo ladnie ale do pracy czy na silownie bede ubieral go w s-lina ktorego tez na wszelki wypadek kupilem.

Awatar jacek1950

Telefon
    LUMIA 640 XL
    ROM
    Denim GDR 2
    Piwa (Postawione)
    11
    Piwa (Otrzymane)
    8
    Mam takie etui od 3 miesięcy na swojej Lumii 820 i jest naprawdę OK!

Telefon
    ATIV S,HTC TITAN
    ROM
    WP8/7.8
    Piwa (Postawione)
    0
    Piwa (Otrzymane)
    0
    Paweł nie zgodzę sie z Tobą że przy upadku telefon wyskoczy z etui: Ativ upadł mi z 1,2 m na beton, mam minimalne ślady na etui w prawym dolnym i górnym rogu. Telefon nie wyskoczył i nie ma żadnych śladów upadku. Jakbym nie miał etui to pewnie bym miał wgniecenia na tych rogach albo odprysk.Etui Nillkin polecam!!!

Telefon
    alcatel scribe
    Piwa (Postawione)
    1
    Piwa (Otrzymane)
    0
    To bardzo dobrze ze nie wyskoczyl po takim upadku, bo bylo by nie wesolo z tel. po bezposrednim kontakcie z betonem. Moze zbyt szybko stwierdzilem to ze wypadnie z etui ale dalej twierdze ze ma bardzo duze szanse na to. Oczywiscie to tylko moje odczucia i stwierdzenie.

Telefon
    Ativ S
    Piwa (Postawione)
    3
    Piwa (Otrzymane)
    1
    mi w biegu wylecial z kieszeni i i polecial po asfalcie. 2 male ryski kolo sluchawki i lekkie otarcie na dole z lewej strony, na tym srebrnym. moglo byc gorzej

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)